Detská hra

• Česko Dětská hra (viac)

Andy dostane k narodeninám úžasnú hračku, ktorá prekračuje všetky predstavy a fantázie. Najnovší výkrik technológií, funkciami a možnosťami „nabúchaná“ bábika, ktorá vie čokoľvek. Už to nie je iba hračka, je to ten najlepší kamarát. Je roztomilá ako obrázok a deťom prináša len nadšenie a šťastie. Andymu a jeho mamičke ale prinesie jeho nová bábika ešte niečo navyše... hrôzu, des a strach o život. Nikto totiž netuší, že táto bábika je zlá ako všetky pekla sveta, že dokáže zabíjať, že vraždí veľmi rada a navyše s vynaliezavosťou tých najväčších psychopatov. Andy aj jeho mama Chuckyho skutočnú podstatu čoskoro spoznajú, pomoci sa ale nedočkajú. Takejto pravde totiž nikto neverí. A ak uverí, tak neprežije, aby ju mohol potvrdiť. Ako napríklad sused, ktorého záhadne prešla vlastná kosačka na trávu... Dobrú noc, Andy. (Bontonfilm SK)

Pat.Ko

Tento hororový remake patrí k tým, ktoré som si neobľúbil. Chýba mu konzistencia s tónom a má nereálne ľudské správanie. Film nie je dosť vtipný a vôbec nie strašidelný. ()

Corpsegrinder

Po strašlivejch recenzích jsem měl minimální očekávání a nakonec jsem byl příjemně překvapenej. Původní film mám rád ale nikdy jsem to nepovažoval za kultovní horor na úrovni Elm Street, Pátku, Halloweenu atd, možná proto tenhle remake neberu jako nějakou urážku, zejména po tom co jsem viděl ty tragický nový pokračování (a pro jistotu skipnul seriál). Chucky tady vypadá jak tranďák ale musim říct že ta hnusná mimika na mě fungovala jak v rovině komediální tak hororový, navíc je to slušnej kreativní zmrdeček a né jen nadávající magor a Mark Hamill je samozřejmě dobrej dabér. Děti tradičně tupci jako v originále ale aspoň je tu hezká Aubrey čímž se to vyvažuje. Vraždy v pořádku, sem tam solidní gore, pár vtipnejch hlášek a krvavejch frků kdy jsem se nahlas zasmál a završeno je to solidním masakrem na konci. Kromě sem tam nezáživnejch momentů k tomu nemám výhrady. ()

chaometic

Když jsem viděl vzhled Chuckyho myslel jsem si, že to bude kravina, ale bohužel to byla ještě větší sračka než jsem doufal. Je to velká amatéřina natočit něco podobného, když to s původním filmem nemá nic společného. ()

Kejf.

Cekala jsem vetsi pruser, nakonec to bylo vcelku fajn, dobry gore sceny a mistama se i zasmejete. Jen proste vzhled Chuckyho se kladne hodnotit neda. ()

Hernycztek

Jsou to téměř přesně dva roky, co světlo světa spatřil Chuckyho kult, což byl již sedmý film série, který si stále držel kvalitu i potřebnou originalitu. Jinak tomu není ani v tomto případě nesoucího stejný název, jako úplně první díl, o téhle posedlé panence. ,,Otce" Chuckyho, tedy scénáristu Manciniho, již pod tímto filmem podepsaného nehledejte, protože se nejedná o sequel, ani reboot. Noví tvůrci se ubrali vlastním směrem, takže bylo rozumné přijít s něčím novým. Rozhodli se pro panenku na mechanickém principu, což jí sice ubralo na realičnosti, díky které byla tak děsivá, ale vzhled jí vynahrazují jiné vlastnosti. Tím největším highlightem pro mě byly, po celou dobu, výborné postavy s obrovským charisma. Dále to má chytlavý, svižný příběh a fungující humor, který se nemusel, vzhledem k erkovému ratingu, nijak omezovat. Zabíjení není tolik, ale je vynahrazeno drsným gore, které nám kameraman servíruje přímo pod nos. Napětí to sice nepobralo, protože je to hodně odlehčené o již zmíněný humor, ale dle mého je to lepší volba, než sem cpát hororovou atmosféru. Vzhledem k nulovým očekáváním, jsem tedy příjemně překvapen a mít to ještě větší bodycount, tak bych neměl problém udělit plné hodnocení. ()

TheSpearCZ

Nečekal jsem od filmu takřka nic, hlavně proto, že samotný koncept vraždící panenky je jednoduše stupidní, navíc tady se samotný vzhled panenky vůbec nepovedl, no přesto jsem byl lehce pozitivně překvapen, a to především díky pár brutálnějším scénám (sekačka, pila top). Jinak jsou ale postavy nezajímavé a konec se mohl taky utrhnout více ze řetězů. Každopádně jsem čekal průser a ten nepřišel. Čisté 3* ()

Flopik

Myslel som že to bude niečo ako predošlé časti s prevtelením vraha do bábiky, ono to však bolo úplne inak a ja som zato vďačný. Je to skôr taký detský horor kde sa báť nebudete a skôr sa pri tom nasmejete. Humor tu bol výborný a potešili aj postavy ktoré boli veľmi sympatické. Krvavé scény sú tu , je ich síce málo ale stoja naozaj zato. Koniec mohol byť lepší ale tak nevadí. Kto si chce pozrieť zábavnú a troška krvavú blbosť rozhodne doporučujem. Kto chce vážnejšiu vec radšej nech nepozerá. ()

cskomando

Zajímavý upgrade filmu, který získává novou image. Výběr Chuckyho panenky byl vzhledově lepší, možná i působil strašidelněji, než ty předchozí filmy s Chuckym. Myslím si, že každý byl tak nějak v očekávání, jak si tenhle remake povede po scénáristické stránce i nějaké té brutálnosti. Výsledkem bylo občasné vraždění, trocha krve a několik nevyužitých scén co se týká scary momentů. Nelze zapomenout na velký nedostatek nevyužitého potenciálu při gore, ke kterému bylo dost slušně naběhnuto u několika lahodných scén. ()

johnymdoe

Být to samostatný film, který se jinak jmenuje a hlavní postavy jsou jinak pojmenovány, tak 4*. To že je to ale Child's Play a je změněna podstata celého příběhu s vraždícím maniakem, který se vtělí po smrti do panenky na Terminátoří hračku a za to, že neoobsadili Brada Dourifa je to na odpad. Takže výsledné 3 hvězdy za sympaticky hrající herce a docela slušnou (myšleno hodně) krvavost. ()

Bozvav

V podstatě ubohá sračka, která na rozdíl od staršího brášky neměla ani tu horovou atmosféru. Pokud jedinec není nenároční maniak bez vkusu, tak se rozhodně nepobaví. Za mne jedna hvězda za hudbu. ()

Aurus odpad!

Tak tohle je ten nejhorší remake který jsem kdy viděl a jeden z nejhorších filmů které jsem kdy viděl. Příběh je debilní, postavy jsou pitomí a hudba je docela dobrá. Atmosféra zmizela, a Chucky je tak trapnej a blbej. Za mě 0/10. ()

Sydonai

Reboot, který se dle mého opravdu povedl. Původní film zůstává nedotknutelnou klasikou, ale nová fazóna má rovněž co nabídnout. Nešetří se vulgarismy ani nadsázkou a člověk se u filmu zasměje i poleká. Snímek se nebere moc vážně a právě v tom je primárně jeho velká síla a potenciál. Za srážku stojí jen hůře využitý potenciál technických vychytávek kolem panenky a menší množství brutalit - i když jedna scéna mi asi na pár týdnů v paměti uvázne. 65% ()

HH

Čekal jsem totální průser, ale nakonec to porovnání s původním filmem nevyznívá až tak děsně. Byť vlastně nejde o klasický remake, protože spojovacím prvkem je de facto jen "vraždící maniacká" figurka. ()

Rockerman

Moderní verze Chuckyho má nejspíš varovat před roboty, kteří by nás jednou mohly ovládnout. Už tu není nějaké přenesení duše zločince do panenky, ale pozměněný program, který udělá z hračky krvežíznivého zabijáka. Jinak je všechno při starém. Naštvanost Chuckyho se stupňuje a krve tím pádem přibývá. Z mého pohledu prakticky zbytečný film. ()

Rathalos

A mame tu novu verziu Detskej hry so znamym Chuckym,ktora sa trosku odlisuje od originalu,uvod je sice nudny a absolutne to nevyzera ako horor,no potom to naberie grady a zacne zabava,vrazdy su fajnove,ma to dobru napinavu atmosferu,jediny minus bol vyzor babiky,zdal sa mi taky malo hrozostrasny,nesiel z neho az taky strach,ale aj tak sa mi to lubilo...:-) ()

BOURQUE

Restart „Chuckyho“ vo mne budí zmiešané pocity. Na jednej strane moderný kostým a prenesie príbehu na dnešné „technické“ koľaje dokáže priniesť čerstvý vzduch (to sa aj stalo), na druhej strane však bez lepšej koncepcii a vylepšenie scenáru je ten výsledok „všelijaký“. Myslím si, že na scenári by mohli viac variovať, pretože je to prakticky bez prekvapenia. Ako pokus nie je to zlý, ale v tomto žánru sme už videli aj úspešnejší „rebooty“. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Hapretor

Konečně remake, který snad i předčí originál ... je to sice debilní a absurdní (vlastně právě jako ten originál), ale funguje to a je to vtipné ... nadsázka se povedla na jedničku ... ať už to byl záměr či ne ... ()

helloween93

A pak že nejde udělat dobrý remake slasherové klasiky, jasně Halloween je o třídu výš, ale série o Chuckym nikdy neměla takové ambice jako Halloween a nijak neskrývala, že jde hlavně o praštěné béčko. Nejvíc sem se bál, že bude v panence opět duše vraha jako ve staré klasice. Naštěstí na to tvůrci šli přes technologie, což byl určitě rozumný krok a jeden z výrazných aspektů filmu. Humor, krvavé killy, odsýpá to a Chucky s hlasem Marka Hamilla. Škoda, že film v kinech neutržil o trochu víc, abychom se dočkali dalšího dílu v tomhle dětském složení. 3* ()