Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

xaver

Hodně prostoduchý seriál. Viděl jsem občas s přestávkami vždy pár dílů, ale nijak mě to nenadchlo. Asi to bude tím, že život za "Velkou louží" je na hony vzdálen tomu našemu. Jednotlivé postavy jsou hodně rozporuplně vykresleny a hodně rádoby vtipných scén je jaksi "znásilněno". Takové nepřirozené, odtržené od skutečného života, primitivní, prostě o ničem. Jenom aby byly a vyplnily čas. Neřikám, jsou tam i skutečně zajímavé i vtipné scény, ale vystačily by tak na desetinu času. Zbytek je násilné natahovaní vysílacího času. ()

Šiftíček

Rachel, Monika, Phoebe, Ross, Chandler, Joey. Kdo by je neznal? Nejlepší seriál 90. let. Za celých 10 serií si dokázali udržet laťku vysoko. Ne jako u mnoha nynějších seriálů, které dobře začnou, ale postupně začnou upadávat. I dnes, když si nemám co pustit k jídlu sáhnu po kterémkoli dílu a skvěle se bavím. ()

DonQ

Tahle partička byla vždycky fajn. Člověk ne vždy se úplně řezal smíchy, ale téměř z žádné epizody nemohl odcházet zklamaný. Každá z hlavních postav měla něco do sebe. Novodobější kopie jako HIMYM a další, byť jsou také vtipné, již takových kvalit nedosahují. ()

CSSML odpad!

Co jsem viděl, to mi stačilo. Přátelé spolu NEsouloží, pokud souloží, nejsou to přátelé, ale souložníci a souložnice – ty v tomto případě mají navíc vizáž jak z dvoudolarového bordelu (díky Tuco, tohle budu používat). ()

Pelargius

Nebudu se nějak dlouze a vášnivě rozepisovat, co všechno pro mě tenhle seriál znamená. Stačí jen napsat, že bez nich bych nepřežil den :-) ()

Zagros

Za hodnocení Přátel mě možná většina nebude mít rád, ale já to zkrátka tak cítím a více než jednu hvězdu dát nemůžu. Naprosto nechápu jejich úspěch. Jde o neoriginální sitcom, kde banda nesympatických herců (ano opravdu jsou mi nesympatičtí až na jednu holku všichni) řeší úplné kraviny. Velký úspěch přisuzuji mizivé konkurenci té doby a bezmyšlenkovým opěvováním všeho amerického po revoluci. Dnes by podobné dílko zapadlo do průměru. Navíc je to snad jediný seriál, který nemám rád i z toho důvodu, že jej z něj většina fanoušků hotová. Po spoustě let jsem si dal pár dílu znovu, nedobrovolně ve žlutém autobuse, a moje přesvědčení se jen utvrdilo. ()

adam9

Odolával jsem více než dekádu. Nevím přesně proč, ale nikdy jsem této úžasné partě nedal šanci. Až teď jsem se tomu konečně poddal a užívám si ten pocit, že mi stále zbývá OSM SÉRIÍ na dokoukání. INSTANTNÍ SRDCOVKA. UPDATE: Poslední dvě série už byly slabým odvarem jinak báječné jízdy. Mám několik výhrad ke vztahovým linkám a jejich realizaci, některé mě opravdu dost žerou, ale z celkového pohledu jde bez debat o sitcomový skvost. ()

borec999

Ľahko mi uniká prečo sa Priatelia stali takým kultom a prakticky dodnes si získavajú nové davy fanúšikov. Jennifer Aniston a Courtney Cox mi prišli nevýrazné ako hrom a z ostatných postáv ma zaujali azda len bláznivá a popletená Phoebe Lisy Kudrow(ktorá bude už asi doživotne iba Phoebe z Priateľov) a Matt Le Blanc ako jednoduchý extrovert Joey. Zápletky sú o ničom, dookola sa riešia len vzťahy(ľúbostné alebo priateľské) a humoru ktorý by na mňa skutočne zabral bolo málinko. V mojich očiach len priemer. 50% ()

FilmysMartym

Nejvíc overrated seriál. Nemastnej neslanej humor, nesympatický prostředí devadesátek. 1 hvězda za povedenou znělku. Zlatý TBBT, HIMYM, Office nebo Modern Family, to jsou skvělé sitcomy... 20% ()

Nassau

I’m not great at the advice. Can I interest you in a sarcastic comment? 1. série 9/10, 2. série 9/10, 3. série 9/10, 4. série 9/10, 5. série 10/10, 6. série 10/10. ()

Hanys_

Hodně koukatelné, ale rozhodně ne geniální. Ten zásadní problém je v jednoduchosti humoru. Někdo nadhodí a druhý ho smečne...nadhodí-smečne...Humor založený jen a pouze na tom, že se hlavní hrdinové chovají jak idioti a ne jako 20-30letí mě obvykle moc nebere, ale tady to asi prostě jinak nešlo... P.S. HiMYM jsou minimálně o třídu výš. 70% ()

DocBrown

Parkrat jsem se na to snazil koukat (kvuli Cox a Aniston), ale vzdycky jsem nechapal, cemu se tam ty lidi v pozadi smeji. Ja se zasmal tak s frekvenci 2x za dil. Jo ale maj peknou uvodni znelku od Rembrants. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry