Štyri roky po udalostiach zachytených vo filme Halloween zabíja žije Laurie s vnučkou Allyson a dokončuje svoje pamäte. Michaela Myersa od tej doby nikto nevidel. Lauria sa potom, čo mu dovolila určovať a riadiť jej realitu po celé desaťročia, rozhodla oslobodiť od strachu a hnevu a prijať život. Ale keď je mladý muž, Corey Cunningham, obvinený zo zabitia chlapca, ktorého strážil, zapáli to kaskádu násilia, ktorá donúti Laurie, aby sa raz a navždy postavila zlu, ktoré nedokáže ovládať. (Cinemart SK)

Daiker

Nevím proč na závěr trilogie vybrali tenhle koncept..... Hodně lidí to asi nasralo.... Tenhle film je psycho drama s nádechem Halloweenu.... Samotný vrah jde stranou a je tu nový vrah, co se teprve hledá..... Jako WTF? A Mike v něm vidí spřízněnou duši? WTF.... Celou dobu nám předkládali, že žádnou duši nemá a je to samotné, čisté zlo..... Vůbec to nechápu, proč se rozhodli pro tenhle koncept..... Jinak třetí díl funguje samostatně a ani nemusíte vidět předešlé filmy..... Jako závěr trilogie je to katastrofa a měli nám dát pořádný slasher, když Curtis s rolí skončila, ale jako samostatný film je to zajímavé a bavil jsem se..... Konec byl asi jen pro samotnou herečku a pro diváka byl takový divný..... Halloween zůstane klasika, ale je už na čase vymyslet jiný slasher, který bude děsit milióny lidí.... Ikdyž za pár let.... ()

Davidkkk

Bráško, Michael Myers v minulým díle rozjebe 15 borců během minuty, ale najednou se rozhodne žít 4 roky v kanále a nechat se přeprat randomákem, do kterýho přenese zlo. U týhle série člověk nikdy neví, co čekat. ()

Kingjiri

Bláhově jsem si myslel, že trojka už nemůže být horší než dvojka, ale evidentně jsem se zmýlil. Jestliže minule nesmyslně vraždil Michael Myers jak na běžícim páse, tady naopak nedostane pořádnej prostor. Dějová linka s Corrym mi přišla naprosto zbytečná a hlavně kvůli nutnosti odvyprávění jeho příběhu byla první půlka stopáže totální nuda. Druhá půlka byla o něco lepší, ačkoliv to společný vraždění s Michaelem Myersem mi přišlo jako totální úlet. Michael Myers měl zkrátka zustat jenom jeden a závěrečnej díl měl být napsanej uplně jinak. Tohle byl velkej fail, kterej nedokázalo zachránit ani efektní závěrečný (byť hodně přepálený ve smyslu Myersovy "nesmrtelnosti") zúčtování Laurie s Michaelem. ()

DAPDO

Tahle série měla být už dávno ukončená, nepřinášela nic novýho a nesmrtelnost Meyerse se natahovala jak špagát, jenom se vymýšlelo, co všechno ještě přežije. Předchozí film jsem úplně vynechal a tohle si pustil ze zvědavosti kvůli tomu, že mě zajímalo, jak to teda všechno skončí. Hodinu se vlastně nic nedělo a já začínal mít pocit, jestli si nestáhnul něco jinýho….Pak Michael vylezl po čtyřech letech z kanálu, kde stihl zaučit během chvilky svýho “nástupce” a všechno se vrátilo do starých kolejí. Ani to ukončení mi nepřišlo nějak extra, ale snad už je to opravdu konec téhle série, kde byly výborný první dva filmy, pak už to byl jen průměr až podprůměr - 40%. ()

Hellknight12

Práve som sa vrátil z kina a musím povedať, že má toto ukončenie veľmi príjemne prekvapilo. Je to lepšie ako Halloween 2018? Nie. Je to lepšie ako Halloween Kills? Áno a o dosť. Určite sa oplatí ísť na to do kina. Filmu trvá, kým sa rozbehne, snaží sa budovať, atmosféru ale aj charaktery postáv. Máme tu jednu novú hlavnú postavu a pár vedľajších. Film má 111 min. Čo je za mňa super. Nič tu nie je navyše ale ani nič mi nechýba. Prvých cca 60 min sa vyvíja nová hlavná postava a hlavne atmosféra. Samozrejme nejaké tie úmrtia tu máme od začiatku filmu ale nie sú zbytočne a príbehu dodávajú zmysel. Koniec sa mi veľmi páčil. Máme tu jeden poriadny zvrat, ktorý má prekvapil. Celý čas sa proste niečo buduje a tu sa rozhodli nám podkopať nohy. Čo ja beriem ako veľké plus. Ako ukončili Michaelov príbeh sa mi tiež páči. Týmto koncom sa krásne uzavrela nová trilógia. Ja len dúfam, že nebudú už pokračovať, v najlepšom treba skončiť. A teraz mínusy. Prvý mínus je hudba pri lovu mi nesedí, keďže mi ani do tohoto žánru a už vôbec do toho filmu nesedí. Pre niekoho môže byť mínus aj pomalé tempo filmu ale pre mňa je to plus. Je tu aj pár jumpscarov ale tie im aspoň za mňa nevyšli. Film môžem odporučiť, každému kto má rád Halloween a hlavne mu neprekáža pomalé tempo. Celkové hodnotenie za mňa je 80%. ()

Maximilianus

Síce oceňujem, že to bolo trochu odlišné od predchádzajúcich 2 dielov, dokonca by som povedal, že to bolo lepšie ako dvojka, ale kde je zmysel tohto filmu okrem toho, aby to všetko skončilo. Kľudne mohol mať 20 minút a divák by o nič neprišiel, pretože zvyšok bola iba zbytočná vata. 5,4/10. ()

Mini_X

Tohle jsem fakt nečekal. Nikdy by mě nenapadlo, že moderní halloween bude takové zklamání. Halloween z roku 2018 nám ukázal, že se dokážou vytvořit kvalitní film ze série co už je mrtvá 13 let. Halloween Kills bylo menší zklamání, ale film se pokoušel o originální nápady a vidět Michael Myerse brutálně vraždit, no zkrátka jednalo se o zábavnou blbinu. Ale Halloween Ends ukázal kalibr věcí co každý poctivý fanoušek série bude cítit velkou emocionální bolest. Ale než přijdu k negativům, musím říct pozitiva. Za prvé líbí se mi myšlenka toho, že Michael Myers obrátil město vzhůru nohama, líbilo se mi, že Lori se chce posunout v životě dál. Ale popravdě tohle je vše. Takže problémy, tenhle film tráva skoro 2 hodiny a polovinu filmů se tam vůbec nic neděje, furt sledujeme Allyson a Coryho a jejich vztah je na úrovni Belly a Edwarda z Twilightů. Michael Myers působí ve filmů jako starý pán, který žil 4 roky v kanále kterého porazí obyčejný puberťák (i když v minulém filmu zabil bez problémů 14 hasičů a vyvázl bez jakéhokoliv škrábance). Cory se ve filmů spojí s Michaelm Myersem, i když Michael je čistý zlo a nikdy by nepracoval z kýmkoliv hned by je zabil. Michael Myers ve filmů skoro vůbec není, pouze se objeví na začátku a na konci. No a ta posraná myšlenka toho, že Cory je čistý zlo a, že převezme roli od Michaela a, že polovinu filmů on zabíjí lidi no mě je zle. No a finální utkání mezi Michalem a Lori je na to, že se má jednat o poslední film ve kterém se oba objeví, je finální konfrontace velice slabá. Musím říct, že takový zklamání jsem opravdu nečekal a láme mi to srdce. 2,5/10 ()

John80

Záverečná časť oproti ostatným predošlým častiam mierne natočená iným štýlom ,prakticky od pol hodiny sa začne niečo diať, Film stojí za vzhliadnute  3* ()

Hellierer

Všeobecnou nasranost chápu, ale na mě to překvapivě fungovalo. Je tedy pravda, že by to potřebovalo dodatečné množství času, nemuselo by to být tak zkratkovité a chování jednotlivých postav mělo být méně unáhlené a hloupé. Avšak cením odvahu pojmout tohle finále zcela jinak. Není to ideální, ale mě to i přes tu občasnou křeč bavilo. Rozhodně více než Kills. ()

Baron Noktur odpad!

Neuveriteľný nezmysel po scenáristickej stránke. Je až ťažko hovoriť niečo konkrétne bez toho, aby človek nespoiloval. Úbohosť prvej triedy, ktorá robí z diváka absolútneho idiota. Správanie postáv, situácie, ktoré zažívajú a konsekvencie, ktoré z nich plynú, sú tak neuveriteľne stupídne, že som si už aj radšej nechal dlaň na čele, aby som nemusel dookola zakaždým facepalmovať. Neexistuje nič, čím by sa táto autorská sterilita dala obhájiť. Táto séria mala skončiť po vynikajúcom druhom diele ešte v roku 1981. ()

Nix

Tak do třetice všeho, no teď zlého bohužel. Nejen, že Michael tu vlastně ani nefiguruje, ale obecně to s hororem ani nemá nic společného. Aspoň teda než přijde posledních pár minut, ale ty to taky nezachrání. Tohle má člověk za to, že sleduje Michaela od začátku. Nechápu koho to vůbec napadlo dát romantický drama nebo co to mělo být do Halloweenu. No jak se říká, všechno je jednou poprvé. A snad už i naposledy, tohle se fakt nepovedlo. ()

Pepe_cz123

Halloween končí, a doufám že už se nikdy nevrátí pač tohle byl horor. Ale horor to sledovat protože to provedení je příšerný. Místo toho aby jsme tu řešili finále dvou hlavních postav, tak tu řešíme dvě postavy které jsou naprosto zbytečné a hlavni téma se tu skoro celý film neřeší. Posledních 20 minut se konečně řeší to co se má řešit, ale to zase narušuje další nepovedená věc. A to gore, které tu skoro vůbec není. Kromě jednoho vystřihlého jazyku z pusy, to je bída. A bída je taky celý film. Popravdě bych čekal slasher, kde se bude vraždit, střílet a že zařve spousta lidí a dotáhne to celý tady tenhle legacy sequel do konce. To je pro mě slasher. Ne údajně "slasher,, kde řešíme jednu podělanou a k tomu vůbec nefungující romanci. No je to jedna velká bída. Mám chuť dát odpad ale dám 1* se skóre 2/10 a to za jednu scénu taktak dobrou, ale jinak se tady nic nepovedlo. Naprostý antihororový bizár. ()

Psycho.R

"Závěrečný" střípek do skládačky života Laurie Strode se povedl. Na režisérovi oceňuju to, že se pokusil uchopit poslední tři díly každý jinak. Díky tomu tu máme klasický slasher ze staré školy, krimi - sociální drama a romantický thriller. Je sice pravda, že jsem si už říkal, kde je Michael, ale dočkal jsem se. Chvílemi jsem se bál, jestli nebude charakter hlavní hrdinky hnán proti svému přesvědčení, ale vždycky, když už to tak vypadalo, tak se to uvědoměle změnilo. Musím říct, že od čtvrtého dílu jsem neměl takhle příjemné pocity jako z H 2018 a tohoto snímku (a to včetně H20, který mi přijde konvenčnější). ()

Likan7

"Závěrečný" díl Halloweenu? Kéž by. Musím ale uznat, že je lepší než předchozí díl, který se skoro nedal dokoukat. Cením odklon od klasického Halloweenu, snaha poukázat na vznik zla v každém člověku je zajímavá, byť to často scénáristicky skřípe. Byl to ale celkem vítaný svěží vítr do týhle zatuchlý série. Brutalita killů potěší, závěr mě minul. ()

JimDeNiro

Epický závěr ? WTF ? Ne, bohužel jsem dostal naservírováno rodinné drama, kde se také snažíme pomoci člověku, který evidentně není v pořádku. A ne, není to Michael Myers. Už úvodní titulky ve mně vzbuzovaly dojem, že nebude vše tak jak má být. A bohužel jsem se nemýlil. Sice ze začátku přijde fajn twist, který se bude dal rozebírat, ale upozadění Myerse někam do kanálu mi přišlo absolutně nevhodné. Nový hrdina, Corey, jako cože ? Ale dobře, snažilo se to o hlubší smysl. Ale horor má být tak, jak ho známe. A ne se snažit o nějakou moderní variaci na psychologické drama s prvky hororu. Allyson má nějaký komplex a chová se jak piča, Michael vyleze až cca po hodině stopaze, kdy už si řeknete, že by mohla být nějaká jatka. Aspoň Jamie Lee Curtis není na ránu, jak v předchozím díle. Green se až moc snažil o trochu moderní variaci.  Ale zase nemůžu upřít fajn mordy, není jich tolik jako v předchozím filmu, ale občas jsou fajn. Závěrečné zúčtování je na mě nevyužité, neepické a krátké, odehrávající se v jedné místnosti. Likvidace Michaela konečně přijatelná, byť jsem čekal jiný konec.  Sečteno a podtrženo: Jedna se o průměrnou tečku za Greenovým rebootem, který mohl být mnohem lepší. Ta třetí hvězda je vydřená, ale jako prase. Spis prameni z mě lásce k Myersovi a k Laurie. Ale kina nelituji. Tohle muselo být viděno na velkém plátně. ⭐️⭐️⭐️ ()

Clark_Kent

Při včerejším nočním promítání mě strach, opět polapil. Na finální Halloweenskou franšízu, jsem čekal celkem dost napjatě. Je fakt, že po tolika letech umírání, strachu a traumatech co zažil Haddonfield. Jsem rád, že tvůrci použili trochu jiný a komornější přístup jak s obávaným a nesmrtelným zlem skoncovat. Pomalu budující atmosféra s poměrně potřebným závěrečným ukončením. Přiznám se, že jsem měl zase v kalhotech. Myšlenka probuzení psychopata, funguje moc dobře. Zlo je tu s námi stejně jako člověk sám, protože uvnitř nás jsou smíchány kousky dobra a zla. ()

Cooller

Tady prostě nemužu dat hodnocení ničemu krom těch par extra mordbidnich scen, které se skutečně povedli, bohužel herci a postavy všichni jinak dost nudní...  nepomohla tomu ani Carpenterova hudba. Vubec by mi jinak nevadilo, kdyby se třeba "duch" oblibeneho kuchynskeho zabijaka přenesl do te masky a vytvořil "nového" Michaela z někoho jinyho... s timhle bych neměl problem, kdyby snimek pak pokračoval tradičnim zpusobem misto toho pan Zeleny rozviji dal nějaky přiběh, který už z počatku divaci očividně tak neholdují už potřetí.. Nerad to řikam, ale tenhle titul by se měl vratit do rukou Roba Zombieho, nebo alespoň komukoliv jinemu než tady panu Zelenemu, s timhle i další dil bude naprostá kundovina. ()

RAFT

To se vážně nedalo.Michael Myers naposledy. Po skvělém prvním díle přišli na řadu dva slabší.No ,zdlouhavá nuda.40% ()

prometheusXX

neskutočná blbosť .uplne zbytočný diel. režiser David Gordon Green začal s Halloweenom celkom fain. po celkom kvalitnej prvej časti a potom cele zle .už v druhej časti došli napady a šlo to cele dole vodou. Halloween (2018) 65% ,Halloween zabíjí (2021) 20%,Halloween končí (2022) 10%  takže názov filmu hovorí za seba ()

Nový Vymítač ďábla je v problémech

Nový Vymítač ďábla je v problémech

12.01.2024

Hollywoodská studia Universal Pictures a Blumhouse Productions měla velké plány, co se týče nedávného oživení série Vymítač ďábla s podtitulem Znamení víry. Společnost NBCUniversal v roce 2021… (viac)

Práva na sérii Halloween jsou na prodej

Práva na sérii Halloween jsou na prodej

28.09.2023

Ačkoliv jsme se posledního filmu ze série Halloween dočkali loni, kdy režisér David Gordon Green se snímkem Halloween končí uzavřel svoji hororovou trilogii navazující na úplně první film, podle… (viac)