Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Adoshek

Arnolda mam rad,moc rad…. Ale toto dodivat do konce fakt neslo. Namet je dobry,ale po druhem dile to zacina drhnout a drhnout cim dal vic. Skoda toho nevyuziteho potencialu. ()

trulda

Svým způsobem jsem se na seriál s Arniem z produkce Netflixu těšil. Čekal jsem odlehčenou komediální sérii v duchu Pravdivých lži. A protože mám Arnolda rád, byl jsem ochoten přimhouřit obě oči v akčních scénách s tím, že mi to vynahradí humor, technická kvalita a atraktivita prostředí. Bohužel jsem nedostal prakticky nic z toho. Série vypadá jako naprosto průměrné dílko z poloviny 90. let a nefunguje v něm prakticky nic. Otřesný TV look, kromě hlavního hereckého páru strašný casting, otřesné lokace, průměrná až podprůměrná akce a z naprostého průšvihu to vytahuje jen velmi občasný vtip a docela sympatická herečka v roli Arnieho dcery. Suma sumárum umouněných 40% a **. Sorry Arnie :-( ()

g.i.orge

Na Arnolda jsem se těšil. Ale je to zase nedomrlá netlixácká srágora. Liní a neschopní scénaristé nabízejí ohranná a hloupá klišé, tupá zápletka, nudný děj, nulový "drajf". Příšerná hudba. Jediná hvězdička je pro Monicu Barbaro. Je půvabná, umí hrát a její postava je jediná sympatická. I Arnold je spíš na ránu. Nezbytného strýčka nerda je vám spíš líto,  pan slizounek je nesympatický pičus a ta tlustá lesbická kráva jednoho doslova sere. Hlavní zaporák je směšná figurka a ostatní postavy zapomenete, když odejdou z obrazu. Má to být akční komedie, ale není to ani jedno. Dal jsem dvě epizody a zbytek už nedám. Ani kvůli Monice. ()

DerfelCadarn

No...co k tomu napsat. Rozhodně je to zábavnější než seriál Pravdivé lži na Disney+. Ale očekávání bylo větší. Byl jsem zvědavej, jestli si to bude Arnie dávat na starý kolena stejně jako jiný pardál stejné váhové kategorie, ale zatímco Sly si vybral roli uměrnou svýmu věku a dává si to s grácií, tak Arnold se snaží vypadat stejně jako zamlada a místy to působí dost uměle až trapně. O jeho hereckých kvalitách ani nemluvě. Takže oddechový pozadí k jízdě na rotopedu ok, ale slibovaná pecka netflixáckýho ministra přes výbuchy rozhodně ne. ()

Folio

Když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Zatímco Sly ve svém Tulsa Kingovi zmákl vstup na seriálovou scénu na jedničku, Arnie má potíže. OK, není to fair přidat recenzi po necelých dvou dílech. Přesto to udělám, protože víc jich už neuvidím. FUBAR znamená ve vojenském hantecu "fucked up beyond all recognition", což je slušné nomen omen pro tenhle seroš. Nefunguje tam dohromady nic. Akce jsou podivné, místy dokonce směšné, charaktery placaté, děj přitažený za vlasy, žánr rosolovitě kvedlající někdy mezi recyklací True Lies, druhým vývarem z Mission Impossible a libovolným béčkem na téma "Tajný život agentů". Plusové body za Arnolda jako takového, jeho super přízvuk a dále za některé nápady a hlášky. ()

ohneta

po 4. dilech hodnotim 2. hvezdy, mizerne malo akce, same kecani o ničem...  tesil jsem se na Arnolda a akci, misto toho rodinny serial , sem tam nejaky frk, ale jinak nuda , akci aby tam člověk pohledal... ()

tein

Je to hrozně hloupé ale mile zábavné. Ač by se to spíš hodilo do 90' let, tak přesto je to od Netflixu na úrovni toho lepšího, a vysoce nad tím co bezhlavě chrlí do světa. ()

matousak

Vemte klasický americký akční film s hlavním hrdinou který všechno umí, všechno zvládne a navíc je to Arnold Schwarzenegger. Nic proti Arnold podává skvělý výkon ale jednoduchý Příběch a předvídatelný scénář nezachrání nikdo. Ve směs si pamatuju pouze pár scén jako kdyby seriál měl tři díly protože se téměř nic neděje a když děje tak se to často opakuje, "záporák někam utekl pojďme ho najít jéé on zase utekl pojďme ho najít" a pořád dokola. ()

stanjel odpad!

Ani sám ujo arnold nedokázal utiahnuť tento scenáristický humus. Zly humor, ešte horšie obsadenie .. chce sa to hrať na niečo akčné no Nefunguje to ani ako paródia.. toto by som neodporučil ani bande hluchoslepých🤢 ()

Hexx

Tři, ale s odřenýma ušima.. A to jen díky Arnoldovi, pro kterého mám od dětství slabost. Na druhou stranu, ostatní postavy taky nebyly úplně k zahození, byla to taková špionská pohádková kravinka, naštěstí docela zábavná a komediální rovina je přesně to, co drží seriál lehce nad vodou. ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)