Meg 2: Návrat do hlbín

• Česko Meg 2: Příkop (viac)

Pripravte sa, že vám stúpne adrenalín na maximum! Do hlbokého oceánu sa znova ponorí Jason Statham a spoločnosť mu tentoraz bude robiť aj Wu Jing, legenda ázijských akčných filmov. Spoločne povedú tím odvážnych výskumníkov, ktorých cesta na morské dno nedopadne celkom podľa plánov. Chaos prepukne vo chvíli, keď do ich misie zasiahnu aktivity podmorských baníkov. V stávke sa ocitnú životy všetkých zúčastnených a naši hrdinovia budú musieť bojovať nielen s ľudskými nepriateľmi, ale aj viacerými prerastenými žralokmi. Nalaďte sa s filmovou novinkou na vlnu vzrušenia a ponorte sa za neľútostnými predátormi do hlbín vlastného strachu! (Continental film)

Vlad2006

Jop, tahle věc....... tahle věc. Co k tomu říct... Tenhle film jde popsat jako kdyby studio Asylum dostalo větší rozpočet na dalšího Megažraloka. Víc netřeba říkat. ()

Enon

Je to úplně stejná zhovadilost jako první díl. Hloupý film, který má jeden prostý úkol, zabavit. A upřímně nechápu, proč tomu lidi tak nadávají. Defacto se dá říct, že se tam furt něco děje, ten film je z 90% tvořen akcí, což ale neznamená, že je to přeplácané. Mě se to naopak líbilo více jak první díl, díky své dravosti a tím jak je to ještě více hloupé. To, že jsem se upřímně zasmál, se tady stalo třeba desetkrát. Musíte být prostě ve správné náladě, vypnout a užívat si ty hlouposti, které se před vámi dějí. Nic tam skoro nedává smysl, jenomže tohle je jeden z těch filmů, který se z toho naučil udělat svou přednost a ví, jak s tím zacházet. Statham je opět v roli tupého namakance, jehož plot armour je silnější než vibranium, takže záruka kvality. Mořských potvor je tu samozřejmě mnohem více než v minulém díle, to se dalo čekat. Musím pochválit kameru, která je místama celkem zajímavá. A dále asi nevím, co k tomu říct, je to neskutečná hloupost se spoustou humoru, kterou nelze nemilovat. Žraloci for live. 60% ()

darius1706

Tak tu máme pokračování novodobých Čelistí. Co jsem vytýkal minule, je tu pořád, takže těžko to může být lepší, než 3 hvězdy. No a tak jsme dostali místo jednoho žraloka magické tři a pro sichr, kdyby byl někdo na pochybách, tak ještě nějakou chobotnici, nebo co to vlastně bylo, možná Kraken z Pirátů?... No a taky nějaký ty záporáky, že jo, nejlepší jsou vždycky ti z vlastních řad. Kde nasyslili šušně a technologie na to, co mají, to se nedozvíme, asi to nevěděli ani sami tvůrci. Že melou fráze, jak z nějaké sluníčkářské příručky o tom, co by asi tak měl padouch říkat, taky nemá smysl mluvit. Že zcela nepochopitelně volají někam do středu země, namísto aby je tam zaplavili, to taky nechápu. No, nemá se smysl rozčilovat, je to vlastně fuk. Jo, triky super, akce taky, ale bylo to prostě zase takové nijaké. Jednou vidět, pokud možno v telce zdarma a pryč od toho. Zvažoval jsem o jednu hvězdu víc, ale úplně mě rozsekalo to hlavní dítě, to mě tak neuvěřitelně rozčilovalo, že bych dal nejraději odpad. ()

griso odpad!

To ako že naozaj ??? Holý úd si myslí že dá jednu tlstú rybu, jedného obstojného herca a šup bude na bohabujný život v usssssaaaa, áno, presne takto to funguje ale nie, takto to nefunguje. Na to sa jednoducho nedalo pozerať. ()

Stingray

Zhmotnělej sen fanouška céčkovejch monstrfilmů od Assylum! Je to uplně stejně blbý, ale výborně to vypadá, hrajou v tom slušný herci ( ne 10 lidí )a dějou se tam neuvěřitelný věci! A je tam naprosto nesmrtelnej superčíňan! Za mě zábava! ()

1308boddah odpad!

Člověk čeká béčko se žraloky a ono je to béčko/céčko/déčko s vietnamcema žvatlajícíma uga huba buba čing ving bez titulků, věčně bojujícím stathamem s nevím proč žlutou dcerou, jakýmsi ostrovem, který nikdo moc nepředstaví, nevysvětlí a jenž tím postrádá ve filmu smysl. Takže nevím, parodie na jurský (vodní) park nebo parodie na čelisti, kde neměli na vytvoření pořádného žraloka? Smysl veškerý žádný, nuda k uzoufání a stopáž o 116 minut delší než by měla být. A žraloky fakt nečekejte. Radši se jděte projít, tohle je fakt debilní. ()

Langos odpad!

Jsem rád, že jsem na to nešel do kina. Byl bych totiž pěkně zklamaný a bez peněz. Meg 2 je vcelku zajímavý film, který je tak zajímavý, že prostě a jednoduše by vůbec neměl existovat. Meg 2 se snaží vyhrát nad The Meg tím, že zněkolikanásobí počet monster a dá tomu neskutečné tempo. Akorát, že to nevyšlo. Zpravidla bývají druhé díly horší, než první díly, ale toto je k smutku. Nemám slov. ()

Brambory

Megažralok vs. obrovská chobotnica vs. dinosaury vs. Jason Statham zadržiavajúci dych v Mariánskej priekope vs. teroristi - Skvostná komédia, dávno som sa tak dobre nezasmiala! ()

Hodzin odpad!

Damn, čekal jsem blbost ale že to bude až takhle špatné??? To i na poměry Stathama byl krok vedle. Nepřestává mě udivovat v jakých špatnofilmech poslední dobou hraje. ()

cxxj

Nikdo od tohoto nečekal film roku nebo kinematografický zážitek. Nicméně se zde nedá mluvit ani o důstojné dvojce k původnímu fajn béčku. Spousta věcí se stala, protože to tvůrci potřebovali a nijak se neobtěžovali to udělat aspoň trochu obhajitelné. Villains naprosto zapomenutelní a ploší. Dvojička vedlejších postav to trochu zlepšovala ale... To je tak jediné pozitivní na tomto celém filmu. Statham byl hlavní role, která však hrála roli vedlejší. Mladá dcerka s poloviční backstory (která je pro jistotu v čínštině a bez titulků abychom i to málo nevěděli) plní opět pouze tu roli, aby se příběh někam dostal. Všem bylo jasné, že megalodon v akvárku na pobřeží za pletivem uteče a že uteče tím nápadně křehkým ,pletivem, - ano, vím jak vypadá pletivo ale jedná se mi o přirovnání toho, že multibilionová společnost supr vědců fakt nechá do oka bijící weakspot bez jakéhokoliv jištění. Když jsme u toho... Fakt někdo žere to, že by někdo takovéhoto tvora nechal bez 24/7 dohledu a nebo minimálně nekontroloval jedinou díru ve zdi? Případně kdyby tedy žralok už nějakým kouzlem zmizel, opravdu by to nedali vědět vedení, které se jde potápět do rodného místa onoho mírumilovného tvora? Film měl být fajn béčkem jako první díl. Tady se však nedařilo budovat napětí z prvního dílu. Všechno se prostě... Stalo. Nikoho nezajímá proč a jak ale stalo se a tím, že se toho stalo tolik, tak mě vlatně už na konci ani nevadilo, že nikoho netrápil uniklý megalodon do mezinárodních vod, který když už nebude žrát turisty, tak aspoň hezky ekologicky rozežere celý potravní řetězec hezky odprostřed - takové velryby budou pro něj ideální strava - pomalé, velké,... Pak jiní žraloci, vorvani,... Paráda, ne? Hlavně že hlavní postava na začátku bojuje za přírodu. Už teď v době psaní recenze bezprostředně po filmu si nepamatuju pomalu ani jména postav, hudbu nebo nějaký povedený moment - a ne epický fight krakatice a megalodona to fakt nebyl. Tuto příležitost pohřbila už jen ta skutečnost, že tento souboj se odehrál na jednu stranu blízko pobřeží ale na druhou stranu v místech, kde má moře 100 a více metrů hloubku. Ono s tou fyzickou a časoprostorem si tvůrci taky hlavu nelámali. Nějaké procedury ponoru a vynořování, dekompresní časy nebo jak by vypadalo lidské tělo v takové hloubce bez ochrany - docela by mě zajímalo, jak JS vydech veškerý vzduch z plic, uší, nosu, střev a dalších částí těla. Nerad to říkám, ale toto nestojí za zhlédnutí. Deep blue sea je mnohem povedenější a nebo první díl MEG je mnohel lepší volba. Pokud vznikne 3. díl a JS se tam znovu objeví, tak se budu velice divit ale dost možná to nedám už ani já. A to říkám jako milovník béček, cédeček a klidně i déček, které si nehrajou na něco co nejsou nebo je za co chválit. Tady těžce váhám jestli si za něco zaslouží druhou hvězdičku. Ono už ta jedna je docela špatně obhajitelná. ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (viac)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023