Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Recenzie používateľa ER k tomuto seriálu (3)

FUBAR (2023)

To snad ne. Sám Arnie sliboval lepší podívanou a přitom nám dodal konverzační komedi s občasnou akcí, která čpí průměrem od první až do poslední epizody. Pokec s dcerou by ještě ušel, ale vedlejší postavy nabízí spoustu trapností. Tvůrci to nejlepší nechali pro Arnolda, ale stačí to jen na občasné pousmání. Akční scény jsou trikové a u Arnolda hodně nastříhané, stáří nepřekoná ani "Terminátor". Aspoň forma je skvělá, tady není co řešit. Celkový výsledek je průměrná podívaná, ale aspoň kvalitně natočená. ()

Vemte dceru do práce (2023) (S01E01)

Prvoplánový humor s fajn Arnoldem. Hašteření s dcerou je taky good, ale těch dialogů je až moc. U akčních scén s "Terminátorem" se hooodně střihá, hold ani Schwarzenegger nemládne. V rámci akčních komedií se na to dá dívat, ale třeba Tulsa se mi líbila o hodně více. ()

Vlaková krádež (2023) (S01E02)

Tak tady začíná vládnout místo akce dialogová trapnost, psycholog vše zhoršuje. ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)