Nová generácia hviezd sa pripojí k najlepším svetovým akčným hviezdam a spoločne prežijú adrenalínové dobrodružstvo vo filme Expend4bles. K Jasonovi Stathamovi, Dolphovi Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesterovi Stallonemu, ktorí sa znovu stretávajú v úlohe tímu elitných žoldnierov, sa prvýkrát pripájajú Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipi . Vyzbrojení všetkými zbraňami, ktoré sa im dostanú do rúk, a schopnosťami ich použiť, sú Expendables poslednou obrannou líniou sveta a tímom, ktorý je povolaný, keď sú všetky ostatné možnosti mimo hry. Noví členovia tímu s novými štýlmi a taktikami dajú "čerstvej krvi" úplne nový význam. (Forum Film SK)

fabecc1222

Jednička byla fajn akční připomínka starých časů, která ukázala, že to stále jde. Dvojka se vezla na obrovské vlně nostalgie. Trojka chtěla předat štafetu, ale už tam to začalo skřípat, protože tohle nikoho nezajímalo. Plus už od dvojky se sérií táhne příšerně ohyzdný vizuál. Čtyřka si pak bere tenhle vizuál, nezajímavá jména na vedlejších postavách a ještě k tomu přidává naprosto dementní scénář, kdy hlavní zvraty jsou odhadnutelné v podstatě ihned, kdy jsou naznačeny, protože v rámci propagace byli uvolněny záběry, které se před "smrtí" postavy ještě neobjevili, či kandidát na záporáka je po jeho charakteristice v podstatě od začátku jen jeden...Tahle série doplatila zřejmě i na dlouhou pauzu, kdy jakoby ze všech zúčastněných vyprchalo to nadšení, které měli v prvních dílech. Tady už jedou všichni v takovém znuděném módu. No a asi nejvíc smutné je snaha tvůrců maskovat to, že se nepodařilo sehnat hvězdná jména tím, že nové postavy jakoby odkazují na jejich předchůdce... ()

VasaX

Trojka oproti tomuhle bohužel dokonce ušla. Už po prvních 15 minutách je jasně vidět, že do Ex4 neproudily ani peníze (myšleno na produkci; možná leda na honoráře), ani zájem herců. Výsledek je příšerný - repliky jsou prkenné, postavy se tak nějak pohybuji ve vzduchoprázdnu aby si odkroutily své scény, kamera je hrůza, choreografie akce je nejvíc Hollywood basic bitch level, chyb je nasekáno habaděj (poslední bonus výstřel po tom co závěr zůstal vzadu byla už jen třešnička na oříšku) a to CGI. Za celý další den jsem neviděl horší CGI a to jsem viděl pár devadesátkových videoklipů. Herní animace od studia z Bulharska, o kterém jste nikdy neslyšeli a už nikdy neuslyšíte, protože starší brácha jednoho z dvou vývojářů mu sebral PC, aby vám mohl posílat SMS s výzvou na uhrazení poplatku za zpracování důležité zásilky, který musíte okamžitě uhradit. A příběh ukrytý v předchozím souvětí je více nápaditý, zajímavý a podstatně hlubší než celí Ex4. Uzavřu to tím, že bych se asi musel hodně namáhat, abych si dokázal představit, jak hlouběji by tohle mohlo ještě padnout. Pryč s tím, i když se bojím, že to CGI mě bude strašit ve snech ještě dlouho. ()

JohnSmith

Bohužel kvalita Postradatelných se propadla o dvě třídy. Celkově se mi to docela líbilo, akce byla slušná, prostě klasické béčko ala 80 a 90 léta, uteklo to jako voda a blbý dialogy se dají překousnout. Největším průšvihem jsou triky. CGI do očí bijící a tak si říkám, že už do toho nechtěl nikdo cpát peníze. Škoda že Stallone se moc ve filmu neohřeje a místo toho člověk musí zírat na příšernou Fox. Je to škoda, takhle pohřbít výbornou sérii. ()

Brain-D

Tak tohle raději nemělo vzniknout. Dalo se na tom zkouknout jen pár akčních scén se Stathamem, ale na víc už si časem ani nevzpomenu. 40% ()

J.Lajner

Očekávaná akční pecka paradoxně selhává v té nejdůležitější disciplíně a sice, v akci samotné. Scény jsou nudně natočené, bez šťávy, bez nápadu a plné průměrných efektů. Sly je odsunut na druhou kolej a hlavní otěže přebírá sympaťák Jason Statham. Bohužel, kde hapruje scénář a převládají vyčpělé dialogy, tam ani legendární „Kurýr“ díru do světa neudělá. Produkční problémy a odřeknutí účasti několika klíčových herců (Banderas, Willis, Ford), vedly tvůrčí tým k unáhlenému přeobsazení. Nové tváře bohužel jen umocňují marnost celého projektu a divákovi se slzou v oku nezbývá, než vzpomínat na perfektně šlapající bandu z prvních dvou dílů. Jediné plusové body připisuji střídmé stopáži, několika slušným hláškám a solidně zpracovanému duelu na nože. Smutný to requiem. Zbyly jen zuhelnatělé trosky po kdysi úspěšné sérii. ()

m.a.t.o.

„Mal som ho radšej, keď bol na mol.“ – „Ja tiež.“ Žiadny diel Expendables nebol dokonalý, ale takýto koniec si séria rozhodne nezaslúžila. Slabá snaha ako po stránke akcie, tak i po stránke humoru. O špeciálnych efektoch, alebo skôr "špeciálnych efektoch" a zadnej projekcii ako zo 70. rokov ani nehovorím. Niektoré scény mi pripadali ako z nepodareného animáku (lietadlo). Megan Fox nafintená a vyčesaná aj vtedy, keď všetci okolo nej sú špinaví, zakrvavení a strapatí. Ak by som mal nájsť aspoň niečo pozitívne, páčili sa mi (až) dve scény (Statham bodyguardom; P.I.M.P.) a záver ma celkom potešil. Inak ale „dejte to pryč, mně se z toho dělá mdlo." 20 % ()

Dexter256

Myslel jsem že jsou recenze až moc kruté,ale po zhlédnutí musím přiznat že jsou oprávněné. Bohužel asi neměl tento díl vůbec vzniknout. A ani se nedivím že se do toho ústřední dvojci Sly a Statham nechtělo. Tohle byla hrůza která nemá se sérií Postradatelných nic společného. Ne vždy se vyplatí dělat další pokračování. První a druhou partu Postradatelných prostě nic nemůže překonat! ()

blackkocour odpad!

Východní bulharská produkce uvádí spolu s The Asylum Studious akční prasečinu Expedebils: Postrašení 4. Čtyřky nikdy nemají dobré ambice zapadnout, ba se ještě prosadit. Unikátní příklady: Jaws 4, Superman 4, Thoř 4, Star Trek 4.. a takhle se dá čtyřkovat do rána. Fakt mě nic z toho nepřekvapuje, nejsem zastáncem jedičky, ani dvojky, celá fukin série nemá existovat, že si všechny staré gardy z akčních fláků namrdaj do jednoho filmu, to je jak sledovat malého kluka, co v družině čepí píří, kolik si nasbíral Pokémonů do alba. Brutalně hnusnej vizuál, odporně plastově vidličkové CGI, toporné herecké výrony plechové mlátičky na dříví Slyje, žaludovou hlavu Jásoňa, nabotoxované poprsí Megan Liškové, boomerskej Mullet Dolfíka Gangrény a vykynutého 50 šilinků po rakovině varlat. Okej, když se přehluší vizuál, obecně jak je film hrozně špatnej po technické stránce, a jsem Pepa z Lhotky, co pořádá zájezd do kina s bandou protézových Miss 1948 na Troškův nejnovější díl Babovřestí, nebudu se zajímat na vizuální look filmu. Do piče, ale tak nudný storytelling, trapné Partičkovské vtipy Suchoše a Géňovi, a nezáživný komparz, který je napsaný v hlavních rolích. Sypou se takový zkurvený money do takové fušerské kokotiny, jen aby pokryl dluhy Mellounovi a kožené hlavy Stathamovi. Už amatérské cikošské telenovely ROMFLIX a Ďábelské cikánky mají víc vyšperkovanou produkci, než tenhle hnusnej fialovej kentus. Takhle jsem se dlouho nezčernal. Všichni co pětkujou, přesahuje vaše ykvé aspoň dvou ciferného čísla? ()

kenkaku

No je to celé “tak trochu jinak”. Vůbec se nejede podle zaběhlých šablon, s vysvětlením změny osazenstva se film moc nepáře a hlavně Sly cca po 25ti minutách strategicky vyklidí pole. To celkem “zabije” náladu a hlavně se tím film připraví o špičkování dvojky Stallone/Statham (které mě vždycky bavilo). Prostě je to znát, filmu najednou dominuje Statham (jako by to ani nebyla týmovka, přijde mi, že je v záběru pořád). Jako nestěžuji si, jen je to nezvyk. Akce je natočená solidně (nečekaně) a že je jí dost (nečekaně) jen pomáhá. Když jsem se na konci zamýšlel, jestli je to nejhorší ze všech Expendables nebo lepší než #3, tak fakt nevím… dokud neuvidím vícekrát, níž než posledně dát nemůžu - sorry za neobjektivní hodnocení (upravím případně později), ale v záplavě letošních akčních “žump by Netflix” tohle bylo jako balzám. A to i přesto, že Megan mi tam hrubě nesedla (Milla Jovovich, Charlize Theron, Kate Beckinsale, Gina Carano, Michelle Rodriguez… a mohl bych pokračovat dál ve výčtu vhodnějšího kandidátů). Pozn:. Minutka Baseus jako počitadlo na bombě mě dokonale pobavila :) ()

netahlo

Tak tohle bylo darebne spatny. Za triky by se davala vypoved na hodinu uz v osmdesatkach a vubec, celkove to pusobi tak, ze i kazdej dil Ulice ma vetsi rozpocet. Po technicke strance absolutni blamaz. Story dementni, ale to clovek tak nejak bere. Pruser nejvetsi je vyber hercu. Sly budiz, Lundgren uz pusobi dojmem popletenyho senila, zbytek do poctu. Ovsem vrcholem je angazovani Megan Fox, ktera vypada jakoby byla vytvorena umelou inteligenci. Ta na sobe nema namalovanej jeden, ale hned nekolik ksichtu. Nejusmevnejsi jsou ovsem jeji herecke kreace. Tak nejak mi to pripomina Shylu Stylez (R.I.P.) z dob, kdy porno tocily jeste prcatelny holky. Podobne uveritelny byly jeji pokusy o herectvi v uvodech scen pro BRAZZERS. Jenze zatimco Shyla to pote nekolikanasobne napravila svym vzdy profesionalnim a preciznim vykonem v uspokojovani muzskych protejsku, tohle koste pusobi tragikomicky v kazde sekunde na place. Takze ve finale davam jeden usmudlanej bod za Stathama, kterej se jakztakz snazi, ale i tak o hovne. Tohle vubec nemelo vzniknout. ()

sedm.1

Čas nezastavíš. Jinak snad tento komentář nelze začít. Ono to s těma přestárlýma klukama bylo totiž na hraně už před nějakýma těma třinácti lety v prvních Postradatelných, tam z nich bylo ovšem ještě cítit nadšení pro věc, špatný ale v podstatě nebyl ani ten samotný nápad sezvat co nejvíce postárlých akčních hvězd let minulých do jednoho filmu, a především to oslovilo i nějaké ty pohlaváry, co se do toho rozhodli napumpovat slušný balík peněz, a tak to i díky tomu i mělo docela důstojnou kvalitu co se týče efektu a vlastně i celkového zpracování. To vše s každým přibývajícím dílem ovšem ubíralo na síle, a tak právě čtyřka už snad nemohla dopadnou jinak, než jako toto kolosální fiasko, kde i přes veškerou mou možnou toleranci nelze konstatovat nic jiného, než že budu doufat, že tohle bylo skutečně už poslední Postradatelné představení, jelikož nic horšího si už snad nechci ani představovat. Z původní sestavy tu každopádně zbyli skutečně už jen trosky, kdy se navíc Stallone fotbalovou terminologií poslal hned na začátku na lavičku a nechal to především na Stathamovi, který si tu ovšem vybírá též spíš slabší chvilku ve své jinak bohaté akční kariéře, jinak o mém dětském idolu Lundgrenovi se pak nechci raději zmiňovat už vůbec, mu asi hráblo dědkovi, Jaa a Uwais tu jsou pak naprosto trestuhodně nevyužití, Fox sice výrazná, ale úplně z jiných důvodů, než by film potřeboval, no a nikdo z ostatních nestojí ani za zmínku, takže ta zásadní podstata celé série, výrazný, našláplý a nekompromisní tým je v rozkladu a nedovedu si představit, kdo by ho tvořil v pětce, což je další důvod, proč už skutečně pokračování odmítám. Snad ještě větším průšvihem, než polorozpadlý tým, je ale kvalita efektů, kdy jsme se ve čtyřce dostali bez přehánění na úroveň filmů od studia Asylum, to mi jako fakt hlava nebrala, co si tvůrci v tomto ohledu dovolili poslat ven a za mě je to prostě opravdu už jen totálně znehodnocující záležitost, za kterou by se stydělo i většina těch nejlacinějších béček. Akce je pak dalším pomyslným hřebíčkem, kdy je jí jednak opravdu málo, ale hlavně její přehlednost, choreografie a zábavnost též již nemají se slovem kvalita nic společného, a kvůli zmiňovaným mizerným efektům jí nezachraňuje ani její krvavost, jelikož prostě ty likvidace místo toho aby působily efektně a nekompromisně, tak působí už jen ryze nepatřičně směšně. Hloupost zápletky jinak nemám v úmyslu nějak zveličovat, v tomto ohledu beru, že daný žánr žádné mistrovské scénáře nepotřebuje, nic to ale zároveň nemění na tom, že těch hloupostí je tu vážně přehršle a též rozhodně ničemu kladně nepřispívají. A tak vlastně jediné, co tu mohu zmínit jako povedené, je pár hlášek, kdy do sebe postavy šijí, to mi párkrát cuklo v koutku, jinak ale zkrátka musím konstatovat, že Expendables 4 je už jen opravdu krutě laciným béčkem, které nejspíš definitivně pohřbívá poslední akční mohykány a teď nás čekají fakt už jen buď ženské akční hrdinky a nebo akční hrdinové se sexy účesem, naušničkou v uchu a pánskou kabelkou přes rameno. () (menej) (viac)

herr_carter

To, že to bude stát za hovno, ví zcela jistě 99 % uživatelů. Všichni se na to ale kouknou, protože se to prostě za a musí a za b, všichni se chtějí přesvědčit, zda to opravdu bude takové velké hovno, jak se slibuje. A musím říct, že na to, že jsem byl připraven nemilosrdně udělit odpad a trošku tady zase po letech procvičit dehonestační mluvu, byl jsem mile překvapen, že se na to dalo celkem koukat. Slye radši ze začátku hned na oko umrtvili, aby si náhodou nepřivodil z těch hlášek se Stathamem infarkt, nu a tak milý druhý jmenovaný předvádí svojí klasickou one-man show plnou rádobyvtipných, průměrných a trapných hlášek. Zasmál jsem se i Dolphovi, jenž zde dostal dlouhé vlasy - že by už chudák začal chodit na ozařování? Mega prdel je pár minut 50centa a především jeho "in da club" v magneťáku v samořízeném buldozeru. Taky jsem se slzou v oku zavzpomínal na doby, kdy například v transformerech byla Megan Fox k uprcání, teď už by s tou držkou mohla hrát tak akorát v trans.....věcí k vidění je tu ale dost , ať povedených, nebo zcela bizarních, ale věřte nebo ne, já se bavil......................moje hodnocení = 4,5 z 10. ()

iXtr3m3

Tri hviezdy s odretými ušami so slušnosti k Slyovi a Stathamovi. Privítal som znovunavrátenie krvi, ktorá v tretej časti absentovala, na druhú stranu, prvá a druhá časť boli stále iný level, toto bolo tak na polceste. Megan Fox na počudovanie mala celkom fajn kreácie, ak to teda nebola jej dublérka, ale na druhú stranu urobiť z nej vedúceho týmu, tak to bol veľký omyl, na to nemá charizmu, aby to utiahla. Pekne bolo vidieť na tomto filme, kým boli na plátne vedľa seba Sly a Statham, malo to vtip, akciu, podpichovanie, všetko. Akonáhle Slya upratali, tak to zostalo len na Stathamovi a keďže sa nemal s kým podpichovať, tak to bolo suché. Scipio bol fajn v Bad Boys for Life, ale tu po tretej časti nemal šancu nahradiť Banderasa, ten bol v tretej časti jedna z naj postáv pre mňa a Scipiove trápne a úchylné vtípky v lietadle boli cez čiaru a nehodili sa tam. Pohybovo na to má, ukázal to v jednej scéne na lodi, ale nedostal správny priestor. 50 Cent nie je síce tintítko, ale na Terryho Crewsa taktiež nemá. Andy Garcia taktiež nenahradí Willisa, aj keď tam už nie je šanca na nič, takže chápem tú zmenu. Dolp Lundgren, keďže sa lieči z rakoviny, tak dal zo seba to, čo je v jeho súčasných možnostiach, takže nejdem kritizovať. Randy Couture bol spolu s Lundgrenom len povinná jazda z prvých častí. Dvojica Iko Uwais a Tony Jaa sa mali stretnúť medzi sebou, to by bol zaujímavý fight, Iko mal fajn priestor, ale Tony Jaa bol taká nepodarená variácia na Slyovho Ramba 4. Keď to roztočí, je to stále neriadená strela, ale nerátali s ním do veľkej úlohy. Takto som zhrnul asi všetko, pindu, ktorá tam bola navyše, neriešim. Lokácie tiež neboli najlepšie, v podstate úvod bol v super prostredí, ale loď resp. potom už "len loď" bola na to všetko málo. Potešila mini úloha Edieho "The Beast" Halla, aj keď Stallone s ním vytrel podlahu, v skutočnom živote by z neho vymačkal The Beast džús... :) Suma sumárum, čakal som napriek slabým ohlasom predsa len viac, aspoň odreté uši so štvorkou a nie s trojkou. Tá na to, že bola impotentná, čo sa týka krvi, tak akcie mala brutálne viac, hviezdy, ktoré tam hrali, boli iná liga, na tomto bolo riadne vidieť, že to bol pôvodne len Stathamov vedľajšák. Škoda príležitosti, pretože borci na čele so Slyom by si zaslúžili dôstojnejší koniec. Prvé dve časti zostávajú absolútne neprekonané a tak to bude už na veky vekov. ()

borec999

Toto bude prepadák jak sviňa. Asi sa to dalo čakať a je to zaslúžene. V prvom rade producenti nechali od trojky uplynúť veľmi veľa času. Záujem o sériu opadol, niektorí z hercov príliš zostarli (Sly sa zmohol len na cameo, Arnold neprišiel vôbec) alebo sú v biednom zdravotnom stave (Lundgren, či chorí Willis a Jet Li). Železo sa má kuť za horúca. Druhá vec-režisér. Simon West ani Patrick Hughes nie sú legendy žánru, ale vedia kvalitne natočiť akciu, majú za sebou skúsenosti a aspoň nejaký nadpriemerný film. Scott Waugh akciu nezvláda a nikdy nenatočil nič čo by bolo lepšie ako priemer. Po tretie- herecké posily. Skloňovali sa mená ako Brosnan,The Rock, Keanu Reeves, Neeson, Cage, osobne som si želal niekoho z mien ako Jackie Chan, Donnie Yen, neurazil by ma ani niekto z béčkovej ligy či už mladší (Jai White, Zaror) alebo starší (Trejo,Dudikoff). A hovno. Dostali sme Megan Fox, 50 Centa a Andy Garciu. Trocha nádeje vzbudzovali Iko Uwais a Tony Jaa. V akcii sú však obaja nehorázne nevyužití. Po štvrté. Produkcia. Bulharské lacné kulisy by nevadili, tie boli aj v predošlých dieloch. Vadilo, že film bol evidentne zbúchaný strašne narýchlo a producenti si počas výroby neujasnili či točia béčko/kino film a taktiež, či točia tímovku alebo Stathamov spin off. A výsledok je niekde na pol ceste v oboch rovinách. Efekty a scény natáčané pred zeleným plátnom vyzerajú tragicky a v kine doslova kričia. Za čo teda dávam tie 3*? No Sly síce má 15 minút ale vzájomná chémia a doberanie sa so Stathamom stále funguje a ak to má byť jeho zbohom, tak budiž. Akcie (aj keď je väčšina na jedno kopyto, je hnusne digitálna a nie príliš variabilná) je dosť a je krvavá, Statham bol v hlavnej úlohe okej a snaží sa, humor funguje, v tomto ohľade nečakane potešil predtým nevýrazný a tichý Couture, či klasický vtipálek Lundgren. Megan Fox ma svojim neherectvom srala každú scénu vo filme, 50 Cent nič nepokazil, ani nič nepriniesol. Nová omladina je podobne ako v 3ke o ničom, príbeh jednoduchý, logika ostala v Bulharsku pri natáčaní a záverečný zvrat je predvídateľný od momentu pádu lietadla. Ako klasický akčný výplach Expendables 4ka hrśtku skalných (ako napríklad ja) dokáže uspokojiť. Ale v dobe kedy záujem o podobne filmy upadá, ponúka veľmi málo. 4ka by možno prepadla i keby bola natočená s najlepším možným obsadením a kvalitne. V takejto podobe sa séria odchýlila od základných princípov prečo vznikla (pocta old schoolovej akcii s praktickými efektami a zašlej sláve akčných filmov a jej známych predstaviteľov z 80. a 90. rokov), zaslúžene prepadne a pravdepodobne navždy skončí. O dve triedy slabší béčkový akčný výplach (v porovnaní s prvými dielmi). 55% ()

figgo jr.

Pocta akčním veteránům 80.let bez akčních veteránů. Zůstal prakticky jen Dolph ale prostoru má pomálu a Sly se zastavil na pár minut aby se neřeklo. Statham je cool týpek a dělá co může ale tohle prostě nebyli Expendables. ()

666Carnage

Víte co bylo na akčních filmech z let 80. a 90. to nejlepší? To, že i když to bylo pitomý mělo to parádní akci a výbuchy byly epesní. Tohle bylo fakt směšný a ta dobře rozjetá série, která ve třetím díle trochu klopýtla, se tady absolutně pohřbila. Ten film je prostě tak odporný, až to bije do očí. Příběh o ničem, twist o ničem a herci taky. Tohle je špatný film o Stathamovi. Ani nevím jestli tenhle film chci přidat do sbírky. Bylo to opravdu utrpení a to jsme tomu i přes veškerou kritiku věřil. Jak já bláhový jsem byl. 35% ()

Wally

Expendables jsou mrtví a to doslova...kromě Stathama, Tonyho Jaa a Dolpha je osazenstvo k smíchu. Dva štěky Slye a jinak 50 Cent, Megan, Scipio nebo Andy mají nahradit Arnolda, JCVD, Chucka Harrisona, Wesleyho, Kurta nebo Bruce??? Zabalte to... ()

Frantisek.Fu

Když jsem onehdy viděl první Expendables, byl jsem ohromen. Když jsem pak viděl dvojku, tak jsem se zamiloval. A i když trojka o něco klesla, hlavně skrze zaměření na mladší generaci, tak se pořád jednalo o kvalitní přepálený akčňák. A teď je tady téměř deset let slibovaný čtvrtý díl. A já jsem v rozpacích. Když jsem zjistil, že se otec celé značky Stalloney nepodílel na scénáři a ani jako producent, a že ve filmu bude mít minimální roly (pracovní název filmu byl: Christmas), a že se natáčí v Bulharsku tak jsem začal být nervozní. Skutečné obavy přišli s prvním trailerem. Ovšem finální produkt dopadl mnohem hůř než jsem si kdy mohl myslet. Nejen, že zde už téměř není původní parta (jet Li, Terry Crews, Arnold Schwarzenegger), oni ale ani nejsou nahrazeni aspoň levnější verzí jich samých. Samotný scénář ani akce není ani na úrovni béčka, ale spíš céčka a v některých místech až déčka. Stejně je na tom CGI, které úplně bije do očí. A celkově celý film působí jakoby si studio řeklo, že vyslyší fanoušky, ale zároveň do toho nechce nalít moc peněz. Neshoduju se s názorem, že tato značka už nemá co nabídnout, ale pokud chtějí tvůrci svět Postradatelných do budoucna opravdu rozšiřovat, tak ne tímto způsobem, protože se jedná o velký přešlap. 4/10 ()

AdamesWWE

[5/10] Čaro prvých dvoch filmov sa začalo vytrácať už v tretej časti, kedy Sly zohnal najviac známych tvárí, ktorým konkurovali mladší postradateľní a už tam to pokulhávalo. Máme tu štvorku, nové obsadenie je úplne nezaujímavé. Klasici Lundgren / Couture odohrajú čo treba, Stallone v pár minutách poteší a to že Statham je hlavná postava bolo viditeľné už z trailerov. Ale tá jeho pozícia lídra tímu mi neprišla moc uveriteľná. Obsadenie Uwaisa a Jaa, super borci do akcie, ktorým nebolo dopriate sa ukázať ani v akcií a ani si vybudovať rešpekt k svojim postavám ktoré hrajú. Pozitívnejšia je trošku akcia filmu, aj ked táto séria nikdy nebola efektami popredu, tuto to posobí dosť lacne béčkovo. Ale aspon máme trochu krvi, no nápaditosť akciám chýba, skôr také stereotypné prestrelky. Aj ked film ubehol pomerne fajn, nebola to nuda a pozeralo sa nato dobre, hodnotím to spomedzi série ako najslabší film po všetkých stránkach. ()

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (viac)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (viac)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023