Bruce Willis představuje záhadného cizince, který zabloudí do malého texaského města, ochromeného bojem dvou chicagských gangsterských bossů a zkorumpovanou policií. Tajemný John Smith se tak ocitá ve smrtelně nebezpečné hře mezi třemi ohni, a když se posléze na scéně objeví i krásná Felina, nemilosrdné válce už nelze zabránit. (oficiálny text distribútora)

J.Bourne

Co si budem povídat, Bruce to drží nad vodou. Nevim no, mafianská gangsterka na divokym západě mě úplně nechytla. Tak jak mě to na začátku filmu překvapilo, se to začlo opakovat a opakovat. Ale Bruce je Bruce a svym výkonem určitě nezklamal. Hrozně se mi líbila scená na začátku filmu, kdy s naprostou bohorovností cizince sejme pravou ruku mafianskýho bose se slovy: "bude to bolet". Škoda jen, že nedělá nic jinýho než, že střílí, střílí a střílí (jeho zásobníky bych chtěl mít :D). ()

Paity

Rádoby drsné řeči Bruce Willise nic nezmění na tom, že tohle není nějaký super film. Ba naopak, pár zajímavých scén ale nic kvůli čemu bych to měl znovu strkat do DVD přehrávače. ()

SpaceOdyseus

Tuhle hrubozrnou kriminalku jsem miloval. Bruce drsny jak smirkovy papir, plameny u buchacky dlouhe jak tyden pred vyplatou a mrtvoly letajici jak motyly, tak to mam rad. ()

Haymar

Ultra-Mega drsnej Willis, skvěle psychotickej Walken a nadupaná Hillova režie - to je silná trojice "Last Man Standing"! Příběh sice žádnej, zato non-stop střílečka, kvantum výbornejch hlášek, tuny vystřílený munice a hodně, ale opravdu hodně mrtvol... Efektní podívaná, která nepřináší vůbec nic novýho ale je natočená zatraceně dobře... Takhle má vypadat moderní akční "western"! ()

Wishkah

Sice je tenhle film v trojici Yojimbo, Pro hrst dolarů a Poslední zůstává nejslabší ale i tak se mi hodně líbil. Bruce Willis jako ultradrsňák s nebezpečně rychlými kolty, ehm tedy poloautomatickými pistolemi. ()

Prochy38

Taková akční klasika 90. let, která se mi do dnešního dne vyhýbala. Nebo já jí? Každopádně to máme za sebou a já jsem nadmíru spokojen. 4* nedám jen proto, že žánr akčních film byl už v těch 90. letech přecejen trochu dál a místní akce, ač byla zábavná, za vlasy byla přitažená hodně. B. Willis jako drsnej zabiják skvělý! Škoda, že moje oblíbenkyně L. Mann nedostala více prostoru, ale to je život... Spokojen, ale dnes už neoslněn! ()

angloumene

Poslední zůstává na mě působí strašně odtažitě. Willis si všude chodí, jako by nebyl, dělá si co si chce a ani náznakem nedá tušit, proč to všechno... Celkově - nedokázala jsem si vybudovat žádný vztah k hlavní (natož vedlejší) postavě, takže nemůžu hodnotit jinak než jako čistý průměr. ()

Paldiny

Síce žiadne terno, ale Willisove doláre voňali o čosi viac než tie s Eastwoodom. Prestrelky sú šťavnaté a ako náhle dôjde na revolvery, thompsony, brokovnice nezostáva kameň na kameni. Ženy škaredé až beda, dej, ak ste prednedávnom videli Leoneho film nemá čím prekvapiť, snáď len pripomenie naivitu jeho ranných diel a Bruce ? Klasika, motherfucker kukuč, ktorý si to na konci zas pekne odserie. Dobre sa na to ale pozerá, prach vylieza spoza obrazovky a Pyško má hlas ako žiaden iný. Aj preto film, ktorý má niečo do seba, ale tiež dosť veľa za sebou. Minimálne je to prerábka prerábky. ()

Marius_ss

Staršia akčná klasika, ktorá bola u nás v televízií hitom na prelome tisícročia. Právom. Navyše s výborným slovenským dabingom od Markízy, bez ktorého si tento film už neviem predstaviť. ()

Dallas

Strelivo rozhadzujúci Bruce Willis a démonický Christopher "tomík" Walken v akcii, pri ktorej netreba rozmýšlať. Stačí len rátať náboje a mŕtvoly. A že to nie je práve jednoduchá matematika. 70% ()

Cement73

Pravá gangsterka zo začiatku 20 storočia v amerike. Prohibícia na plne obrátky a gangsterské bandy sa idú pre každý dolár pozabíjať. A tu prišiel On. Drzý a nebojácny. Nemá čo stratiť? Alebo jednoducho tých ludi pozna az tak dobre, ze presne vie kam az moze ist. Dobré. Bruce Willis 100 bodový ()

Nethar

Yojimbo mě bavilo, ale tenhle remake ne. Bruce Willis je klasicky dobrej gangster, ale už ho tak nežeru jako za starejch časů ;-) Akční scény byly celkově takové nějaké slabé a mezi nimi blablabla :-) ()

kuckaAFC

Poměrně laciný (rádoby)western, místy podle šablony známé z "bondovek", stojí a padá s neměnným výrazem ve tváři Bruce Willise, kterému až podezřele dlouho prochází hrát "dvojí hru" a přebíhat mezi znesvářenými gangy. Jak již bylo napsáno dříve, pro hlavní hrdinku bych se do podobného "dobrodružství" určitě nepustil a nedlouho po skončení filmu si nevybavím žádnou jinou postavu než Bruce... Nicméně kamera, Willis a prostředí to vytahují na průměrných 50% ()

RipperJosh

Tenhle film jako kdyby se odehrával v nějakym podivnym bezčasí, předpeklí. Malý městečko obklopený nicotou má působivou atmosféru, akce byla výborná, skutečně alá John Woo. Willlis je mega drsnej, místo vtipných hlášek tasí jedině bouchačky. Možná to celý mohlo bejt ještě brutálnější a scénář přehlednější, pak bych dal vyšší hodnocení. ()

Klajnik

Stylová žánrovka, která udrží divákovu pozornost i přes svůj ohraný příběh - nikoli pouze zápletku. Jedná se vlastně o prvoplánový remake YojimboPro Hrst Dolarů, jenž přenese tradiční westernovou zápletku a jiné atributy do období prohibice. Bruce Willis vypadá v roli skvěle a moment, kdy to naběhne vystřílet je poměrně pamětihodou akční scénou. Míra zábavnosti je fajn, ale o žádný odvar se nejedná, protože tvůrci neříkají nic navíc k tomu, co už bylo řečeno: 2,5/5 ()

jednaveta

Walter Hill se vrací přes Leoneho a Kurosawu zpátky k Hammettovi a ukazuje, že nadprůměrný řemeslník může ve společnosti tří talentovaných bombarďáků leda tak tiše kašlat v plenéru. ()