Majster bábkar 2

• Česko Mistr loutkář 2 (viac)

Malé zlé loutky jsou opět zde a šíří kolem sebe další zkázu. Připojil se k nim TORCH, který spaluje své oběti.V hotelu Bodega Bay se znovu odehrávají neobvyklé výzkumy. Tentokrát je provádí tým, který vede půvabná Carolyn Bramwellová. Doufají, že se jim podaří vyjasnit záhadné vraždy, ke kterým docházelo v minulých letech. První noc mizí Camille a začne být jasné, že hotel rozhodné není opuštěný. Jeho hostem není nikdo jiný než Andre Toulon! Zemřelého MISTRA LOUTKÁŘE totiž oživily jeho loutky. K výzkumnému týmu se přidává Michael, syn Camilly. Je rozhodnutý zjistit, co se ve skutečnosti děje. Loutky však systematicky likvidují hosty, aby uchránily své smrtící tajemství života. (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone

Prvá časť "Majstra bábkara" na mňa moc nezapôsobila. Bolo to dosť veľké sklamanie. Preto mi trvalo dlhší čas pokiaľ som sa odhodlal pozrieť si pokračovanie. Tento krát som už zhruba vedel do čoho idem a moje očakávania neboli nijak veľké. Možno i preto mi tento film celkom rýchlo ušiel a ani som sa moc nenudil. Ale i tak sa mi horror o mrňavých, toporných vraždiacich bábkach zdá príliš detský. Nič pre starých ostrieľaných horrorových drsňákov. ** ()

eraserhead666

Svým způsobem nevyrovnaný film, začátek mi připadal o dost horší než předchozí díl, ale to, co se dělo od okamžiku, kdy si Toulon sundal obvazy, to byla paráda a abych pravdu řekl, přemýšlel jsem, jestli si nerozsvítím. Parádní masky. Být mi o dvacet méně, asi bych jen tak spát nešel. Tohle jsou totiž věci, který by mě určitě strašily ve snech. Jedno velké zklamání - má oblíbená loutka nezvracela slimáky a špatně skončila :-( ()

petero

Plusy (+): Rozvinutie mytológie, atmosféra, bábka nacistického vojaka s maskou Darth Vadera, zubami z nábojov a plameňometom miesto ruky. Mínusy (-): rozvláčny dej, v podstate žiadne krvavé orgie... Charizma nemých bábok a ich možnosť využitia spolu so zaujímavo vznikajúcim univerzom Puppet Mastera však vo mne s pribúdajúcimi časťami vzbudzujú zvedavosť. ()

Kryton odpad!

Jen kvůli plastovému esesáčkovi nebudu chválit kvalitativně stejně hloupý druhý díl jako jeho první díl. Dvě minuty, kdy se tento SSman objeví a zabije tlustou bábu a jedno děcko je nejsvětlejším bodem v celé sérii Mistra Loutkáře. Nechápu proč se loutky nevymyslí, aby byly zábavné a vypadaly dobře? Každopádně je tohle opět nudná, nestrašidelná záležitost, kterou si vychutná leda Špejbl s Hurvínkem po předávkování projímadlem. ()

cariada

Loutky opět řádí a jejich pán se snaží vstát z mrtvých. Lotky mu sice pomáhají, ale né vždy se jim to povede jak by mělo. Jsou tu lidi co ve starém hotelu se snaží přijít na to co se tam děje. Celkem slušná zábava a vraždy jsou nápadité. Loutky ač jsou tupé se nakonec pomstí tomu kdo je stvořil. Určitě důstojné pokračování ještě lepší než úvodní díl. ()

• Rozpočet filmu byl 780 000 dolarů. (Chatterer)