Demonic Toys: Personal Demons

• USA Demonic Toys 2

Dr. Lorca (z iného filmu spoločnosti Full Moon, Hideous!) sa vrátil a pokračuje vo svojom pátraní po všakovakých kuriozitách. Tentokrát sa snaží získať démonické hračky. Keď sa k nemu donesú chýry, že v starobylom talianskom zámku prebýva bábka schopná pohybovať sa, neváha a s vydáva sa po jej stopách. Ako to už býva zvykom, prihodí sa malá nehoda, diabolské hračky ožijú a začnú šíriť medzi obyvateľmi starého sídla zmätok a neopísateľnú hrôzu. (beso74)

ricci.s

HRÔZA. Ale zase keď si to porovnám s ďalšími poloamatérskymi zázrakmi od Full Moonu, mohlo to dopadnúť ešte omnoho horšie. To však nič nemení na veci, že zatiaľ čo jednotka bolo príjemné, zábavné, krvavé béčko, toto tu bolo nudné a prihlúple... déčko? A vlastne to ani nemá zmysel porovnávať. Z bahna to vyťahujú len masky a gore (ktoré bolo síce na mizernej úrovni, ale aspoň nejaké bolo). ()

Campbell

Poslední dobou vidím jen samé srajdy co Full moon vyprodukoval. Kde jsou ty časy kvalitních 80tek kde Full moonu šlo o to natočit levný ale kvalitní a hlavně zábavnou podívanou. V dnešní době se mi zdá jim jde snad jen o zisk protože každý druhý jejich film je kravina(Decadent evil). Tohle sice není tak hrozné ale taky se nejedná o žádnou slávu, co mě ale u těhlech filmů zaráží je fakt že ty loutky jsou horší než v těch 80 letech. U reřiséra Butlera se mi líbí že se snaží budovat celkem kvalitní příběh ale je mu to poměrně na prd protože zpracování je žalostné. Na dvojku Demonic toys jsem fakticky čekal 18 let abych dostal tuhle kravinu? ()

SOLOM.

Nikdy jsem nebyl zrovna velkým příznivcem těchhle hraček, ale rozhodně jsem očekával mnohem lepší podívanou než se mi nakonec dostalo. V roce 2010 bych už očekával, že dokáže Charles Band a jeho banda pohunků konečně natočit něco pořádného. Bohužel nemůžu tomuhle snímku dát ani průměrné hodnocení, protože já se u něj opravdu docela nudil a přestože je zde k vidění i několik zajímavých scén, tak se budu muset ještě hodně dlouho rozmýšlet, než si ho pustím znovu. ()

TERRORDROME

Nejakú tú atmosféru to určite má. Strašidelný zámok, satanistické rekvizity, trpasličia žena-médium a v nepodlednom rade samotné hračky. Šaško na strunke aj ukecané bábätko sú ohavne zlátané a tu a tam to pekne rozfoforujú a riadne sa pri tom rehocú. Obkenduje tu ešte jeden čertík, ale ten je zrejme len do počtu. Inak, celý film pôsobý dosť amatérskym dojmom čo korunujú nejaké tie digitálne triky nevalnej kvality. Taktiež je tu vidieť istá bezradnosť ktorú si tvorcovia vynahradzujú pobehovaním po chodbách a 20 minútovým recitačno-tanečným sólom posadnutej trpaslíčky. Záverečný súboj a démon zo studne dokázali nakoniec zanechať vcelku kladný dojem. Mne osobne sa to páčilo asi tak ako prvý diel, takže za dve. ()

drankeryth

Pokracovanie Demonic Toys je oproti jednotke slabsia. Prve demonicke hracky boli efektami lepsie, ako tento film. Cakal som, ze hracky budu stvarnene mimikami tvare lepsie ako jednotka, ale ono to je este horsie. Tu su pre istotu neni ziadne. Od zaverecneho demona, ktory vyliezol zo studne v podzemi som cakal, ze si to rozda zo zvysnymi ludmi, ktori to prezili. Lenze on sa len vrhol na malu liliputanku a bojovali medzi sebou nadprirodzenymi silami. Demon vyhral a z tela liliputanky, vytiahol srdce alebo to bola dusa, ktora sa prevtelila do tej malej liliputanky??hmmm, teraz neviem co to bolo a vratil sa zo svojou trofejou do studne a uz po nom nezostalo nic. Druhykrat by som o tento film ani nezakopol. ()

JesterKruger odpad!

Full moon mám rád, ale tohle byl nějaký hloupý žert. Tohle je jeden velký omyl. Nudný film s otřesnými efekty, který nedoporučuji shlédnout ani pod vlivem alkoholu, nebo pod vlivem jakékoliv jiné návykové látky. Ostuda, která pošpinila jméno prvního dílu. ()