Meg 2: Návrat do hlbín

• Česko Meg 2: Příkop (viac)

Pripravte sa, že vám stúpne adrenalín na maximum! Do hlbokého oceánu sa znova ponorí Jason Statham a spoločnosť mu tentoraz bude robiť aj Wu Jing, legenda ázijských akčných filmov. Spoločne povedú tím odvážnych výskumníkov, ktorých cesta na morské dno nedopadne celkom podľa plánov. Chaos prepukne vo chvíli, keď do ich misie zasiahnu aktivity podmorských baníkov. V stávke sa ocitnú životy všetkých zúčastnených a naši hrdinovia budú musieť bojovať nielen s ľudskými nepriateľmi, ale aj viacerými prerastenými žralokmi. Nalaďte sa s filmovou novinkou na vlnu vzrušenia a ponorte sa za neľútostnými predátormi do hlbín vlastného strachu! (Continental film)

Aceboris odpad!

Underwater 2, v inom poňatí. Veľká škoda, že tie akčné scény si poriadne ani neužijete, pretože nemáte ani páru kto kde je a na koho sa útočí. Objavenie tajnej základne na nelegálne ťaženie nerastov, ktorú nájdu iba v skafadnroch, náhodne pri obdivovaní podmorského života a lamentovaní, že majú už málo vzduchu v hĺbke  cez 7 tisíc metrov,, len samotná predstava je nereálna. V hĺbke 7600 metrov, no neviem či máme nejakú ponorku v dnešnej dobe k dispozícii aby vôbec, vydržala tlak, nie to nejaká základňa, nebodaj skafander. Keby to bola komédia tak to beriem, no tu sa všetci tvária neskutočne vážne, plus tie dialógy, ako to kto písal, 10 ročný chlapec. Fakt je ten, že  fyzikálne zákony tu neplatia, asi sa to natáčalo na inej planéte. Dajme si príklad, scéna , pri útoku jednému puklo sklo na skafandri a tlak ho zortrhol, naslende Jason pláva v tej istej vode na nadýchnutie bez skafandra. Toto nevymýšlíš, ako ASYLUM má po tomto  filme tvrdú konkurenciu. No a na záver krásna veľká chobotnica , scéna s čiňankom a hádzaním výbušniny nemá chybu. Tak ako aj Jason Statham  a jeho žltý  skúter a pár oštepov, s ktorými ide na megalodonov. Za mňa totálne odpad, blbosť a strata času 0/10 ()

AdinaMan38

Adina doporučuje! Letní mořská zábava: slabší Čelisti a vodní odvar Jurského parku. Velké tlamy, ostré zuby, vtipy fungovaly, lekačky taky. Vypněte mozky a vezměte děti do kina, je to ZÁBAVA. ()

samsozz

s mojou lil sis sme sa zhodli ze aj ked je to kentus tak na dalsi diel aj tak pojdeme :DD pribeh neexistuje, postavy takmer onicom obcas dobra scenka alebo hlaska to je vsetko. Kybel pukancov minus a zabavilo. PS: jednotka je lepsia ofc ()

jara12

Statham se vrací s druhým dílem šíleného akčňáku s podvodním monstrem. Je to další pokus udělat druhý díl stejný, ale větší. Tentokrát to ale bohužel nedopadlo a z celého díla je takové menší zklamání. Žádný herec nehraje vyloženě skvěle, CGI je tragické a děj vcelku o ničem. ()

555borac555

Je to podobné jako jednička akorát vetší, akčnější a ještě šílenější. Příběhové to nic velkolepého není. Je to takové standartní bečko, ale to co tu jde je ta šílená akce a přehnanost. Poslední půlhodina filmu působí už jako takové rychle a zběsile s obřími žraloky (+ některými dalšími mořskými netvory). Zase z druhé stránky bylo místy těch přehnanosti už moc krátce po sobě a začínalo to být přeplácané a únavné. Největším lákadlem je samozřejmě Jason Statham. Který dává akční scény opravdu skvěle. Když vypnete mozek a nad filmem moc nepřemýšlíte tak je to super blbina.  Dávám 7/10. ()

Belphegor

Námět o prehistorickém Megadolonu přežijívající hluboko v Mariánském příkopu a o nelegální těžbě nerostů mi nezní vůbec špatně. Samozřejmě život na dně je trochu přikrašlen (ano, googlil jsem), ale to by mi v takovémto filmu vůbec nevadilo. Člověk by i přežil několik fyzikálních nesrovnalostí, protože počítáte, že to bude tak trochu blbost. Přijde mi, že Meg 2 marketingovou kampaní proplul bez povšimnutí, o to víc mě VFX překvapilo. Prvních pár minut ve mě vzbudilo zájem a říkal jsem si, že to bude sice hloupoučké, ale aspoň cool. Co nejde odpustit je, že film umí být poměrně nudný. Tvůrci napsali scénář vyloženě k uspávání hadů a co mohl být pořádný hit, vyznívá nezáživně. Dokonce i akční scény občas nudí. Film má ještě k tomu skoro dvě hodiny a toho patosu mohlo rozhodně být o dost méně. A nebo více ale alespoň pořádně. Námět má jistý potenciál, ovšem film na to vyprávění jde prostě špatně. Kdyby se snímek soustředil více na objevování a poznávání hrdinů, možná by to fungovalo. Co se týká herců, nebylo to až tak hrozné. Jason Statham hraje stejně jako vždy a ostatní se tam ocitli jen do počtu. Je to trochu škoda, film to mohl být parádní, bohužel si sám podkopává nohy. ()

Stepan.Frank

Meg 2 je vlastně ve všech směrech horší, než jeho předchůdce. Je to naprosto šílená jízda, která je plná nesmyslných rozhodnutí, scén a postav. Ale i přesto všechno se jedná o úžasnou, letní zábavu a u filmu jsem se neskutečně bavil. Doufám, že film vydělá, jelikož bych si ještě více nesmyslné pokračování dal milerád. ()

Koralek

hruza des, postavy bez oci, i ta sikmooka vybijena byla lepsi!!! Ty hlavni 2 postavy se chovaji jak homoklady ble fuj hruza des, byly tu same postavy manga anime uchyl ble! Bylo tu vic potvor jak v 1, nechapu co to bylo za fantasmagorii!! Ale co se da cekat od tech spojenych americkych sracu?!?! ()

horcrux7 odpad!

pííííííííííííčovina na entúúúúúúúúúúúúúúúúúúú  To už aj také Sharknado je zábavnejšia pííííííčovinka. ()

Duocup

Meg 2: Příkop je akční thriller, který staví na elementech napětí a jumpscarech, aniž by se zabýval složitým příběhem nebo charakterní hloubkou. Film vás sice nechá v očekávání, co všechno se z temných hlubin oceánu vynoří, ale nečekejte zde více než střídání mezi obrovskými žraloky a chobotnicí. Ačkoliv film nenabízí složitý příběh, spoléhá na vizuální efekty, které by mohly být v dnešní době technologicky sofistikovanější. Některé akční momenty, jako scéna, kdy Jason Statham propíchne žraloka vrtulí z helikoptéry, působí nerealisticky a až kýčovitě. Ale pokud od filmu nečekáte efekty na úrovni "Avatara" nebo akční scény v "Mission Impossible," může vás film v některých částech zaujmout a pobavit. Celkově je Meg 2 filmem, který nabízí svou porci napětí a adrenalinu. Je to skvělá volba pro fanoušky žánru, kteří se chtějí nezávazně pobavit, i když film ponechává prostor pro zlepšení na poli vizuálních efektů a realismu akčních scén. ()

Dannyss

Velké zklamání! Pokračování se nepovedlo snad ve všech ohledech. První půlka ještě jde zkousnout, jenže ten zbytek je fakt extra divný. Stálé zkoušení o humor a komedii je po chvíli až otravné. Vybudování záporáků a jejich ukončení bylo pro mě až trapné. Obrovskou škodou jsou samotní žraloci, kteří jsou ve většině míst vedlejšími charaktery a celé se to motá kolem komické party, jenž oplývá samými klišé nápady. Akce ve vodě je nejspíš jediná slušná podívaná. Bohužel všechno okolo toho příliš nesedí do samotného žánru. 5,5/10. ()

mdf

Tolik přeplácaných hovadin,fakt mega výplach.....jak ho na molu odkopne,to už bylo moc,k čemu se Jason nechal zlákat.....,ale bylo dobrý,ho zase vidět. ()

Hornet.CZ

57% / Upadla vážnost, a znát to docela je, ovšem nejen ta, oproti předchozímu dílu se mi zdá, že záporáci jsou ještě více ploší a tupí, špatně na tom je i příběh, který se stal ještě více sterilním a ještě více uspěchaným, takže vám z tohoto hlediska později na filmu nějako ani nezaleží. Podle traileru jsem si i chvíli myslel, že tento film bude takový vysoko rozpočtový masakr CGI masakr, což ovšem se nestalo, zvířat tu sice víc bylo ale za mě byly dost nevyužití a více se dávalo přednost vztahu mezi hlavními hrdiny, kde oproti minulému dílu už to nepůsobilo tak dobře. Ovšem abych jen nehejtoval, tak herecké výkony byly na velmi dobré úrovni, obzvláště Statham nezklamal a hrál tak jak se od něj očekávalo, na super úrovni byla i akce, která spolu s CGI zůstala na stejné úrovni co minule. Mezi menší klady bych pak rád zmínil Design základny společnosti v Sydney, která vypadala famózně a také to, že se ve filmu objevil track "Dare" od Gorillaz, což mě potěšilo. Celkově si myslím, že je to lepší jak pokračování Godzilly, herci to zde docela slušně táhnou ale není to to co by si člověk představoval, pod pojmem Megalodon 2. Spíše nedoporučuji, ()

Anetussa

To, že ti žraloci vypadají jako z nějakého propadákového filmu radši řešit nebudu, to bych se zbytečně vytočila. Největší problém je v tom že toto je úplně zbytečné pokračování které nikdy nemělo vzniknout. ()

freebob

Klasická trochu přeplácaná dvojka,ale určitě né průšvih.V podstatě trochu horší než první díl,ale i tak mě to pobavilo.Možná jen těch monster na mě bylo trochu více a připomínalo to trochu fláky od Assylumu. ()

Harmanec odpad!

celé sa to nedalo dopozerať, technológiu hlbkového ponoru zmákli jedným exoskeletom, zvyšok ani nestojí za reč, veľa dobrých nápadov,kus kameňa za jednu miliardu,avšak nerozbehnuté vôbec, uponáhľaný skoro koniec,chceli to mať zjavne za sebou ()

Olivvaxaf

Popravdě jsem od toho moc nečekal. Nakonec jsem byl ale překvapen… hlavně vizuál byk naprosto perfektní. Efekty taky špičkový ale to nejdeůležitější což je příběh taky nebylo špatný. Líbilo se mi že se víc rozvíjí postqvy než v prvním díle… normálně bych byl zklamaný ale věděl jsem že se to nemá brát vážně (nerealistické) ale i tak fajn film na večer👍 7/10 ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (viac)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023