Česko Slovensko má talent 7

(relácia)
  • Česko Česko Slovensko má talent 7

Najúspešnejšia svetová talentová šou je späť! Noví moderátori, nová porota a stovky talentov, aké televízni diváci ešte nevideli - to všetko a oveľa viac v VII. sezóne šou Česko Slovensko má talent. (TV JOJ)

Roxeet

Jako chápu, že tyhle soutěže asi nejsou úplně levný na provoz, ale aby ti nejlépe vybraní talenti účinkovali v SEMIFINÁLE před prázdným publikem, kdy jim po vystoupení tleskala jen dvojice moderátorů a hodnotila je porota přes Skype a speciálně Jandová, které se navíc ani nechtělo utrácet za webku a koupila nějakýho chcípáka z Tesca za stovku, to už je hodně velká přehlídka amatérismu od jedné největší televizní stanice u nás v Česku. Pecka, vážená Primo, takhle si do*ebat celkem zábavný formát, to se na to radši příště vykašli a pokud ne, tak do toho vlož prachy a ne do takových číčovin typu Štiky, Soudkyně Barbara a další...:) ()

KukulienkaHO

Veľmi ma sklamalo odfláknuté Semifinále, za ktoré musím strhnúť 1 hviezdičku. Veď peňazí majú dosť, a preto nechápem tento ich krok. Moderátori boli oproti predchádzajúcim ročníkom slabší. Jandová bola prvý raz v porote a bola celkom fajn. Mórová mi prekvapujúco tento rok nevadila. Inak celkom fajn - to isté čo minulé 2 ročníky, až na Semifinále. P.S.: Z hlasovania divákov som bol sklamaný. ()

Pokri

Vždy sa rád pozriem na ľudí, ktorí dokážu niečo mimoriadne. Takže úplne v pohode relácia, keď si vezmeme, že mnoho iných relácií je postavených na presnom opaku - ukazujú len neschopných hlupákov. ()

GanjaManCZ odpad!

Nejhorší a absolutně nevtipní moderátoři za celou dobu a když už tam přijde někdy někdo s něčím dobrým, je to většinou cizinec. Stejně je to všechno fraška. Takže ČeskoSlovensko nemá talent. ()

LucillaK

Každý ročník mi připadá, že ti fajn lidi, co se dostali do dalšího kola s přehledem nakonec "vymizeli snad do kosmu". Málo kdo byl opravdu špička. Radši se mrknu na britskou verzi. ()

PowPow

Oproti předchozím sériím je vidět pár změn, a to většinou k horšímu. Garajová a Gránský to moderování naprosto nezvládají, neslyšel jsem od nich ani jediný dobrý vtip a jejich konverzace otevírající a uzavírající jednotlivé bloky působí strašně strojeně a nacvičeně. Forgáč a Zimnýkoval byli podle mého názoru pro tuhle roli do podobného komerčního formátu ideální, uměli si z lidí aspoň udělat jednoduchou, nenáročnou srandu. Nevýrazná Marta Jandová vedle stejně nevýrazné Diany Mórové nemá ani zdaleka charisma Lucie Bílé, která roli "hodné porotkyně" zvládala přesvědčivě a už tak nějak patřila k inventáři celé show. Jediný, kdo se mi líbí, je Jakub Prachař, kterému posun z moderátora na porotce svědčí, pohotově reaguje, má smysl pro humor a porotu jako celek zachraňuje. U některých "náhodou" se odehrávajících věcí na jevišti a situací je ale už až příliš vidět, že je to nějak nacvičené nebo vymyšlené dopředu, což dělá celou show dost teartální, dřív se tvůrci alespoň snažili předstírat přirozenost. Nicméně celé to táhnou nahoru často úžasné výkony jednotlivých soutěžících, které mi rozhodně zabraňují tuhle podívanou zatratit. ()

MrAldridge

Jedna hvězda pro Prachaře, ten je alespoň inteligentní a zábavný. Zbytek, včetně "talentů", je trapnost. Jinak má to být Československý talent a z dnešních 5 účinkujících byli 3 cizinci (Fr, Ru, It). Takže spíš bych to pojmenoval Evropa (ne)má talent. ()