Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (Cinemart SK)

Paulusek

Nebylo to nejhorší, to rozhodně ne. Samozřejmě na původní to má hodně daleko. Celý film mě bavil, dost úsměvných momentů, Bro-romance byla povedená. Ale konec byl ušitý rychlou jehlou. ()

FanKalEl

Pre fanúšikov prvotných diel z tohto univerza to musela byť finálna porážka. Pre mňa ako nefanúšika to nebol zlý film no zo začiatku mi trvalo kým akceptujem tvorcovské pravidlá, totiž pravidlá také že atmosféra bude nejednotná kde jej zmeny boli chaotické a že logika tam bude taká že tvorcovia filmu z nás urobia bláznov alebo ako väčšinu..vyvedú z rovnováhy pokoja. Ono dojem z filmu veľmi zdvíhajú komediálne časti, akčné slasher scény a taktiež i prvok ktorý prišiel k najväčšiemu úrazu..príbeh (mohol to byť neskutočne dobrý film, ten potenciál tam bol vidieť). Môj prvý IMAX zážitok a zároveň aj prvá projekcia zocelila celkový dojem z nového Predátora. Čiže imax 3d verzia je za 4*. Klasickú verziu (cine-max 2D) som ešte zatiaľ nevidel. ()

Urukhaj98

S novým Predátorem je to těžké. Na jeho adresu jsem četl spoustu negativ, ale i tak jsem šel do kina s tím, že si to chci užít. A užil. Tak napůl. Hlavním problémem Predátora je, stejně jako u posledního Vetřelce, snaha ono legendární monstrum nějakým způsobem vylepšit. Jenže ono to prostě nefunguje. Nejvíc jsem si užil první polovinu kde ještě hraje hlavní housle původní vesmírný lovec a ve scéně útěku z výzkumné základny ukazuje, kdo je největší badass mezi filmovými emzáky. Jakmile ho ale vystřídá jeho vylepšený nástupce, jde to celé vyloženě do prdele. Jedna absurdní scéna střídá druhou a pokusy o budování mytologie (kterou mám já obvykle fakt rád) jsou spíš kontraproduktivní. Nepůsobí ani trochu přirozeně, jenom totálně vycucaná z prstu. Jak jsem napsal hned na začátku, film jsem si užil, ale čím víc o něm přemýšlím, tím víc mě sere. PS: Závěrečná scéna? Totální píčovina. 4/10 ()

Torpid

Pokus o nahláškovanou akční komedii, která vědomě postrádá vnitřní logiku a Predátora zneužívá pouze jako marketingovou značku. Napětí neexistuje a s žánrem horor se to totálně míjí. Aby to byla zábava vyžadující vypnutí mozku s míchou, muselo by tam být těch povedených hlášek 10x víc. ()

Cryptkeeper

Kdybych to hodnotil jako samostatný film,který nemá s "Predátorem" absolutně nic společného,tak to jsou i ty 4*. Super atraktivní a vtipné obsazení,parádní Gore,akční spád. Co pro mě film postrádal byl tak nějak celkově strach právě z těch Predátorů,už to bylo celé takové moc polidštěné,až komediální. ()

helraiser

Ne ne a ne, tak tohle se opravdu nepovedlo. Jednoznačně nejhorším pokračování legendárního a samozřejmě nepřekonatelného prvního dílu. Tento díl byl zřejmě určen mladšímu publiku jinak to nevidím. Nulová atmosféra, naprosto šílenej děj, jediný proč nejdu ještě níž tak je akce, ale to je v tomhle případě opravdu málo a i ta občas působila hodně směšně. Pokud další pokračování bude v podobném duchu, tak to ať raději už žádné není. ()

Dimo

Po menších obavách o obsahovou kvalitu jsem dostal takovej nášup akčního hláškování, že i přes nechápavé wtf momenty s Predátořím dawgem a pár dalších nelogičností můžu spokojeneně prohlásit, že poslední Predátor klasiku moc nehaní a pokračuje v dobrém. ()

Waldir odpad!

Doterajšie najväčšie sklamanie roku 2018, čomu vlastne nasvedčovali aj samotné upútavky, avšak naivne som dúfal, že to nebude až tak zlé. Náramne som sa mýlil. Po všetkých stránkach zle zvládnutý film - nepriehľadná akcia, zlé špeciálne efekty, no hlavne otrasné herecké výkony, nehovoriac o samotnom príbehu a "akože vtipných" dialógoch. Shane Black by to režírovanie zjavne mal nechať tak, no po tomto výkone by sa mal vzdať aj scenáristickej činnosti. V skratke je The Predator kvalitatívne porovnateľný z AVP: Requiem, čo hovorí samo za seba a nemyslím si, že k tomu treba dodávať niečo navyše. ()

emdvojka

Neviem, čo to malo znamenať, ale nejako podobne dopadol, aj kultový Terminátor, ktorého v Genisys totalne zmršili a urobili z toho akúsi paródiu na seba samého. Predátor bohužiaľ dopadol podobne. Miesto toho, aby sa tento akčný horror po tých všakovakých podivných odbočkách, opäť vrátil do starých koľají a pokračoval v šlapajých jednotky, sa z neho stalo podivné dielo, ktoré sa tvári rôzne, ale ako akčný horror z maskovaným, neprijemným a smrteľne nebezpečným tvorom z cudzej planéty určite nie. Predátor si zaslúžil viac a nie tento mix všetkého a ničoho zároveň. Škoda, možno nabudúce. ()

dalziel

Napočudovanie, na mňa to pôsobilo viac ako dobre.Dosť som sa toho obával nakoľko trailery boli dosť biedne.Asi jasnaá jednotka roku 2018 v súťaži o film s najhorším marketingom. ()

Kingjiri

Sám jsem čekal víc a nechrochtám blahem, ale hejtit tolik nebudu. Jasně, příběh by moh být nápaditější a nebylo by od věci se místo digitalizovanejch Predátorů vrátit k těm "hranejm". Ale co bych za to dal, kdyby aspoň polovina současnejch akčních béček měla takovouhle filmařinu, akci, gore, svižnej způsob vyprávění a tolik vtipnejch hlášek. Nebýt závěrečný scény a několika trapnejch scénáristickejch námětů (autistickej vědátor nebo ochočenej predátoří pes) se čtvrtou hvězdou bych neotálel. ()

Jakubik

Hodně veliké zklamání, a to více než v případě loňského Vetřelce. Další kultovní vesmírná bestie dostala na prdel, a to ne v rámci filmu ale film jako takový. Nechce se mi tu spoilerovat a proto to vezmu hezky všechno v jednom zátahu. Charaktery – průser, Predátor – velkej průser, děj – středně velkej průser, herci – strašnej průser. Nic v tom filmu nedává žádnej smysl. Prostě všechno v tom filmu stojí za hovno. Jsem tak nasranej jako u žádného jiného filmu. Takhle pokazit jednoho z nej emzáků co pobíhal po plátnech to chce velkou kuráž. Jestli máte rádi jedničku, dvojku, a i ty možná trochu zbytečný Predátory tak se na tenhle díl radši ani nekoukejte. Ten vám vezme celé vaše mládí a zmačká ho jako papírovou lodičku a hodí do koše. No a ten konec? Co to kurva má jako bejt... ()

KUFI odpad!

Ono je to jeste horsi nez Predator 2 a dokonce i nez Alien vs Predator...uz podle obrazku to pachlo, hlavne to slozeni charakteru davalo tusit kolosalni pruser. A taky ze jo. Obludna slatanina tech nejkretenstejsich scen a dialogu ktery si je mozny vymyslet a to cely navrch zaobaleny do beckovych digitalnich efektu. ()

guri

No... Predator ma pobehovat po dzungli, nie po budovach ci obyvanych oblastiach. Blackove humorne vsuvky su obcas celkom fajn, ale k Predatorovi mi to nepasuje. A najvacsi pruser je budovanie akejsi mytologie okolo Predatora (aby sa dali peniaze zmykat aj nadalej - hoci pri zarobkoch tohto filmu su dalsie filmy otazne...). ()

Torgal

Blbina, ktorá rezignuje na atmosféru boja o prežitie z prvých filmov a sústreďuje sa na neustále dementné hláškovanie party magorov v centre diania. Príjemným osviežením je nekompromisné R-ko, vďaka ktorému majú tie vytrhnuté chrbice tú správnu údernosť a tiež si nemusí nikto klásť servítky pred ústa. Na budovanie predátorskej mytológie sa ale mohli vysrať, seriózne kecy o ich genetických mutáciách sa k uletenému zvyšku vôbec nehodili. Ak si ale viete užiť béčkový výplach s vypnutým mozgom, tak sa celkom pobavíte. 6/10 ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)