Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete. (Forum Film SK)

kajas

Více akce, více světla (= přehlednější), více krve. A chtěla bych spin-off o tom, co mezitím podnikal Wickův pes s recepčním hotelu Continental. Skoro 5*. ()

dee-key

Na rozdíl od jedničky tady byl alespoň stín nějakého příběhu. Ale jinak se to moc neliší. John je prostě nesmrtelný strejda, co všechny kosí a má lepší mušku než Legolas. Ale kdyby proti mě šla armáda slaboduchých dementů, kteří chodili do školy pro živé terče, tak bych asi taky obstál. Reputaci má John jako Jamese Bond, kam přijde, všichni si div nesednou na prdel, že dorazila Baba Jaga, ale když se někam potřebuje proplížit, tak ho jako zázrakem nikdo nepoznává. Soundtrack je teda totožný s jedničkou, ale asi ta dvojka byla trochu lepší. A s tím počtem mrtvol a vystřílených nábojů se divím, že Keanu nedělá tvář nějaké zbrojovce. ()

OG_Swifty

Druhej John Wick se premenil z revenge movie do lightgun game z konce 90. let a dobre se na to kouka. Sice mi nektery gadgety jako neprustrelny sako a kosile prisly debilni, ale chapu, ze nejak ho opancerovat museli proti elitnim zabijakum New Yorku. Potesilo me cameo Petera Stormara a tajne jsem doufal, ze to skutecne bude jen cameo a ze to nebude zas jen mlaceni rusaku - ze prijdou s nekym novym. Takze Rusaci dostali rucnik a preslo se na mlaceni talianu ve fracich, coz byla prdel. Zaporak teda slabsi, stejne tak ta nema Miley Cyrus, a zaver filmu napovida, ze ve tretim Johnu Wickovi se z hlavniho protagonisty stane Chuck Norris a postrili celej svet zabijaku. ()

tufr

Oproti jedničce už to samozřejmě nepřekvapí, nicméně stále to dokáže velmi dobře zarazit do sedačky. No co Vám budu povídat - těším se na třetí díl :)))) 75% ()

ilemas

Tak nevím, zda jsem se díval na film nebo na pc hru. Nesmrtelný John Wick, do kterého se netrefí ani jedna kulka z velkého počtu protivníků neustále postupuje vpřed jako když ovládáte postavu v pc hře a kosíte nemilosrdně neustále znovu se objevující nepřátele. Velice přehnané, nereálné až komické, přesto to docela funguje a je to skvělá podívaná díky vymazlené choreografii. ()

BoredSeal

John Wick 2 je v podstatě gonzo porno, kde místo sexu servírují efektní krvavé přestřelky a bitky, v tomto případě je jim věnovaná slušná péče ze stran kamery, střihu a výpravy. Ale příběh a pokus o postavy nalepený mezi jednotlivé scénky je velmi řídký a nevzrušující. Pokud nemáte rádi Keanu Reevese, který svým charisma ústřední postavu ozvlášťnuje, určitě uberete jednu hvězdu. ()

berusche

Pořád je to dobrý námět, pořád jsou to výborné akční scény, ale proboha, on se snažil trumfnout Arnieho v Komandu, že jo??? Protože John v tomhle díle skutečně exceluje v tom, jak dokáže přemluvit zloduchy, aby si počkali, až vyřídí jednoho, a mohl na druhého. A to vlastně ztratí pak ten glanc. ()

Lexonka97

Každým zhlédnutím čím dál lepší! Pokračování fantastické jedničky je brutálnější, nadupanější a s ještě lepší akcí. Výborná výprava spolu se všemi postavami. Úžasný střih nejen v akci, která je mimochodem fenomenální a znovu jsem byl přesvědčen, že lepší akci jak v této sérii jsem neviděl. A hlavně největší tahoun série... Keanu Reeves. Opět hudba, která sice nevystihuje má oblíbená témata a mé oblíbené žánry, ale stále dokola si pouštím soundtracky z tohoto snímku a nemohu se jich nabažit. Sice asi nikdy nebudu mít dvojku tak rád jako jedničku, ale drží si hned druhé místo a ostatní díly mají co dělat, aby ji překonali. ()

Lischai

Headshoty a smrt jako vizuální umění. Napřed jsem si myslel že dobrý, ale po desátým zabitým mafiánovi mi jich začlo být líto. Oproti JW1 logika scénáře často uhýbá možnosti mít cool scénu. Týpek třeba žádá o pomoc nějakou nepříjemnou frakci zabijáků jenom proto, aby mu dali pistoli na finální zúčtování, i když není jasné, proč si nějakou nesežene v krámě - asi proto, že by nebyla hustá scéna na střeše věžáku. Co tvůrci přidali na vizualitě ale ubrali na lidskosti hrdiny. V jedničce Wicka pořád někdo trefoval, řezal, a člověk měl pocit, že nemůže do konce příběhu dojít živý. Tady si to dává víc na pohodu, takže se ztratí pocit nebezpečí a boje o život, a je to vlastně trochu nepříjemné koukání na posla smrti, který během filmu zabije 128 (fakt!) tátů od rodin. ()

Vyhy

Druhá kapitola už má na co navázat, takže stojí pevněji v základech. Je pravdou, že příběh je již o trochu složitějí než v předchozím díle, ale i tak se v něm divák lehce zorientuje. Konečně poznáváme svět, ve kterém se John Wick pohyboval a jaké má pravidla. Sice je pravdou, že nám druhý díl nepřináší až tak nic nového, ale má to styl a když k tomu přidáte jeho drahý oblek a černý rolák, není co zkazit. ()

M.i.k.e

jednička nebyla žádné Shakespearovské drama,ale hodně mě bavila nejen napoprvé...dvojka je oproti tomu pro mě fakt zklamání.Třeba jí při druhé projekci přijdu na chuť,ale po té první mi přišla zbytečně zdlouhavá a hodně kulhající po logické stránce.Mrtvých je sice víc,akce je velmi dobře zvládnutá,Keanu sem svým herectvím zapadá,ale jinak druhý Wick ničím nepřekvapuje a po všech těch pozitivech sem jednoznačně čekal víc...70% ()

Martin741

Tak, tak, aj ja sa rad pripojim k vacsine a necham sa unsat prudom, ktory glorifikuje tento film. Dzon Wyk jednicka je pre mna dost precenovana, ale Ryvsovi sa zacalo darit, a to je dobre - od prirodzenia som dobroprajny. Ryvsa som mal kedysi rad, ale dnes uz ne - hrat velmi nevie. Videl som tu aj znameho Sullyho - teda Davida Patricka Kellyho z Kommanda. No ale akcia je vybusna, na osobne suboje teda nemam, ale dobre sa na ne pozeralo. Kulisy su na rozdiel od jednicky luxusne, dialogy ujdu, Ryvs si myslim, ze si to aj odmakal, fakt vidno, ze bol do filmu zazraty : 77 % ()

Figu

Zde stačí napsat pro milovníky akčních filmů pouze to - koukněte na to a vrátíte se do dob "staré školy" plné té největší akční slasti, skvělých bitek a přesných zásahů kulek! Pro né úplně akční fandy - pokud jdete s dobou a baví vás akce, budete spokojeni. Pro fanoušky jedničky - nic nového nečekejte, je tu starý dobrý Wick! Pro kritiky, haniče a Fenomenaly - jděte do piče a nečumte na to!!!! Super film a luxusní koncovka! 90% ()

rakovnik

Bohapustá střílečka. Sice s charismatickým hlavním hrdinou, nicméně jaksi bez hloubky a emocí. Čistá akce, ale moje sympatie John tentokrát nezískal. ()

Wiikii

Sice John Wick je dnes velké jméno, ale ve druhém díle mě mnohem více bolela ta logika postav, nejprve se každá ukazuje jako geniální taktik a pak je z nich idi*t co ani neví, že akce má i svou reakci a to nebylo jenom u Santina(Scamarcio). Ale jinak akčňák je to dobrý co Vás udrží u obrazovky. .... HODNOCENÍ: 70% (4*) ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (viac)