Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (9)

FUBAR (2023)

Je prakticky na beton, že jakmile je někde protivná, tlustá ropucha (co si myslí že je vtipná, ale není), byla dosazena díky tabulkám. Tohle nemohlo projít castingem bez tlačenky. Tak jsem za googlil a… jasně. Lesba. Čekal jsem sice “fluid”, ale evidentně lesba musela stačit. Sem se zase rozčilil… on vůbec seriál se o to snažil při každé příležitosti (laser v baterce, scan obličeje z družice… přes střechu, a podobné technologické bulíky na nos). Naštěstí děj je tak nenáročný, že nemá prostor se moc zdržovat vatou a celkem odsýpá. Tedy alespoň v první polovině seriálu. Ta druhá se zvrhne v hromadu idiocií a nudy (více u jednotlivých epizod). Pozn.: není to ani zdaleka tak dobré jako Tulsa (srovnání se nabízí), ale rozhodně o parníkovou flotilu lepší než Johnson. ()

Vemte dceru do práce (2023) (S01E01)

Tak samozřejmě tam musí být ropucha co má debilní kecy, samozřejmě že se tam musí mihnout všechna etnika světa. Co mě ale rozladilo mnohem víc je ta snaha o zbytečný “007 přeplácaný styl”. Jako fakt jsou nutné ty (evidentně přehnané) technologické vychytávky? Naštěstí jako celek to působí jako variace na Pravdivé lži a na ty vzpomínám opravdu rád. ()

Vlaková krádež (2023) (S01E02)

Tak tohle začíná smrdět. Buď se řeší kraviny, nebo ropucha mluví jak dlaždič (protože to je asi vtipný) a ve finále se ještě přitlačilo na pilu v duchu idiocie. Začínám chápat obecně nízké hodnocení. ()

Sváděcí akce (2023) (S01E03)

Tak mám obavy, že tohle lepší už nebude :(. Spousta zbytečného blábolení a akce zbytečně přitažená za vlasy. Ten závěr epizody mě svou idiocií vyloženě vytočil. Jako omráčit ho nemohla aby se “to” neprovalilo, ale ďouru do sejfu udělat problém nebyl? ()

Velký Dán (2023) (S01E04)

Ten seriál přestávám regulérně dávat. Nejenže počet vyloženě debilních scén za epizodu vzrostl (zaměstnání Tally, krádež reaktoru, útěk Dána, komplet vše z vězení), ale ropucha mi hýbe žluči svou nechutností čím dál víc. Jako bonus se stává zvykem utnout epizodu v nějaké super FUBAR situaci, která se lousknutím prstu na začátku té další vyřeší (jako by nic). ()

Hledá se dárce dřeně (2023) (S01E05)

Do 2 (ano slovy DVOU) minut byl malér ze závěru minulé epizody vyřešen!? A to tím nejdebilnějším způsobem co jsem kdy viděl… a do šesti ten druhý. Takže zůstalo 50 minut na to, aby scénář mohl nasekat další. Prostě standardizované schéma jako bude mít i příští epizoda. Udělal radost jen Gib z Pravdivých lží. Zbytek je buď nuda nebo nelogické situace. I tak je to jedna z těch lepších epizod. Pozn.: hádejte, bude zase na závěr nějaké “drama”? ()

Pokerová spojka (2023) (S01E06)

Ještě víc nuda než minule. Je paradox, že když se jen žvaní, scénář neseká žádné boty. Má dokonce prostor i na zábavné odkazy na jiné Arnoldovi filmy (za to je hvězdička). Jakmile ale dojde na akci, je to jako průjem debilit a hovadin. A kořenit to dohadováním postav (v čele s ropuchou) není dobrá strategie. Druhou hvězdičku za to, že epizoda neskončila vyumělkovaným průserem. ()

Moč dobrá práce (2023) (S01E07) odpad!

Přemýšlel jsem jestli se (při té scéně na začátku) smát nebo být vděčný že u toho sexu byli oblečení. Když konečně scénář naservíruje v POLOVINĚ epizody místo řešení rodinných trabliček nějakou akci, korunuje jí (opět) ropucha hovadinou biblických rozměrů. Pak je opět na pořadu dne žvanění, vata a retardovaná scéna s močí (a hádejte kdo byl opět v centru dění). Tohle už je vážně dno. ()

Konec a uzavřeno (2023) (S01E08)

Vzhledem k tomu, že se scénář už předvedl dost, nevěřil jsem to “hotovo-uzavřeno” které padlo v patnácté minutě ani omylem. Sice se dalších 20 minut čisté telenovely hodně snažilo tvářit, že je opravdu konec, ale scénář nezklamal (ozářený, popálený, zasypaný… vše povrchová zranění a pohoda). Ale co je fakt FUBAR je ta návnada na možnou druhou řadu. Fuj… ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)