Někdo tam dole mě má rád

• USA Someone Down There Likes Me (viac)
všetky plagáty

Silně věřící Oto (Martin Frajt) přijde následkem přepadení o možnost pohybu, je upoután na vozík a jediným způsobem komunikace s okolím jsou jeho oči. Když se navíc stane nemohoucím svědkem znásilnění a vraždy své ženy a dcery, prosí v duchu Boha o odplatu. Ten se však neozývá. Oto se tedy obrátí na druhou stranu. Za pomocí zástupce strany temna vykoná nelítostnou krvavou pomstu a zároveň poznává nejtemnější stránky lidské duše… (oficiálny text distribútora)

Campbell

Byla to celkem blbost(a otrava koukat až do konce) ale dalo se to. Nejhorší jsou jednoznačně herci, něco tak děsně zahraného jsem ještě neviděl, hlavně ten fousatej Faust, ďábel či co to bylo, byl naprosto úděsnej to je chlastání piva to bylo uděsný. A o moc lepší nebyly ani ostatní. Režie je pomerně zdařilá, ale na 120 minut je to moc dlouhý na takový film. Nejlepší byly gore scény ty byly fakt orgasmunosné, povedly se moc. 40%. ()

Oktavianus

Zvláštní je, že ačkoli je tento film o tři roky starší než jeho bratříček Total detox, na první pohled vypadá daleko lépe a profesionálněji. Obitus odpustí, ale pořád je to velká amatéřina a je to cítit z téměř každého záběru. Hlavní problém bych viděl u (ne)herců - kromě Barbory Mottlové, které to mimochodem velice slušelo, to byla naprosto prkenná polena. I když někdy sympatická (František Ringo Čech, teda pardon, Max). Dialogy uvěřitelné a reálné, to je velké plus, ale k čemu to je, když postavám moc nejdou přes pusu? Levné gore bylo prima, což o to, Vojkůvka bude stejnej úchylák jako já, za to tleskám, ale druhá polovina zbytečně dlouhé stopáže se stejně vlekla. Ač to čistě za sebe považuju za zbytečné, pokus zakomponovat myšlenkové poselství do exploitation filmu je zajímavý nápad, ale šlo by to udělat lépe, než abych jen celou druhou hodinu čekal na konec. Nic proti hlubším hororům - ale když už mám minimální rozpočet a naprosté neherce, staral bych se spíš o pořádně krvavou jízdu, než abych koukal na dva strejce, co naučeně odříkávají repliky. ()

KasparekZabijak

Jedna hvezdička za pár nechtěně vtipných vět, jinak protrpěný dvě hodiny. Nejdřív se těšíte ať už ,, to " začne, pak se těšíte ... ano, na konec. Výkony neherců v čele s příšerným Ottou se vlečou celým filmem jako červená niť, celkový nápad filmu je poměrně nadějný, ale amatérská realizace jej pohřbívá ještě hodně hlouběji, než je název tohoto veledíla. ()

Freemind

Takže hned od prahu - je to zcela amatérský snímek s roztomile amatérskou kamerou, střihem, světlem, zvukem, nezkušenými herci, špatnou hudbou a zábavnými efekty, vše natočeno na digitální kamery. Hvězdou tohoto snímku je ovšem scénář - i přes všechny ty masivní technické a herecké mínusy jsem po celou dobu cítil, že kdyby se tohoto textu ujali profesionálové a nasekal se tomu pořádný rozpočet, vznikne jeden z nejlepších českých horrorů vůbec. Vynikající dialogy, zajímavá, faustovská zápletka, v rámci žánru docela neotřelé nápady a specifický humor a nadhled, prostě gore "počesku". Dejte tomu pánovi víc peněz a lepší spolupracovníky, dotáhne to daleko. ()

cariada

No je to síla to se musí nechat a bez debat. Amateřina z toho sice kouká kde se dá hlavně v hereckých výkonech a když herec promluví je to děs. Příběh se poměrně ze začátku dost vleče, o 30 minut kratší stopáž by tomu prospěla mnohem víc. Vraždy jsou velice slušný a má to kupodivu někdy i dost drsnou atmosféru, tomu právě naopak prospívá ona amateřina, která je o to víc reálnější. Co si budeme nalhávat tvůrci se zase vyřádili kde se dá. Vše je poměrně hodně nechutné a morbidní, krvavé je to taky hodně. Ale mnohdy vás to i rozesměje. U mě těch 80 % je na český horor velice dobré, jen tak dál ať se máme na co koukat. ()

• Umělá krev byla vyrobena ze solamylu, červeného a hnědého potravinářského barviva a pšeničného sirupu. (Halloween9)
  • Před Někdo tam dole mě má rád natočil Roman Vojkůvka hororový kraťas Neusínej!. (Halloween9)
  • Maskér Pavel Vaněk má s maskami velké zkušenosti. Věnuje se jim už od 11 let. (Halloween9)