Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Crosshair

2* dokoukano jen kvuli Arniemu, je to fakt o 2 lvl nize nez Slyuv Tulsa King. Tym kolem Arnieho je sice sympaticky, ale akce a rodinna linka je fakt hrozna. Jestli bude druha serie (vzhledem ke konci serialu s tim Neftlix pocita), doufam ze tvurci tym komplet vymeni. ()

JohnZ87

Seriál ve stylu Pravdivých lží? Víceméně, ale spíš méně. Hlavním tahákem je bezpochyby Arnold, bez kterého by asi těžko seriál vzbudil takový zájem. Zasloužilý agent CIA Luke Brunner se chystá do penze, své skutečné zaměstnání agenta maskuje za práci ve fitku, ale jednoho dne během akce zjistí, že i jeho dcera pracuje u utajení pro CIA. Žánrově je to "akční komedie", ale té akce je tam opravdu poskrovnu a děj se soustředí spíš na vztahy a dialogy. Humor je spíše průměrný, místy je zo spíš trapné, ale sem tam se nějaký ten vtípek vyloženě povede. Seriál je protkán odkazy na Arnoldovy dřívější filmy. Potěší také narážky na další herecké kolegy (např. Danny DeVito, Liam Neeson atd.). Výbornou postavou je také týmový psycholog. Arnold je i v 75 letech stále borec, a i když ten věk na něm už jde znát, dokázal svou postavu zahrát přesvědčivě. Záporáka si mistrně střihnul Arnoldův kolega z Terminátora: Temného osudu Gabriel Luna. Bohužel má ale celkem málo prostoru - nejvíce asi v první epizodě. Pak už se objevuje spíše sporadicky. Oba spojuje společná minulost. Chemie mezi Lukem a jeho dcerou celkem funguje, i když jde po většinu času o vzájemné špičkování a dohady. Zbytek týmu plní hlavně komediální a hláškařskou složku. Samozřejmě je tým náležitě rasově rozmanitý, ale alespoň to nepůsobí nějak rušivě nebo vynuceně. Čeká nás druhá řada. 65% ()

ramislav

Je to totální kravina, ale v tom nejlepším slova smyslu. Seroš mě bavil celkem dost. Jasně, laciné triky, akce, semtam divný dialogy, no čert to vem. Přesto mě to ale bavilo :) Pro mě bylo asi nejhorší vidět Árnýho takto starého :( Vyrůstal jsem na jeho filmech, takže to pro mě bylo, resp pořád je, opravdu těžké ho takto starého dědulu sledovat :) Každopádně seroš byl dobrej, klidně bych dal i další sérii, samozřejmě kvůli Árnýmu :D Poslední věc, líbil se mi záporák Boro, místama šel z něho celkem strach. Nemůžu si pomoct, ale připomínal mi někoho ze hry Far Cry. ()

Mamlas

Rád jsem viděl Arnieho po letech na obrazovce. Mrzuté ale bylo, že jsem si musel přivyknout, že je nutné z každé hodiny stopáže popřeskakovat tak 45 minut naprosto idiotských žvástů. Ty měly být asi vtipné, ale rozhodně nebyly. Mohl to být celé jeden přijatelný celovečerák, ale tvůrci to rozhovínkovali na neuvěřitelných 7 hodin plných protivných blábolů. Nebýt tam Arnie, byl by to za mě čistý odpad. (23%) ()

sniperjozef odpad!

Bohužel Netflix a jejich produkce je bídná. Arnolda mám rád, mám rád jeho 80-90tkové filmy i ten zmiňovaný, tedy Pravdivé lži, ale tohle je ubohé. Jak můžete chtít po 70ti letém staříkovi akční scény kde skáče u aut, sprintuje za auty, apod... je to extrémně nevěrohodné a velmi špatná režie a kamera tomu jen přidává pod kotel. To že Netflix do všeho cpe co se zrovna děje na světové půdě a nenápadně prodává LGBTQ+ (v minulosti BLM), už ani neřeším. Jestli tyto témata Netflix chce řešit, ať je dá do Sex Education apod, kam se ještě dají vcelku lehce propašovat. A ne do akčního remaku 90tkového filmu. ()

DeDanu

Varovalo mne, že je  to netflixácký kousek. Ale pana Arnolda mám jako herce ráda, umí si ze sebe dělat legraci, tož jsem si to pustila. Jak to dopadlo? Netrvalo dlouho a skončila jsem u Policajta ve školce. Daleko vtipnější (a to tam nepoužívají sprostých slov). ()

soviczka

Vždycky jsem byla team Sly, ale toto si Arnie vážně nezasloužil... Je to nedůstojná taškařice, ve které se víc než kdy jindy ukázalo, že jakákoliv věta delší než I'll be back je nad jeho herecké schopnosti. Navíc je to strašná nuda. ()

Oxyuranus

Jo tak tohle byla zábavička. Každý díl přinese jednu misi, která je zábavná, vtipná a ulítlá. Vždy se to odehrává ve skvělém prostředí a moc se tu nehraje na logiku. Proč taky. U tohohle se má člověk bavit. Hlavním lákadlem je samozřejmě Arnie, který, ať už chceme nebo ne, je jednoduše legenda a mě baví. Některé odkazy na jeho kulturistickou minulost pobaví, ale je potřeba se v tomto prostředí trochu pohybovat, aby vám došly. Všechny postavy tu jsou sympatické a ani se moc netlačí na pilu v případě lesbické Roo. Jednoduše příjemná oddechovka, která má co nabídnout. ()

cerdax2

Z ctverice akcni, dobrodruzny, thriller a komedie je to hodne slaboucka komedie s americkym prihlouplym humorem, nabita nesmysly (neusmevnymi) a nelogicnostmi; ani sestrihani na devadesatiminutovy film by nepomohlo. 25% ()

Kennedy_R

Arnold a ostatní mě v tomto seriálu neskonale pobavili. Kdo čekal ryze akční seriál, je zklamaný. Toto je skvělá komedie plná bráničních hlášek. Jedná se spíše o parodii na akční filmy, ačkoliv akční a zabijácké scény zde také jsou. Terminátor předvedl, že dokáže už od Dvojčat zahrát jak bravurně komedie, tak i akční filmy. A jeho ledový pohled, kterým by mohl zabíjet zde dostal hodně prostoru. Legraci jsem čekal a proto nejsem jako jiní zklamaný. Za mě komediální seriál roku. A otevřený prostor pro pokračování. ()

kacir

Miestami som sa dobre zasmial a o to predsa ide, aby sa divák bavil.. Miestami nudil, ale Arnolda obdivujem a mám rád, takže nemôžem inak. Že dôchodca..som zvedavý, čo budete predvádzať v jeho veku vy. ()

wowylgu313

Tak jak začít ... Když jsem viděl že vyšel seriál kde hraje po hodně dlouhé době Arný byl jsem naťešený ... No ... Řeknu to takhle... Je možné že se k tomu někdy vrátím a dám tomu takzvaně druhou šanci ale nyní je to v takové fázi že jsem dokoukal dva díly. A stačilo! :) Dávám 35-40% a to jen pro to že Arný je legenda a za druhé že věřím že tenhle seriál má nějaký potenciál někde dál a dál ... Kam jsem ovšem nedošel. Protože je to neskutečná nuda, klišé a ještě jednou nuda. Zatímco Stallone má na svém kontě za rok 22-23 jeden novodobý luxusní seriál a minimálně jeden super film. Tak Arný se tímto moc neukáže. Až se někdy k tomuto seriálu vrátím hodnocení změním. I když se obávám že ještě k horšímu... Nyní je to tak jak to je. Bohužel... ()

Heywood

Jsem neobjektivní, protožen hodnotím po prvním dílu. Třeba se to ještě zlepší. Třeba. Těšil jsem se na  Monicu Barbaro a tady nic moc. (Jasně, že je hezká..) Arnold je tu přestárlý, skoro trapný, špatně namaskovaný a krutě nepřesvědčivý. Příběh o vrahounovi kdesi z latinské Ameriky je ošuntělý, tuctový a směšný, a aby to nebyla úplná krávovina, máme tu i obvyklou jadernou bombu na prodej. Bože po kolikáté tahle omletá krávovina? A která agentury by schválila nasazení agentů rodinných příslušníků? Aha, to má být legrace či dokonce parodie. Zatím je to ale trapas. To superstudio s jednou andžílou na hlavě a poté dva agentíci patří do seriálu Maléry pana účetního mě už totálně namíchli. Má to být akční? Začátek šel, pak propadák. Má to být dobrodružné? A kdy a kde? Má to být komedie? A víme, že komedie a parodie není jedno a to samé? Má to být dobré? Zatím není. Třeba změním názor. Zatím 35% a bojím se shlédnout druhou část. ()

Repulsion

Nehodnotím, nedal jsem ani první díl. Začátek dobrý. Akce fajn, bezva hlášky. Ale pak (spoiler aler): Arnold, agend CIA, který měl jít do penze, ale ještě mu do toho něco přišlo, a jeho dcera, shodou okolností také agentka CIA, se sejdou při akci. Do té doby ani jeden z nich netuší, že ten druhý je taky agent CIA. To tvůrci vysvětlují tím, že v rámci maximálního utajení neví v CIA pravice, co dělá levice. Nicméně oba se nyní nacházejí na území nepřítele, jihoamerického mafiána a obchodníka se zbraněmi, jehož otce kdysi Arnold zabil, ale ten syn to netuší, naopak se domnívá, že Arnie je starý rodinný přítel, který ho po otcově smrti z dálky ochraňoval, platil mu studium atd. (To ve skutečnosti dělala CIA ve snaze vychovat ze syna řádného občana). Arnieho dceru má mafián také rád, protože patří do jeho týmu, je drsná a umí se prát. Pak se Arnie s dcerou na území nepřítele, někde v jihoamerické buši, docela hlasitě hádají. Telefonují z mobilu do Langley. Hlasitě se hádají s těmi lidmi v Langley. No v tom okamžiku jsem to vypnul. ()

Jemes

je vidět, že je Arnold už na filmovaní starý a 90% akčních scén za něj dělají kaskadéři, ale i tak je film za mě zábavný a chemie mezi postavami funguje :) scénář je takový střed ani nenadchne a ani nenasere, takže za mě takový ten seriál na který se podíváte jednou a pak už ho vidět nepotřebujete, ale to neznamená, že nebudu chtít vidět další řadu, kde mě baví právě ta chemie, hlášky a sakra krásnou Monicu Barbaro :D kterou baví stejný ťulpas, jako jsem já :D ()

DenisR

Vzhledem ke špatnému hodnocení na ČSFD se vždy snažím hledat i pozitivnější stránky seriálu, i přes to, že jde o rutinní záležitost s pramálo akce. Jednotlivé díly jsou svižné, vtipné a Arnold Schwarzenegger vypadá pořád drsně. Bohužel, na akční scény už sám nestačí a častokrát je zcela očividné, že na scéně je dublér. Arnoldovi by slušely komediálnější role. První polovina mě bavila, ale u té druhé to postupně začíná drhnout. Bude-li pokračování, tak jedině s rozpočtem, kterému hlavouni z Netflixu pořádně narvou kapsy. Zcela jistě jsem zaujatý Arniem, ale je to zkrátka hlavní tahoun celého FUBARu, který se řadí k lehce nadprůměrným projektům a dost možná mezi nejlepší, co za poslední dobu Netflix vyplodil. ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)