Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se. (Netflix)

BoredSeal

Kate je další příběh neporazitelné ženy, prosekávající se skrz mužská těla do cíle. Vážně, jediný, kdo jí tady dá zabrat je stylový gay týpek, asi nejsympatičtější postava filmu. V kombinaci s prostředím Japonska to může znít jako pozvánka na ucházející film, ale bohužel i přes veškerou snahu je to průměr. Ze začátku film udrží vaší pozornost ucházejícími akčními masakry a fajn kamerou v ulicích Tokya a Osaky. Ale akce časem ubyde, dojde k dlouhým rozhovorům a kromě zmíněných pozitiv  je to dost bída kvůli blbým nesympatickým postavám snažícím se budit emoce a pitomoučkému příběhu. Všechno jste to kromě japonské příchuti už viděli lépe jinde. To je svým způsobem prokletí většiny netflixovek. ()

M.i.k.e

nepříliš originální akční jednohubka,která sice operuje s podobnou premisou jako Crank,ale oproti svému o dost staršímu sourozenci jí chybí ona "zběsilost" a celkově má problémy s tempem.Akční scény wickovského stylu jsou přitom fajn a Mary Elizabeth Winstead svojí rolí zvládá v pohodě.Jenže co je to platné,když se děj nejednou skoro zastaví aby se mohlo zbytečně plkat a pocitově to celé pak trvá o dost déle než tu cca hodinku a tři čtvrtě...60% ()

Figu

A zase ti žluťásci... Jsem prostě zaujatej a už jen to sráží moje hodnocení. Každopádně hltám krvavý akční béčka, takže jsem do toho šel. No ženský hlavní hrdinky v akčním kousku, to je taky veliký téma a není to prdel prodat kvalitně. Mary Elizabeth Winstead je pořád celkem kost, nicméně i když jí to s bouchačkou jde solidně, já jí to moc nežeru. Navíc její krkolomný pohyby v bojové choreografii mě flákaly do očí... Ovšem za spousty krve a fůry useklých končetin si Kate vykompenzovala známku zlaté střední cesty! 60% ()

bourec

Odřená trojhvězda zejména za slušně krvavej materiál. Jinak vykradačka John Wicka a snad i filmu s Ethanem Hawkem, kterej byl na podobný téma. Jinak film nechává diváka celkem chladnýho. 50%. ()

moviefreak

Dej zase predvídateľný kvôli typologickému obsadeniu hercov už od začiatku, ale ten film má naozaj štýl. Japonsko je neónovo nádherné, každá lokácia skvelo vybraná, akcia a jej choreografia viac ako slušná, i keď ničím výnimočná. Za čo ale dávam veľké plus Netflixu a režisérovi je brutalita vo filme (i keď stále odporne CGI), hlavná postava, ktorú si herečka poriadne užíva (áno píšu to všetci a napíšem to aj ja - chcem ju vidieť ako mladú Ripleyovú alebo kľudne aj vyklonovanú) a nesmierne kreatívna kamera. Konečne film nakrútený viac z lásky ako kvôli zákazke. ()

C0r0ner

Očividná inspirace Cyberpunkem 2077 v mnoha rovinách, Winsteadové to nikdo nemohl věřit, děj na hovno, ale jinak celkem solidní killcount, uteklo to, a pořád je to ještě lepší než utahané dramatické artové klasiky, takže na pohodu průměr. 60% ()

PavelVanekArt

Solidní Wickovská jednohubka se sympatickým castingem, dobrou choreografií a hodně slušným prostředím. A taky MEW <3. Na Netflixu je dost hoven, tohle ale voní po Japonské třešni. 4* a.k.a 80% ()

Juto

Je to veľmi dobrá žánrovka. Mary Elizabeth Winstead je prekvapivo schopná akčná hrdinka a bojové scény sú veľmi dobre zinscenované a vzrušujúce. 6,5/10 ()

mortak

Choreografie bitek se zadají být propracované, bohužel je na nich ale strašně vidět jejich umělost. Kate je vyhrává jen proto, že její protivníci použijí v dané situaci nesmyslný hmat či obranu. Jako kdybych koukal na vymakanou taneční chorošku, která ale vůbec napasuje na hudbu. MEW má docela charisma, ale ani se tu moc nezakrývá, že většinu oddřou kaskadéři. Jinak slušné béčko, ale se všemi klasickými zápory - předvídatelným dějem, otravným sidekickem, a nefungujícími emocemi. ()

CinemaRanger

Další pokus Netflixu o zábavný akční snímek. A opět mu to nevychází, Mary mi byla tentokrát nesympatická, akce ohraná z Wicka a za chvilku začne nudit. K tomu otřesný soundtrack, nepěkné CGI a naprosto stupidní scénář. Slabý filmík na deštivé podzimní odpoledne. ()

SeanLSD

Jednoznačný víťaz celej tej drsnej ženskej akčnej vlny roka 2021. AVA mala výbornú herečku, PROTĚGE výborného režiséra a JOLT výborný nápad... - ale KATE má gule. Pozrel som si to vlani na Katarínu, porochnil sa v tej krvi, násilí a fatálnej siláckosti, iba tak na šmak jemne šmrncnutej ženským citom, drbol som si Bum-Bum-Lemon a šiel za svojou Katkou... ()

Remivsremi

Kate je bravurní assasíno, ale po posledním odpravení ji to neustále kupení těl už jaksi omrzelo a chtěla by začít žít trošku více normálněji. Bez neustále potřísnění krví. Ale její práce ji dožene. Je otrávená. Boom. Konečná. Zbývá posledních 24hodin a ona je odhodlaná pomstít všem, kteří připravili její předčasný odchod z povrchu zemského. Snímek těží ze svého zasazení do země vycházejícího slunce. Máte tady yakuzu, neonová japonská velkoměsta, a celkem chytlavý pop rockový soundtrack. Akce je svižná, přehledná, má pár wickovských okamžiků (jak by také ne, producentem je David Leitch), v některých momentech je dost explicitní (Wolverine by některé lebeční penetrace obdivně sledoval) a celkem vzato stojí za vaší pozornost. Horší je to samozřejmě v momentech, kdy se jenom mluví. Mary Elizabeth Winstead je kvalitní herečka, své si poctivě odvede a film utáhne. Ale to nic nemění na fakt, že byste si ze snímku něco zásadního odnesli. Je to poctivý akčňák bez pláštěnek a těch v současnosti za velkou louží příliš nevzniká. Za pozornost to rozhodně stojí. 60% ()

ing.Frosty

Solidní guilty pleasure. MEW kosí rákosníky v Baba Yaga stylu, byť v trošičku horší kvalitě. Bohužel stejně jako Kate docházejí síly vlivem jedu, tak dochází síly i samotnému filmu. Nejlepší akce si bohužel odbydou na začátku (vyjma příšerný automobilový honičky). Jakmile však Kate dostane párkrát přes ústa nebo nějakou tu kulku do nohy, už se začíná jen potácet a tvůrci jakoby najednou nevěděli kudy kam a jak přichystat uspokojivé finále. SPOILER: Kdyby film neskončil, tak jak skončil, klidně bych si dal dvojku a úplně nejlépe crossover s Hemsworthovým Vyproštěním. Uvidíme jestli scénáristi přijdou s nějakým šíleným twistem s oživením pro případný sequel. ()

UhLee

(5/10). Pořádná řežba plná propíchnutích očí, dýchacích trubic a plná potetovaných Japonců. Celému snímku vévodí Mary Elizabeth Winstead. Upřímně jsem jí to moc nebaštil. Místy se mi zdálo, že dost přehrává. Ovšem pokud se bavíme o akci, tak tu zvládla na jedničku. Osobně jsem velkým fanouškem bitky s Miyavim. Postupem děje divák lehce odhadne co se bude dít dál. Díky plytkosti a jednoduchosti scénáře, ale co jiného u takového typu filmu čekat. Jedná se zkrátka o krvavý výplach mozku, který má pod sebou Netflix. Takže asi víte, co očekávat. ()

FritoleXx

Průměrný revenge akčňák, který doplácí hlavně na nedotaženost v několika směrech. Akce, byť poměrně zábavná, přímo prosí o to, aby byla mnohem víc over the top,  vedle toho se pak bijí komediální a dramatické momenty, přičemž ty dramatické nefungují a těch komediálních je tak málo, že to nestojí za řeč, přitom s nástupem Miku Martineau na scénu se ta odlehčenost nabízí. Zmíněné akci pak občas škodí i amatérský slow-motion a očividná nepřipravenost hrdinky na bojové scény, kde jdou okatě vidět její pomalé a nejisté pohyby. Mimo potyčky bez střelných zbraní je však na druhou stranu Mary Elizabeth Winstead překvapivě přesvědčivá akční hrdinka a opravdu jí to sedí. Navíc si ji z žádného filmu nevybavuju tak sexy, jako právě tady, kde je většinu filmu zacákaná krví. Akční hrdinka jak má být. :) Pochvalu pak zaslouží i naprosto boží noční růžovo-modré neonové Tokio, vytvářející tu nejvíc synthwave barevnou paletu, co jsem kdy ve filmu viděl. A v závěru stojí za zmínku i parádní soundtrack v čele s Band-Maid, které si ve filmu střihnou i cameo. ()

Johnny.ARN

Jeden z tých akčňákov, ktorý nezaujme sto krát videným dejom, ale pomerne dobre spravenými akčnými sekvenciami, či už prestrelky alebo súboje. Samozrejme ,americký štýl všetko zdemolovať nesmie chýbať. Hlavná hrdinka dostane aj kres piču, dokonca aj niekoľko zásahov a ešte ju aj otrávia. Občas sa dokonca netrafí. Vpred ju poháňa adrenalín a nejaký japonský fet. Celý čas si to drží tú trojkovú líniu, ale pri tom patetickom závere sa si musel ísť ublinknúť. Ako jednohubka fajn. 2 z 5 ()