Ema je 25-ročná energická predavačka v malomestskom supermarkete. Tomáš je 30-ročný pokrývač žijúci v neďalekej dedine. Jedna noc, od ktorej ani jeden z nich nič zásadné nečakal, rýchlo prerastie vo vzťah, lásku a spoločné bývanie. Ema sa rozhodne Tomášovi zveriť so všetkým, čo prežila. Toho to ale nezaujíma, pretože podľa neho majú obaja žiť tu a teraz. Náhodné stretnutie z minulosti však nečakane odštartuje sériu udalostí, ktorá obom obráti životy naruby. (Forum Film SK)

castor

Stojí za kultovním seriálem MOST! a šest let po Kobrách a užovkách do toho Jan Prušinovský zase na celovečerním poli šlápnul. Jeho další verze sociálního/partnerského dramatu po česku se (víceméně) vydařila. Věrně zachycuje, co se reálně může okolo nás dít, já jsem rád, že jsem před projekcí netušil, co živelná Ema kdysi spáchala. Nyní je prodavačkou z města, která se zabouchne do málomluvného pokrývače střech z vesnice. Co (u)dělala, nezmění. To jsou fakta. A chlapská ješitnost je zase jednou za velkou kapitolu. A právě v jednom zapadákově, kde je plácnutí po zadku hospodskou normou, se její minulost odtajní a rozjede se… cosi. A zřejmě tam je ten největší problém. Protože karty jsou následně rozdané a divák jen tak nějak čeká, zda se tvůrci vydají vstříc pozitivnímu/negativnímu zakončení. A tak nějak rezignují na vyšší ambice. Oba hlavní aktéři nejsou žádné trosky á la bratři Hádkovi v předchozím zmiňovaném kusu, docela jim jejich kroky věříme, ale u několika situací si přejeme, aby je tvůrci vyřešili jinak. Prušinovský na své postavy znovu pohlíží smířlivě a zase mi přijde (stejně jako u Kober), že moc nevěděl, jak to celé uzavřít. Rozhodně není komediální jako u předchozí tvorby, ale rozhodně měl znovu šťastnou ruku na casting. Pavla Gajdošíková a Jan Jankovský jsou neokoukaní a přesvědčiví. Ač si teda myslím, že ona se svým obličejem a postavou a on (mimo jiné) se svými nelichotivými zuby jsou každý trochu jiná liga. I když to sem asi úplně nepatří. ()

D.Moore

Překvapivě dobrý film, jsem moc rád, že z té zápletky nevznikla další nablblá komedie, ale právě taková nahořklá romantika. Škoda je jedině toho, že se stejné scenáristické péče jako hlavním (skvěle zahraným) postavám nedostalo taky těm vedlejším. Nemyslím tím, že by měly málo prostoru, to ne (taková Monika Načeva si s tím málem poradila skvěle), ale jsou to zkrátka o mnoho jednodušší postavy a je vidět, že řada z nich je v ději jen proto, aby se příběh prostě nějak posunul - třeba i za cenu toho, že to bude klišé. ()

Ephemeris

Tak neviem, či sa už v našich končinách nedá natočiť aspoň jeden zvukovo vyvážený film. Mnohé dialógy zase raz pre mňa boli nezrozumiteľné. Ale to je jediná výtka, aj tá len technického charakteru. Téma filmu bude isto čím ďalej viac aktuálna, pretože počet umelkýň v tomto žánri dosahuje v ČR a Maďarsku rekordné svetové hodnoty. Kdesi na maďarskej puste by sa nad týmto pokleskom ešte niekto v dnešnej dobe pohoršil, no v ČR podľa mňa už len ťažko. ()

Davies182

Prušinovský s Vojkůvkou jsou mistry realistických dialogů; konečně zase český film, ze kterého nemám pocit, jako by v něm někdo melodramaticky předčítal z kostrbatého scénáře. Casting hlavní ženské role se pak taky... ehm... no povedl 🙂! [Netflix] ()

pepo

Vynikajuci herci a chytlava story. Myslim, ze je dobre, ze sa neslo uplne na doraz a vznikol namiesto krutej depresie dobre pozeratelny kusok. Pekny kus roboty. Akurat zamrzelo, ze tomu v poslednom akte trochu padla retaz. 7/10 ()

Xmilden

Chybu jsem rozhodně neudělal a i tentokrát jsem plně důvěřoval že Prušinovský svůj film bez nějakých hereckých hvězd zvládne a ... zvládl. Tohle přesně dělá velkého režisérem, když se obejde bez castingového dopingu a plně si vystačí s příběhem. Tentokráte se pohybujeme v ještě sociálně slabší společnosti než u Úžovek. Hlavní hrdinka kdysi natáčela filmy pro dospělé a její nový přítel pro změnu často chlastá až do mrtva. Kolem dokola, aby člověk pohledal nějakou trošku sympatickou postavičku. 75% ()

Vitex

Přestože plně souhlasím s tím, co píše (xx) Martin (xx), opravdu nevím, jak by hlavní hrdinka měla z této situace "v ideálním světě" vybruslit ven. Pokud (viz jiné komentáře) by to měl být film o maloměšťácké omezenosti, namítám, že ve velkoměstě její problém nevyřeší žádná velkoměstská neomezenost, ale velkoměstská anonymita. Idioti, kteří ponižují jiné kvůli minulosti nebo kvůli čemukoli jinému, se najdou všude, ve velkém městě je jen víc ulic, kterými se dá chodit, a víc pracovních příležitostí, takže se dá od idiotů přemístit občas o něco dál. Proto mi taky poslední (spoiler) replika, že prý zůstanou tady na vsi, připadne trochu nevěrohodná. Jak bylo vyprávění nastavené, myslím, že ani ona ani on oči vesnice dlouhodobě nevydrží, a nedokážu si ani v reálném světě představit dvojici, která by se o to v této konstelaci pokoušela. Skončí dřív nebo později ve městě, co má aspoň 100 000 obyvatel, nejpozději s prvním dítětem. Ale jak říkám, to není film o maloměstské omezenosti a pokud by byl, byla by to debilní teze "Ten venkov je tak strašný :-/ Kdyby radši byli tak uvědomělí jako my v Praze! :-/ ". Ten film je prostě o tom, co se přibližně bude dít, když si v osmnácti zahrajete v pornu, a pak se budete snažit žít dál mezi lidmi, kteří jsou lidmi se všemi svými obvyklými způsoby. V tom čistém popisu průseru, se kterým se nedá kolem a kolem už nic dělat, vidím hodnotu tohoto snímku a byl bych rád, kdyby ho vidělo ve věku, kdy jsou ještě blbé jak štolverk, co nejvíce děvčat, aby je od podobných nepromyšlených činů odradil. Bohužel, film nejde nikterak do hloubky či šířky a neobsahuje nic, co by vás nenapadlo už mezi trailerem a začátkem projekce. ()

DJ_bart

Minulosti neutečeš. To platí zejména v případě, že je zaznamenána na internetu...... Český snímek 'Chyby' od uznávaného tvůrce Jana Prušinovského není plnohodnotný tříáčkový drama evropského formátu jen tak bezdůvodně – disponuje totiž atypicky pojatým romantickým námětem. Atypickým proto, že zde figuruje důležitý motiv lásky, přestože se určitě nejedná o romantický film klasického střihu. Snímek totiž velmi civilní až intimní optikou sleduje impulzivní vývoj jednoho vztahu, který se zrodí za jedné barové noci, zpočátku probíhá nezávazně, avšak postupem času se z něj stane silný tmel spříznění dvou citlivých a osamělých duší. On má zálibu v pěstování sukulentů a dělá malé chyby, ona je laskavá a empatická žena, jež v minulosti udělala jednu velkou chybu, kvůli níž hrozí, že na ní vypadne nejeden kostlivec ze skříně...... Prušinovský prostřednictvím scénáře Romana Vojkůvky se tak podnětně zamýšlí nad tím, jak moc jsou lidé emočně ovládáni předsudky, živočišnými pudy, pokrytectvím, sociálním zázemím a jinými okolnostmi, přičemž s onou milostnou dějovou linkou pracuje nesmírně přirozeně, všedně, implicitně, a zároveň bez sentimentu či příkras – a za účelem dosažení uvěřitelnosti ji zasazuje na pozadí maloměstského/vesnického až proletářského prostoru, kde člověk snadno ztratí svoji anonymitu a naopak nelehce zvládá nátlak šovinismu. 'Chyby' lze tak vnímat jako pomyslnou anatomii, která autenticky zkoumá komplikovanost a peripetie milostného vztahu, a celkově vzato počin, který na domácí scéně působí jako hotový zjevení – a fakt nemám ponětí, čím to je, ale mě tenhle film prostě dostal. Největší ovace každopádně patří neokoukané herecké dvojici: Pavla Gajdošíková je neskutečně talentovaná herečka která má před sebou hvězdnou budoucnost (takže můj favorit pro letošní České lvy je jasnej), a Jan Jankovský perfektně ztělesňuje její drahou polovičku. A jaké ponaučení vlastně plyne z tohoto příběhu? Chybovat je lidské – totéž však platí i pro vůli odpouštět..... odteď budu dávat extra majzla na to, co nahrávám na PornHub. ()

filmfanouch

Jan Prušinovský patří mezi nejvýraznější lokální tvůrce. A má štěstí v tom, že dokáže svými projekty oslovit výraznou část populace. V seriálovém Okresním přeboru a jeho filmovém prequelu došlo na utahování si z klasických fotbalistů, Kobry a užovky se též točili kolem jisté sociální skupiny, seriál Trpaslík se zase pokusil přiblížit klasickým projektům Václava Vorlíčka a Miloše Macourka (pochopitelně se svým přístupem) a samozřejmě musí dojít i ke zmínce MOSTU!, který patří k nejlepším českým seriálům posledních let a opět spousty lidí oslovil právě oním sociálním náhledem. Sociální náhled přitom nechybí ani u Prušinovského novinky Chyby. Scénář Romana Vojkůvky měl původně sloužit k výrobě televizního filmu, nakonec ovšem zůstal ležet v archívu České televize kvůli faktu, že se jeho zápletka točí z velké části kolem porna. Prušinovského ovšem scénář zaujmul a rozhodl se, že ho zpracuje. Udělají ovšem diváci chyby v případě návštěvy kina?   Prušinovský rozhodně nezklamal! Je to velmi komorní film, který by ovšem v případě skutečného uvedení do televize výrazně převyšoval většinu u nás vznikajících televizních filmů. A je to určitě i právě díky Prušinovskému. Zkušený talentovaný tvůrce ovšem rozhodně nenatočil klasickou romantickou záležitost. Má k ní vlastně více než daleko. Start vlastně začíná slibně a působí jako ze života. Dva lidé na sebe narazí v baru, stráví spolu noc, po té noci si ovšem uvědomí, že jim je spolu hezky a mohou tak spolu být ve vážném vztahu. Jenže už úvodní scéna naznačí, že bude mít vývoj vztahu Emy a Tomáše k happy endu vlastně skutečně daleko. Zajímavý námět, chytrý scénář a především naprosto skvělí (přitom neslavní) herci v hlavních rolích.   Jak je u Prušinovského zvykem, i zde se nahlíží na sociální poměry. Tentokrát se děj odehrává v malé vesnici, kde se zná každý s každým a sebemenší tajemství se může velmi snadno rozšířit. S těmi postavami nemusí divák kdovíjak soucítit a ani nemusí docházet k diskuzím nad velkým vykreslením postav, přesto ovšem scénář Chyb působí jako ze života. Přesně jako něco, co se velmi pravděpodobně může stát. Nejde o černou komedii, jde o čisté drama. Drama, které dokáže prodat, že je život někdy skutečně svině, především v momentech, kdy dojde na předsudky v tak malé komunitě.   Je to sice malý film, přesto je natočen skutečně skvěle. Ambice (kvůli COVIDU-19 bohužel zrušené) na festivaly dávají smysl, protože Chyby působí jako film, který by se na takové přehlídce nejlepších evropských filmů rozhodně neztratil. Dosud spíše divadelní herci Pavla Gajdošíková a Jan Jankovský jsou skutečně skvělí a Chyby snad budou pro oba klíčem k várce výrazných úloh. I díky ním totiž emoce fungují o poznání silněji, člověk by jim z fleku věřil jejich aktuální duševní rozpoložení a že si aktuálně fakt prochází psychickým peklem.   Je velmi snadné se do Chyb strefovat v tom ohledu, že jsou plné očekávaných stereotypů, jenže Chyby skutečně přitom působí jako uvěřitelný film ze života. V jednotlivých vedlejších postavách, které možná jsou a možná nejsou pouhými karikatury si divák přitom všem velmi snadno může říct, že mu zrovna tohle něco říká. Právě i zde se dost možná ukazuje, proč Prušinovského Vojkůvkův scénář zaujmul. I v jeho předchozích projektech (Okresní přebor, Kobry a užovky, MOST!) člověk mohl snadno najít fragmenty ze svého osobního života. Přitom je to ovšem pořád tak trošku jiné. Chyby mají blíž právě ke Kobrám a užovkám než právě k Okresnímu přeboru, Trpaslíkovi či MOSTU! U všech zmíněných seriálů+ celovečerního Okresního přeboru totiž Prušinovský spolupracoval s Petrem Kolečkem, stejně jako v případě Kober a užovek jsou ovšem Chyby dle scénáře někoho zcela jiného. A podobně jako u Kober a užovek se tu ten humor skutečně hledá velmi těžko. I zde se může divákovi velmi snadno udělat špatně nad tím, jak realisticky lidsky příběh hrdinů Chyb působí. A i díky tomu jde o film, který snadno může něco říct i v zahraničí, právě pro české diváky jsou ovšem Chyby dost pravděpodobně nejideálnější. I díky bravurní řemeslné stránce by ovšem na festivalech Chyby skutečně obstáli.   Plyne to až k finále, které má k ryzímu happy endu klasické romance skutečně daleko. I díky němu to Chyby nemají tak snadné, jako většina českých filmů. Skutečně nejde o vděčnou řachandu, ale tvrdou a nekompromisní záležitost a vyloženou anti-mainstreamovou záležitost. V tomhle malém a na první pohled nenápadném filmu je ovšem spousty velmi kvalitních ingrediencí. A rozhodně nebude chybou tuhle povedenou záležitost vidět...... () (menej) (viac)

playboxguest

Každý má v minulosti nějaké šrámy, s věkem dozráváme a věci, které bychom dnes neudělali, se prostě staly a už je nezměníme, můžeme změnit jen samy sebe a snažit se být lepší a prostě si tak nějak šťastně žít. Kdo někdy neudělal nějakou p**ovinu, ať hodí kamenem. Tohle je takový malý film, který krásně vyobrazuje realitu dnešního světa a lidskou potřebu řešit a hledat špínu na ostatních, aby ti, kterých se to týká (nebo spíš absolutně netýká), zametli a nevnímali tu svou vlastní. Z českých filmů poslední doby mnohem zajímavější než většina velké produkce. ()

misterz

Romantika z prostredia klasickej robotníckej vrstvy. Hoci som sa trochu obával, musím uznať, že sa dejovej linke podarilo vyhnúť všetkým ultrasladkým klišé a štandardnému romantickému obsahu, ktorý človeku zalepí ústa. Oceňujem aj celkom slušné civilné natočenie a herecký výkon hlavných postáv, ktorý síce nebol bohviečo, ale nebolo to ani nič hrozné. Záver celkom potešil. Ľudia sú jednoducho ľudia, dobrí aj zlí. Človek sa môže snažiť o nový začiatok, ale nie vždy to je jednoduché a nie vždy to pôjde. Na druhú stranu sa mi zdá, že to ten chlapík trochu preháňal. Čo si o tom myslím v jednej vete krásne vystihol Ivo Gogál. Nadpriemer. 75/100 ()

Vančura

Námět o holce, kterou dožene její pornominulost, mi přišel velmi slibný (protože je podle mě brutálně aktuální a bude to čím dál častější), ale v tomto konkrétním případě se to bohužel rozplizlo do jakéhosi málomluvného paskvilu, který mě převážně jen iritoval. Nejvíc nesnesitelná mi na tom filmu přišla hlavní postava Tomáše včetně jeho herecké představitele Jana Jankovského. Nevybavuji si za dlouho dobu, že mi byl někdo tak EXTRÉMNĚ nesympatický. Nenáviděl jsem každý záběr na tu jeho loserskou vizáž, jakož i to, jak se choval k Emě. Asi mu někdo zapomněl říct, že holka jako ona byla zcela mimo jeho ligu, a její pornominulost byla jediným důvodem, který mu ji doslova bezpracně přivedl do náruče, čehož si on nevážil a neprozřetelně ji odvrhl, místo aby byl rád, že mu osud přivedl do cesty tak atraktivní ženu, u které by si jinak ani neškrtl (Pavla Gajdošíková je v celém filmu neobyčejně sexy a mrd jí přímo kouká z oka, jak se říká). A za to, jak ji uhodil, měl shořet v pekle, takže mě závěr filmu jen otrávil, a honilo se mi u toho hlavou, že o to porno tam vlastně nakonec vůbec nešlo, protože hlavním smyslem toho filmu vlastně jen bylo podpořit mainstreamový filmový stereotyp, že žena bez partnera nemá plnohodnotný život. Na Kobry a užovky jsem ještě Prušinovskému skočil, ale tady už jsem se tomu zuby nehty bránil, a přišlo mi to nevěrohodné, dramaticky nezajímavé a úmorně dlouhé - už někdy v půlce jsem se začal netrpělivě dívat, kolik ještě zbývá do konce, a to je prostě špatně. ()

Goldbeater

S drobnými výhradami spokojenost. Ono je potřeba jednou za čas v rámci české kinematografie vyjádřit podporu filmu, který opravdu vypadá jako film; s postavami, co opravdu připomínají živoucí postavy; s jejich problémy, které opravdu vyznívají jako civilní problémy; s prostředím, které opravdu působí jako existující prostředí; bez product placementu na nejmenovanou značku pánských obleků a podobný ksindl. Ono to možná zní jako samozřejmost, ale sami si řekněte, jaké procento českých filmů ročně tyhle podmínky splní. ()

Snorlax

Tohle je po dlouhé době český film s naprosto skvělými hereckými výkony. I když Eva Hacurová měla malou roli, opět prokázala své nesporné kvality a scény s ní jsou o třídu výš, něž ty ostatní, což ji v téhle herecké konkurenci činí aspirantkou na nejlepší současnou českou herečku. Prušinovského režii nelze též nic vytknout, velmi zdařilý je i výběr hudby. Pochválit musím i scénář, jenž bourá veškerá klišé romantických filmů a jde svou cestou. ()

kingik

Život na venkově je fajn, než vás dostihne vlastní minulost. Naše hrdinka Marcela kdysi ráda explicitně špásovala před kamerou pana porno režiséra. Pět let stará porno videa stále kolují po internetu a vidlácká chasa objeví poprvé v životě obnaženou vaginu. A Jan Prušinovský o tom natočil sociální drama. Devadesát minut se sice pomalu vleklo, očekávaný extrém se nekonal, ovšem šťastná varlata měl na trefné obsazení hlavní role. Naprosto neokoukaná Pavla Gajdošíková splňuje vilnost i kajícnost, má pěknou postavu, prsa a má vyholený spodek. Kdo by ji nechtěl do postele. Do postele vleze s Janem Jankovským, není to pro danou roli dostatečně typově vyhovující herec. Ten se přece nemůže vůbec žádné ženské líbit, natož vysloužilé pornohvězdě. Ta by ve skutečnosti podržela jiným frajerům. Vedlejší role stály za zmínku. V roli kamaráda našeho zhrzence vystupuje Ondřej Kokorský, hospodského si střihl Jan Kolařík, oba dva zazářili v pozdějším Prušinovského seriálu Dobré ráno, Brno!, kde jejich role byly daleko výživnější. Nevyužitý zůstal potenciál postavy porno režiséra, kterou ztvárnil Kryštof Rímský. Ten propluje filmem, po letech se potká s Marcelou a nikoho nenapadlo poslat hlavní hrdinku s ním do nějakého vyhroceného konfliktu. Prušinovský si měl scénář k filmu napsat osobně. Roman Vojkůvka není evidentně jeho tvůrčí skupina. Ten chlap dělá scénáře, které pasují jiným typům režisérů. A Prušinovský to zrovna není. Film má strašlivý zvuk. Kolikrát nebylo hercům vůbec rozumět. Dost často jsem luštil, co právě řekli. První hodina je poměrně zajímavá. Jenže pak to celé začalo dost upadat a strašně se to táhlo. Pocitově měl film tak hodně přes dvě hodiny. Neotřelý námět, nějaká hra na autentičnost byla zachována, vyskytla se i nějaká ta nahota a všemu vévodila Pavla Gajdošíková. Případné druhé zhlédnutí oželím. Z utajené porno minulosti bych opravdu nedělal takový humbuk. 6/10 ()

dr.horrible

Tak predovšetkým treba povedať, že Vojkůvkovi to kino prajem. A celkovo je to dobrý film, dobre napísaný, uveriteľne zahraný (hlavne Gajdošíková a Gogál sú super). Problém je iba v tom, že nerozumiem, prečo by tento svet potreboval českú, malomestskú verziu Chasing Amy. Ten film je skrátka o tom istom, rieši rovnaké dilemy a konflikty, a rieši ich podobným spôsobom. A má síce roztomilú Fingercuffs, zato mužský protagonista je bulo s výzorom aj charizmou Lubomíra Volného a skôr než Gajdošíková by sa k nemu hodila Hanička Lipovská. A ja neviem prečo mám pozerať na toho debila, jak sa ožiera v krčme, maká na stavbe a nakupuje v Jednote, keď už predtým rovnakú rolu stvárnili lepšie Ben Affleck, alebo Emile Hirsch. A chápem, že tuzemský trh je malý a špecifický, a diváci konzervatívni, ale Prušinovský je dobrý režisér a fakt by to už chcelo niečo zo strednej triedy. Ps: V tej vašej ankete som tomu dal hlas. ()

Anderton

Film s veľkým potenciálom. To znamená, že tu máme množstvo situácií, ktoré by sa mohli ďalej rozvinúť a gradovať, ale skrátka sa tak nestane a ideme radšej vo vyjazdených koľajách, kedy opäť "s hrôzou" zisťujeme, že ľudia sú prvoplánové svine a hotovo a napríklad na pornoproducenta sa zabudne, pričom nadobudnete dojem, že sa zapojí vo finále do deja. Proste pri sledovaní si budete klásť otázky typu, čo by s týmito postavami urobil taký von Trier alebo nejaký americký nezávislý filmár. Herci sú perfektní, ale film sa tak trochu vďaka spomínaným výčitkám občas vlečie. Celkovo ale určite spokojnosť, najmä s tým, že niekto z našich luhov a hájov prišiel s podobnou tematikou. ()

PetrPan

Někdo tam nahoře má Romana Vojkůvku asi rád, a tak se zdá, že se vyléčil. Příběh lopaty a malé české pornoštětky, toho času bývalé, má sice jisté kouzlo defektního, ale rozhodně nedosahuje rozměrů jako výše zmíněný hřích z mládí. Ba spíš naopak.  Upřímné pičování, buranství ( a kuřba a všechno bylo, vole? ... Si piš) či podrazácký charakter "nejlepčího kamaráda z šolichu a  Mokré čtvrti" tu působí naprosto přirozeně a nenuceně a stejně tak i třeba hysterická  a pomstychtivá reakce na zjištění, že má milá šukala kdekoho v pornu za prachy. "Já se ti pak vystříkám do ksichtu, jo?"  Ale jinak jo, konečně zase jednou neotřelá a upřímná česká vztahovka, kde se nedá říct, že takových je plná prdel a za srdce ( i níž) to vezme. Čtyři čísla bych si dal... ()

Slarque

Jan Prušinovský je výborný režisér a Pavla Gajdošíková v hlavní ženské roli exceluje. Bohužel mi nepřišel úplně povedený scénář a sledovat, jak se Jan Jankovský přes půl filmu musí chovat jako kretén, mě vyloženě otravovalo. Scéna s Eminým bývalým tu byla jen pro lidi, kterým je nutné vše doříci. A nakonec musí dorazit ze Slovenska Ivo Gogál, Tomáše profackovat, během okamžiku geniálně přesně analyzovat situaci, aby příběh mohl dospět tam, kam měl. Aspoň, že se tu zase neidealizuje život na vesnici. ()

29. ročník Českých lvů ovládl Zátopek

29. ročník Českých lvů ovládl Zátopek

05.03.2022

Dnešní večer se nesl mimo tradičního oceňovaní české filmové tvorby rovněž v duchu sounáležitosti s válkou zpustošenou Ukrajinou. Vystoupil například i ukrajinský velvyslanec v Praze Jevhen… (viac)

Ceny české filmové kritiky ovládla Okupace

Ceny české filmové kritiky ovládla Okupace

05.02.2022

Cenu filmových fanoušků získal Zátopek!

Cenu filmových fanoušků získal Zátopek!

17.01.2022

Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) dnes oznámila kompletní seznam nominací pro 29. ročník udělování cen Český lev. Mimo to byly během dnešní tiskové konference oznámeny i dvě nestatutární… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD