Toolshed

Rozhodne je to lepšie ako pôvodný Justice League, ale priznajme si, to nie je ťažké, hlavne keď máte x rokov času a informácie o tom, čo nerobiť, získané spätne. Je to monumentálne a postavy sú lepšie prekreslené, lenže tu sa mi natíska otázka, či to mohlo byť inak s takou ohromne prepálenou stopážou, skrátka či by z toho neurobil epický superhrdinský výplach hocikto, keby ste mu dali de facto bianco šek a štyri hodiny k tomu - nielen náš lord and saviour Snyder. Pre mňa tam to "zhnité" jadro zostáva, Steppenwolf ako záporák je joke a nepomôže mu ani pridaná krv, kocky ma netankujú, lebo v rôznych obmenách ich do nás Marvel hustí už zo 15 rokov (a väčšinou lepšie) a aj tej dcčkovskej zostave stále akosi neviem prísť úplne na chuť natoľko, aby mi ozaj prirástla k srdcu. ()

soukyd33

Jeden z největších filmů od DC Sice nemá na film: Temný rytíř, ani náhodou, ale není to špatné. Film je opravdu dlouhý, ale docela utíká. Vše je tak trochu jiné. Něco přibilo, a něco zase chybí. 🤔 Herecké výkony dobré, atmosféra dobrá, zvuk průměrný. Nové postavy a téměř nový příběh. Závěr je velmi otevřený. 😳 Soundtrack 👍. Závěrečná skladba je, no řekněme zajímavá. 🤔 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

nikhaj

Davam Max hodnotenie. I ked mam radsej jednoduchost a prehladnost toto bol ale masaker vsetci vsetko dokopy a furt to neskoncilo. Rovnica anti-zivota to bude uz ani neviem o com. Super je ze takmer non-stop dovas idu vizualne Fx a dlzka tohto snimku nabada k tomu mat najdlhsi neprerusovany pohladny zazitok. co je vela toho je moč ()

KuceraJohny

Tak se na to podívejme. To, že to bude lepší než "původní" liga spravedlnosti bylo zcela jisté. Snyder přesně věděl co se lidem předtím nelíbilo, měl více času si vše připravit a také měl velkou svobodu v celkovém rozhodování. Ale že by to byl nějaký převratný snímek to se moc říct nedá. Převratné je to snad jenom díky stopáži, která měla být určitě o hodinu kratší. Na takovýto příběh byli původní dvě hodiny málo, ale čtyři hodiny zase zbytečně moc. Tři by zajistili rychlí děj s propracovaným příběhem. Určitě si tu však nemůžeme stěžovat na to, že by nebylo něco vysvětleno. S čímž jsem měl minule problém. Například Cyborg se stal z úplně nesmyslné postavy jedním ze základních pilířů nové justice league. Shlédl jsem to celé a musím říct že konec mě na jednu stranu nadchl a na druhou zklamal. Nejlepší by bylo si film pustit na kapitoly jak je i rozdělený. Na závěr stačí asi říct že to bylo zajímavé, ale že se stejně o tom brzy přestane mluvit a stejně jako vždy na průměrné nebo lehce nadprůměrné snímky lehne prach zapomnění, který opráší čas od času pouze zarytí fanoušci. ()

Sevprince

Slabší 3. Koukat se na to dá, čekal jsem to horší, ale Snyder je prostě pozér a já mu to nežeru. Možná kdyby hodinu, hodinu a půl vystříhal a já nemusel sledovat nekonečné zpomalovačky krčení čela, stání na molu apod, u kterých jsem si vzpomněl na Cimrmanovy živé obrazy, ale takhle ne. Hlavní 4 herce mám vlastně rád, ale hrát neumí bohužel ani jeden, nemluvě o Flashovi a Cyborgovi. Neni to zlý, ale kdokoli tomu dává 5 hvězd, nemůže být příčetný. ()

mokki5

Bohužel mi to nezpůsobilo ten wau moment který nám byl od začátku slibovaný a který jsem od toho tím pádem očekával. Ano, byla to beze sporu velká podívaná s přepálenou akcí a se vším tím extrémem, které ke komixovkám pátří. Takže ano bylo to VELKÉ... ale zároveň to bylo velké prázdné nic, jen s tím rozdílem, že oproti předchozí /horší/ verzi to mělo dovysvětlivky k jednotlivým postavám a hodně černou barvu! Taky jsem si včera ještě pustil tu původní verzi a nutilo mě to porovnávat a tady i chyběli nějaké ty vtipnější scény což je škoda. Plusem je že toto více navazuje na BvS, na což DCU tak nějak všeobecně sere, oproti MCU ty filmy nemají až takovou provázanost takže to mě docela potěšilo. Ovšem v konečném důsledku to nic moc nespravilo... ()

hronikpetr

Asi nemá cenu srovnávat s Marvel filmy, ale Marvel umí v kratší stopáži nabídnou mnohem více akce a film působí plynuleji.. Zde ta stopách 4 hodiny je přestřelená..ano je to lepší než původní verze ale ne zase o tolik.. 4 hvězdy s odřenými uši.. ()

AdelleR

Patřím k těm, kterým se líbil i film z roku 2017, ale k tomuhle mám jediné: Přesně tohle je ta verze, kterou jsme si zasloužili. Zprvu jsem se čtyř hodin bála, ale ve výsledku jsem si užila každou minutu a nenudila se ani chvíli. Zpočátku se to poměrně drží původní verze; byly přidány scény, které z JL17 byly vystřiženy, jiné scény prodloužili nebo dotočili, až po Supermanovi se to začne točit naprosto jiným a za mě skvělým směrem. Oblíbené hlášky zůstaly, hrdinové spolu najednou mluví nějak přirozeněji, plyne to líp a působí to tak nějak... vyspěleji, superhrdinovsky? Je to prostě zcela jiná liga než předchozí verze. Najednou všechno dává smysl, a to, co dávalo smysl už tenkrát, dává ještě větší. Jediný zmatek přišel na konci a párkrát jsem se uculila nad zjevnými paralelami s Avengers, jinak nemám co vytknout. Vulko s dlouhými vlasy trochu pobavil, jsem ráda, že prostor dostaly i postavy, které se původně objevily jen krátce nebo vůbec. A co se týče dabingu; vydržela jsem do scény s Aquamanem, pak jsem přepnula na originál. Holt když je dabér o dvacet let starší než herec, je to na hlasu znát. ()

gonzo

Hele, nic světobornýho, ale je mi to sympatické. Ano, líbí se mi realismus Marvelovek (Winter Soldier), ale kudos Snyderovy, že si jde tvrhohlavě vlastní cestou. PS: epilog je hrozný a Letův Joker je omyl. ()

bichalmajus

Bol som voči tomu dosť skepticky a nedá sa úplne povedať, že sa obavy nenaplnili, ale zlepšenie tu je a to výrazne. Flash aj Cyborg zrazu boli fajn postavy s dobrým pozadím a bavila má ich prítomnosť, škoda ale Supermana, ktorý bol na obrazovke možno 15 minút zo 4 hodín, ale zato scéna jeho a Steppenwolfa stala za to, dĺžka vzhľadom na to, že bola cez 4 hodiny skutočne nenudila a film mal dobre tempo, čo má trosku mrzelo a rezalo oci boli miestami veľmi slabé efekty, ale to sa dá odpustiť a chápať vzhľadom na proces akým to vzniklo. Finálny verdikt je, že sme v tejto karantennej bezkinovej dobe dostali parádnu popcornovku na ktorej má mrzí najmä to, že neuvidíme pokračovania na ktoré nás koniec dosť slušne navnadil. Príjemných 8/10 ()

Mudrlant

Oproti prvni verzi uplne jine kafe. Myslel jsem ze u toho na gauci vytuhnu ale nestalo se a ty 4 hodky ubehly jak vodka. Dobra akce a postavy (i ty ktere moc nemusim) byly fajn. ()

Mukade

Neporovnateľne lepšie ako bezduchá nepodarková kinová verzia (ktorej som dal 2*, aj to len z milosti k jej predchodcom). Mimochodom, tu (na týchto 2 verziách) dobre vidno, že pri niektorých filmoch ani 4 hodiny nie je prehnaná dľžka a 2 hodiny je vyslovene málo a nestačí. ............................ dobré na objasnenie: https://screenrant.com/dceu-mcu-movies-comparison-zack-snyder/ ................ doplnok 3.7.'21:  Tí Starí bohovia - Zeus, Ares, bohyňa s lukom, boli taaak perfektne natočení, ten spomalený pohyb aj ich boj, dokonalosť. ()

DeJiF

Tak jsem se po tolika kladných recenzích rozhodl podívat se po dlouhé době na nějaký nový super hrdinský film a upřímně od původní verze se to liší pouze pár dotočenýma, rádoby dojemnýma scénama, abychom postavám líp rozuměli nebo co. A pak je tu hodinová bitka se záporákem Stívem Dogem" nebo jak se vlastně jmenuje. Celá tahle bitva je jeden obrovský, nezáživný CGI bordel a prostě... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh. Takže absolutně nezasloužená chvála a kromě pár dobrých scén s Flashem je tohle jen další ultra špatný suprácký film, přidaný na skládku těchto levných nezajímavých záležitostí. ()

HBJ

Takhle to mělo vypadat ve 2017, protože tohle je oproti původnímu filmu o dost lepší.Možná trochu s křížkem po funuse, ale v tom Snydera chápu..Pravda, ta stopáž mohla být kratší, ale zdlouhavý ani nudný se mi to teda nezdálo a na dvakrát jsem to v pohodě dal, aniž bych riskoval zánět hemeroidů.. ()

Iorweth

Tohle je ta temná a hlavně pravá Justice League a ne ta zrůdnost z roku 2017. Příběh dává mnohem větší smysl, Cyborg a Flash mají zajímavě vyprávěnou backstory. Chemie mezi všemi členy Justice League je skvělá a ty nejlepší scény z celého snímku si krade pro sebe Superman ( Henry Cavill v Black Suitu je TOP ). 4 hodiny mi přišly úplně v pohodě a klidně bych si to dal i delší. Neskutečně mě to bavilo a užíval jsem si to, takže za mě absolutní spokojenost. Pevně doufám že to bude mít úspěch a Snyderovy odklepnout pokračování aby mohl svojí vizi dotáhnout do konce. Moc bych si to přál. ()

OLAFtrueLOVE

SVĚTLO TMY V NICOTĚ.. prosím vemte to a stavte na tom, už mám po krk průměrných filmů, ze kterých ty lepší zoufalí fanoušci označují za záchranné body a návrat DC do starých dobrých kolejích, načež nadchází další a další zklamání. Tohle je můj první bod. 4 hodiny a není to samá zbytečná scéna, všechny charaktery level up, odstraněna většina chyb, taky se mi dost líbí rozdělení na kapitoly. Vadí mi stále superman, který je klasicky absurdně silný, pořád zmlátí celý svůj tým i záporáka jak plyšáky, už je to trochu lépe vzato, ale stále by to šlo zkrotit. Muflon vypadá o dost líp a má trochu charakter, nýbrž stejně je jako zlej ošklivej kluk co šťouchá do krokodýla a nakonec skončí bez hlavy. Celkově je to lepší než jsem čekal, strašná spousta scén co to celé mění. Sic to rozhodně není dokonalé, myslím, že na tomhle by se dalo stavět. Mega moc bych chtěl vidět Supermana na špatné straně, zdevastovanou zemi a beznadějný boj přeživších. To by dle mého byla ta DC cesta pro pět hvězd. 75%                                                                                                                            To na čem jsem byl kdysi v kině, již nemá důvod existovat. Už ani nevím, za co jsem tomu dal 3 *, ale po dnešku snižuji na 2, protože to ztratilo value. ()

Ja.Malachi

.aaj ked polovica nad-času sú v podstate spomalovačky..:)..ale vizuálne a najmä zvukovo-hudobne ma to viac chytilo ako normal verzia, ktorá nebola v podstate zlá-ale len priemerná..no rozhodne sa to dá pozrieť viackrát.:) ()

zurivymlok

7/10 Jako ano - je to o dost lepší než ten odpad, co nám v roce 2017 nadělil Joss Whedon. Pozitiva: (1) Postavy jsou mnohem komplexnější a mají více (i když ne dost) interakcí. (2) Postava Cyborga tu dostala úplně nový rozměr. (3) Člověk měl konečně pocit, že každý v týmu má svou roli a že něčím důležitým přispěje finální bitvě (v původní verzi to vyznělo asi tak, že Liga spravedlnosti je banda neschopných blbů a den zachránil Superman). (4) Technicky je film mnohem lépe zvládnutý od designu, přes režii až po hudbu (nic z toho však není zdaleka dokonalé, jen lepší než v původní verzi). Nicméně stále přetrvávají některá negativa: (1) Na tak rozsáhlou stopáž se toho zase tak o moc více než v původní verzi nestalo a celkově si myslím, že film mohl být klidně o nějakých 40 minut kratší aniž by to nějak zásadně výsledek zkazilo. (2) Snyder se OPĚT nevyhnul svému oblíbenému digitálnímu bordelu - bylo toho prostě zase příliš a ten svět působil tak strašně uměle, že mě to neumožnilo se do něj pořádně ponořit. (3) Steppenwolf byl sice navržen lépe, ale opravdu si mohli odpustit tu jeho visící "zástěrku", což vypadalo jako by se mu tam kymáceli vpředu š..n a vzadu ocas. Také zamrzí, že tu "žiletkovou" zbroj více nevyužil v boji. (4) Rozhodnutí streamovat to ve formátu 4:3 považuji za naprosto stupidní. ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze