Týmu se podaří odvrátit mezinárodní krizi a míří za třaskavou stopou do Moldavska. Emma se nabídne jako volavka, všechno se ale zkomplikuje. (Netflix)

castor

„Mise se ruší!“ – „Na základě čeho?“ – „Na základě toho, že mám v peněžence její fotku s culíčky!“ Arnoldova ochranitelská role směrem k dceři pokračuje, jinak je to ovšem plkání o ničem Emmy s přítelem, plkání členů týmu Roo a Barryho o úplném ho*nu... Vždyť i třeba když jsou tihle dva u něj doma a ona si ho dobírá skrze vystavené akční figurky, úplně se nabízí, aby mezi nimi byl třeba takový T-800. Obecně minipříběhy postav ze CIA týmu nejsou nijak nosné, vesměs spíš otravné. Tvůrci totiž jedou hodně na kvantitu, děje se toho docela dost, ale tyhle banální žánrové konflikty snad nemůžou strhnout ani náctileté diváky. Všude omílané Pravdivé lži jsou samozřejmě úplně jiná liga. ()

Trevor

Že je dej o hovne je jedna vec, že neonacistické americké kurwy označujú Európanov ako zaostalých vec ďalšia ale že si dementné české hovno, hulič amerických kockotov neuvedomuje ako trápnym pokusom a ruský prízvuk moldavského kohosi zosmiešňuje len a len svoj vlastný národ a svoj rodný americký Protektorát Čechy a morava je strašne úbohé, rovnako ako úbohý je každý kretén ktorý pracuje je Microsoft, Netflix či Disney+...Ten Schwarzneger je teda dobre v ritzi keď žobráčik kývol ešte aj na takú sračku. ()

Sweety_Leon

Tak tohle byla dobrá píčovina. 55 minut promarněnýho času kde jsem počas filmu hledal na Googlu nějaký sračky protože celej díl se točí okolo nějakých keců co si ti agenti sdílejí, není to něco co vás nějak zabaví protože si dovolím říct že se tam nic nedělo. Nevím jestli se budu koukat ještě dál protože tohle byl solidní průser. ()

• Ve 34. minutě ve scéně rozhovoru na toaletě moldavského baru je na pár sekund jasně vidět v zrcadle nad hlavou agenta stojan mikrofonu. (Haymar)