rublik05

Tak moc jsem se na Arnolda těšil, že by po dlouhé době mohl mít projekt, který mu sedne jak ulitý, to by to ale nesměl být Netflix, aby z toho nakonec vyšla stěží průměrná akční komedie, jež působí, jako by ani nevěděla, čím chce vlastně být. Herecky seriál táhne především stále charismatický Arnold, ostatní jsou docela nevýrazní, přišlo mi ale, že ani Arnold zde nepředvedl nic moc zajímavého. Příběh jsem čekal poutavější a propracovanější, až na pár světlých výjimek je strašně nudný, jednotlivé epizody mohly být mnohem poutavější, tempo drhne každou epizodou čím dál tím víc, dokoukat všechny bylo opravdu velké přemáhání. Akčních scén je zoufale málo, humor se častokrát zcela mine účinkem. Upřímně jsem čekal mnohem lepší zážitek, Fubar je za mě ideální leda tak jako kulisa k vaření či žehlení. Druhou sérii milerád oželím. 4/10. ()

Grimaldi

Během prvních dílů jsem si říkal, tak tomuhle se jako své první velké seriálové roli Arnold vážně upsal? Ale jak nabýval počet zhlédnutých dílů, potažmo minut, nejenom že jsem si na zdejší postavy zvykl, ale dokonce jsem si je i oblíbil. Velkou pochvalu si kromě Arnolda zasluhuje i Monica Barbaro, která v roli jeho dcery exceluje. Hlavní ale je, že po neuzavřeném finále se už i docela těším na druhou řádu. Což při tom jak jsem ze začátku nebyl zrovna dvakrát nadšen považuji za velký úspěch tvůrců. ()

castor

„Mise se ruší!“ – „Na základě čeho?“ – „Na základě toho, že mám v peněžence její fotku s culíčky!“ Sylvester Stallone má Tulsu King, Jean-Claude svého Van Johnsona a Arnie bohužel FUBAR. Znáte to: zasloužilý agent CIA Luke se chystá do důchodu, ovšem je tu ještě jedna fuška, která ho donutí přehodnotit plány. Zatímco se těšil, že získá zpět lásku své exmanželky Tally, zjišťuje, že zpravodajská služba bez jeho vědomí naverbovala i jeho dceru Emmu, o které navíc zjišťuje, že pije, používá sexuální pomůcky, mluví sprostě (ale taky má talent i ambice). Po úvodním šoku a srovnání se s novou realitou si naopak ona postupně uvědomuje, že opakuje chyby svého otce, který kdysi také stavěl kariéru na první místo. Bezpáteřní Netflix to dál zoufale zkouší. A tentokrát do toho namočil samotného Arnolda. Netflix má navíc tu drzost, že v roce 2023 přináší absolutně průměrnou akci s mizernými efekty. A navrch hromadu klišé, hodně utahaných scén, banální žánrové konflikty i zbytečné vedlejší postavy. Právě minipříběhy postav ze CIA týmu nejsou nijak nosné, vesměs spíš otravné. O komediální rovině raději nemluvím, povede se jeden joke z pěti. Obecně po památnější scéně (a nemusí být akční) bychom pátrali marně. Přitom z Arnolda srší energie a před kamerou je jednoduše středem pozornosti. A navíc tvůrce Nick Santora je podepsaný třeba pod nedávným řízným Reacherem. Mnohými omílané Pravdivé lži jsou samozřejmě úplně jiná liga. Druhou sérii fakt ne!! ()

Aurus

8/10. Za mě je tato první série dost nedoceněná a 58% si fakt nezaslouží. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zájímavé a seriálu je fakt super. Tato první série si zaslouží 75% minimálně. Už teď se na druhou sérii fakt hodně těším. Doporučuji. ()

mouzi

No, zpočátku to nebylo kdoví co, ale postupně se to rozjelo a ke konci, kupodivu, dávám solidní 3 kousky, i když to byla kravina jak cyp. Zkrátka mě to bavilo a nic s tím neudělá ani místní armáda rádobynerdů se svými pseudointelektuálními bláboly. A nejlepší je hodnotit celý seriál podle první série, když se chystá další. Díky uživateli Aurus za střízlivé hodnocení. ()

• Ve 34. minutě ve scéně rozhovoru na toaletě moldavského baru je na pár sekund jasně vidět v zrcadle nad hlavou agenta stojan mikrofonu. (Haymar)
  • Při slovní přestřelce řekne Emma (Monica Barbaro) otci, že váží 113 kilogramů (250 pounds). Luke (Arnold Schwarzenegger) to razantně odmítne, protože je hubený a váží 100 kilogramů (220 pounds). (Rominator)