Puppet Master: Axis of Evil

všetky plagáty

Ve spojených státech uvažuje Danny Coogan o ukončení druhé světové války. Zjistí, že v jednom hotelu se zabil loutkář Andre Toulon a záhy objevuje bednu s vražednými loutkami. Zjišťuje však děsivé tajemství. Nacisté Max a Klaus spolu s Japoncem Ozim plánují útok na USA a poté, co Dannymu unesou přítelkyni Beth, je odhodlán udělat cokoliv, aby ji získal zpět a pomstil se.
Vražedné loutky se vracejí! Blade, Pinhead, Jester, Tunneler, Leech Woman, Six-Shooter, Oriental Puppet, Indian Puppet a nová loutka Ninja! (StrYke)

JesterKruger odpad!

Pro Člověka, který má rád tuto sérii, je velká bolest spatřit takové pokračování, a ještě je horší, že můj nejoblíbenější díl je trojka, a tu točí úplně stejný režisér. Tento díl obsahuje fajn herce, fajn efekty, (teda až na pár scén) ale film je totální NUDA. A je to škoda. Mistr Loutkář je super hororová série. Tímto dílem začíná hrozivá trilogie Axis, nejhořší část této série (já si nepamatuji, že by mistr loutkář byl nejhorší). ()

TERRORDROME

Deviate pkračovanie Puppet Mastera trpí presne tým čím aj predchádzajúce diely, nič moc sa tam nedeje. Nedeje sa tu vlastne skoro nič a samotné bábky hrajú až desiate husle. Na plagáte síce stojí "Blade is back", ale z toho že sa tam chvíľku obšmieta si určite radosťou necvrknem. Jediná bábka ktorá niečo predvedie je nový ( aj keď len krátkodobý ) prírastok - ninja.Dej sa odohráva opäť raz za druhej svetovej a jedná sa o sequel prvého prequelu ( začína v tom byť chaos ) Čo to bude nabudúce, možno sequel druhého prequelu, ktorý bol prequelom prvého prequelu. Vzhľadom k brutálne otvorenému koncu tohoto filmu je to však asi jasné. Nie je to sračka, ale pridať do toho pre zmenu aj trošku zábavy by fakt neškodilo. Kedy nán už konečne tí krpatý maňasovia predvedú poriadny masaker?! Zrejme až naprší a uschne, čo nie je práve optimistická prognóza. ()

beso74 odpad!

David DeCoteau sa vrátil a to bez svojho podporného tímu prihriatých vlkolakov, upírov a lesbických čarodejníc. Dokonca sa vrátil k téme, ktorá mu bola blízka už takmer pred 20 rokmi. A nesklamal. Vytvoril jedno z najtrápnejších pokračovaní, aké boli kedy vytvorené. Začiatok, vrámci šetrenia, je zhodný zo začiatkom časti s poradovým číslom 3 a zároveň je aj najschopnejšou časťou príbehu (ak sa to príbeh dá nazvať). A potom začína to pravé utrpenie, pretože aj keď je stopáž snímku len 83 minút, jeho dopozeranie vyžaduje obrovskú dávku trpezlivosti a sebaovládania, z tohto dôvodu ho doporučujem ako výborný študijný materiál pre jóginov a podobných podivínov. ()

Astaroth12

Tento film som mal veľký problém dopozerať. Podarilo sa mi to až asi na piatykrát. A rozhodne nadšený nie som. Hlavne je to strašná nuda a bábky tu sú len výnimočne a na ich povestný masaker, keď to tak môžem nazvať príde až vo finále a ani to nestalo za moc. Príbeh sa, ale nesústreďuje na ne, ale na nacistov a Japoncov, ktorý chcú získať Toulonove tajomstvo. Takže nič nove pod slnkom a aj keď som zvyknutý, že tato séria má málokedy prekvapí zaujímavou častou, skúšam to i naďalej. Táto tá výnimka nie je a jeho priame pokračovanie( Puppet master x), asi tiež nie, ale keď som sa dal na boj, vydržím až do konca . Slabé 2*. ()

kaylin

„Puppet Master: Axis of Evil“ není vyloženě propadákem, ale má k tomu velice blízko, protože se zde sešlo pohříchu málo kladných faktorů. Navíc už vidíte, že se ani mytologie filmu nikam neposouvá, snad jedině v tom smyslu, že se objevuje jedna nová loutka. Ale to prostě nestačí. Z celého konceptu se dalo vytvořit mnohem více a vybudovat kolem toho skutečně zajímavý svět. ()

• Japonská agentka spomína vo filme kamikadze útok, ale prvé kamikadze jednotky sa objavili až v roku 1944. (beso74)
  • Vo filme je spomínaný koncentračný tábor Auschwitz. Ale ten bol postavený až nejaké 2 roky neskôr a nie v čase, akom sa odohráva táto snímka. (beso74)