Nová generácia hviezd sa pripojí k najlepším svetovým akčným hviezdam a spoločne prežijú adrenalínové dobrodružstvo vo filme Expend4bles. K Jasonovi Stathamovi, Dolphovi Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesterovi Stallonemu, ktorí sa znovu stretávajú v úlohe tímu elitných žoldnierov, sa prvýkrát pripájajú Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipi . Vyzbrojení všetkými zbraňami, ktoré sa im dostanú do rúk, a schopnosťami ich použiť, sú Expendables poslednou obrannou líniou sveta a tímom, ktorý je povolaný, keď sú všetky ostatné možnosti mimo hry. Noví členovia tímu s novými štýlmi a taktikami dajú "čerstvej krvi" úplne nový význam. (Forum Film SK)

Shakers

Prekvapivo som dostal som viac ako som čakal. Po slabých recenziách som mal nulové očakávanie, ale svet div sa, vôbec to nie je také zlé ako miestni mudrci tvrdia. Mám rád tuto sériu a mám rád tých hercov, čo v nej hrajú. Je pravda, že Expendables 4 má najslabší casting a to čo to zdobilo túto sériu, tu chýba. Áno, bohužiaľ záhadne žiadne herecké posily a ani camea neprídu. Dobre máme tu indonézsku a thajskú mlátičku Iko Uwaisa a Tonyho Jaa, ale pre okolo idúcich, ktorý neplávu v akčných vodách, sú to neznáme mená a už vôbec nie tak slávne, ako Arnie, Bruce, Van Damme, Chuck, Ford, Banders, Gibson alebo Wesley Snipes. Andy Garcia nikdy akčný herec nebol a o zbytku Expendables teamu (Jacob Scipio, Levy Tran, Megan Fox alebo 50 halier) to platí taktiež. Chápem, že možno neboli na niektorých prachy, ale prečo miesto 50haliera, tam nedali radšej Michael Jai Whitea, ktorý aspoň vie efektné kopy ? No nič. Takže s pôvodného teamu nám ostáva len Statham, Lundgren, Couture a Sly, ktorý tu je iba prvú polku filmu, no páčilo sa mi ako ho zakomponovali do príbehu. Keď sa na to pozriem ako to vyzerá na papieri, tak som s toho sklamaný, no našťastie to scenáristi lišiacky vymysleli a pracovali s tým čo mali. Zhruba od polky filmu prevezme žezlo po Barneym Lee Christmas, ostatný sa predvedú v akcii len sem tam (aj keď mám pocit, že Lundgren a Couture dostali trošku viac priestoru ako v predošlých dieloch) a tak moc ani nemrzí, že tu nie je také silne obsadenie, keďže Statham ide sólo a stará sa o trištvrte akcie vo filme. Jeho postava bola perfektná aj v predošlých dieloch, no tu je ešte lepší, akčnejší, chladnokrvnejší a brutálnejší. Čo sa týka zápornej strany, tak je to celkom bieda. Iko Uwais je síce solídna mlátička, no chýba mu charizma akú mal napríklad Van Damme, Gibson alebo Roberts. Na druhu stranu, možno to aj dáva zmysel, keďže nie je hlava organizácie, každopádne ako protivník Stathama je to podľa mňa skvela volba. Akcia ma hlavne slovo v celom filme, je výborne natočená, plna nápadov, dobrých prestreliek, či osobných súbojov a pri krátkej minutáži to celkom rýchlo odsýpa a priznám sa, že som sa ani nestihol nudiť. Prostredie obrovskej lode a stiesnených priestorov, mi tiež sadlo a beriem to ako príjemnú zmenu. Efekty boli síce slabšie, ale kritizovať to kvôli pár sekundovým výbuchom je trošku mimo podľa mňa. Trošku mi tam chýbala aj pôvodná Expendables hudba od Briana Tylera, no ani tento soundtrack nebol najhorší a vo vypätých scénach dokazal navodiť napínavú atmosféru. Treba povedať aj to, že Expendables 4 je úplne iný ako predošlé diely. Zatiaľ čo predošlé diely boli predovšetkým teamovkou, tu sa to od polky zmení a príde Stathamová sólovka. Zhrnuté a podčiarknuté, znova som sa dobre bavil s touto bandou veteránov, vidieť Slya a Jasona ako sa podpichujú mi vždy vyčarí úsmev na tvári a podarilo sa to aj na štvrtý krát. Objektívne to nie je na plný počet, ale keď vidím hodnotenie ostatných, tak si tam kludne vrazím aj tu piatu, navyše tie nové xsichty sa dali prežiť a už dlhšie som sa pri akčnom filme, tak dobre nebavil. 90% - 5* () (menej) (viac)

playboxguest

Nejsou to tak uplně Expendables, jako spíš další solidní stathamovka s několika zvučnými jmény kolem. Což je za mě na pohodu, protože přes chvílemi nepřehlednou akci a viditelnou béčkovitost mě stathamovky v kině stále docela slušně baví. ()

Cappuccino

Na štvrtej časti sa dá len máločo hodnotiť pozitívne. Akcia je nanajvýš priemerná, efekty slabé, dialógy a zápletka nestoja za nič a nováčikovia sú nevyužití. Viac som sa rozpísal v recenzii. ()

HAL

Dobrý krátký film se Stathamem, škoda že je na něj nalepený ten bordel okolo kde se vyskytují i ostatní postavy. Sorry Slyi, ale tuhle sérii už by jsi fakt měl nechat umřít. ()

mzss1

[70%] Viděno v kině. No, zní to pomalu neuvěřitelně, ale po 9 letech tu máme další Postradatelní, už čtvrté, a to s matoucím názvem EXPEND4BLES. Jakmile jsem začal sbírat infa o natáčení v nelehké době blbého covidu, už tehdy jsem si říkal, že to bude asi slabší odvar. Jednak méně známých akčních hvězd a k tomu dle fotek už to vypadalo tak nějak lokacemi na štýru, i když rozpočet je tu prý vcelku velký … No, jakmile se začal blížit datum premiéry a byly vypuštěny trailery, tak jsem začal být víc a víc natěšený! Nicméně, jsem zůstával trochu při zemi. Po vidění filmu v dne premiéry jsem odcházel z multiplexu docela dobře naladěný. Ještě ten večer, a i v následujících dnech jsem si vše v hlavě obracel a ano, bohužel musím uznat, že se jedná o nejslabší část téhle série. Ale rozhodně nejsem až tak moc zklamán, čekal jsem to ještě o ždibec horší. Akční scény byly dobré, a to především od druhé poloviny filmu, kde se to sice nacházelo jen na té velké, špinavé lodi, ale prostor k vyřádění po akční stránce tu byl naštěstí dostatečný. Co se týče úvodu, byl jsem trochu zmatený … vidět začínající obležení nějaké základny hlavním záporákem, poté střih na úplně jinou scény a pak po delší době pokračování, to se moc nepovedlo. Naštěstí poté se to začalo vylepšovat. Po vtrhnutí týmu Expendables na základnu jsem si akci celkem užíval, i když mě moc nevytrhla – žádný extra nápad. Jenže v té druhé půli snímku se to už pořádně rozjede. Statham tu předvádí vše možné, a to především svým nožem. Film má hodně výbuchů, možná až moc, přestřelek, a i nějaké ty bitky. Herecké obsazení je na tom docela obstojně. Jason Statham tu má hlavní úlohu, jeho postava je skvělá jako vždy, i tu učiní jedno rozhodnutí, ze kterého se krásně upevní jeho slušný charakter člověka. Sylvester Stallone je zde odsunutý na vedlejší kolej, ale nemá zde jen malé cameo, těch 30 min tu určitě je a v akci se předvede tak z letadla či vrtulníku. Chemie mezi ním a Stathamem je pořád dobrá, včetně pár dobrých hlášek. Dolph Lundgren má zde hodně ujetý účes a jeho postava mě párkrát pobaví, sem tam něco ujetého řekne, i když se zde trochu mírní. Randy Couture je pořád stejný jako vždy. Tony Jaa se párkrát slušně předvede, tak nějak rozumně akorát. Iko Uwais mě jako záporák moc nepřesvědčil, ale bitka mezi ním a Stathamem mě celkem bavila, i když moc světoborná nebyla. Megan Fox mi zde moc neseděla, ale naštěstí jsem ji nějak přežil. Ale takový 50cent mi zde vůbec nevadil, sem tam něco plácne, ale jako týpek do počtu je dostačující. Jacob Scipio nebyl špatný, ale moc přehrával. Zbytek už komentovat nebudu. Co se týče soundtracku, tak to zklamání trochu je. Tylera to vůbec nekopírovalo, ani jedním motivem a tahle hudba byla docela nevýrazná, že si jí samostatně poslouchat nebudu, ale co už. Jak to ještě dál popsat? Je to takové béčko s větším rozpočtem. Na netflixu znám horší takové filmy. CGI je zde viditelné a sem tam ty výbuchy jsou trochu divné, ale větší problém jsem s tím neměl. Ani sem tam horší střih v bojových sekvencích mě netrápil. Celkovou úrovní se to nemůže rovnat předchozím dílům. Navíc spoustu diváků už hejtovalo na trojku a ta mi přišla úplně v pohodě. Zde to Rko mělo, krvavé to bylo tak akorát, v některých scénách možná až moc ujetě, ale proč ne?  V té druhé části filmu, kdy se o akci především postará Statham mi to trochu připomínalo druhého Mechanika a to bylo taky dost keců a kritik. Takže vyjadřovat se zde, že tohle není týmovka, ale Stathamovka je trochu divné. Hereckých hvězd zde moc nebylo, bylo to ve většině ohledech viditelně slabší, ale já hůře hodnotit nemohu. Co se týče děje, tak to, že je přímočarý, to je přece jasné, předešlé části na tom byly podobně. Jo a ta bitka na začátku v té hospodě byla docela cool. Nebudu se na to dívat nějak moc opakovaně, ale někdy si to určitě ještě pustím. Rád bych, aby vznikla pětka a měla víc akčních herců a lepší režii, ale moc v to nedoufám. I kdyby tohle dopadlo lépe, a to na úrovni prvních dvou dílů, tak by to diváky do kin stejně moc nenalákalo. Dneska frčí jednak jiný žánry a k tomu i pohodlné sledování diváků doma u různých streamů. Takže asi tak. () (menej) (viac)

InJo

Ne, není to dobrý - a to přitom určitě budu (opět) patřit k té "spokojenější" části publika. První tři díly taky nebyly žádné žánrové zázraky, všechny ale měly akčními legendami oplývající obsazení, které samo o sobě pokaždé jakž takž dokázalo kompenzovat účelově slátané scénáře a nedotažené pokusy o stylizaci do akčního filmu 80. let (přitom ve čtvrtém Rambovi se to Slyovi povedlo takřka dokonale!). Čtvrtí Postradatelní už ale působí vyloženě vyčpěle - přesunout fokus na Stathama nebyl špátný nápad, protože nenáročnou žánrovku stále dokáže v pohodě utáhnout. Se vším ostatním už je ale problém. Stáří známí už nemají co nového nabídnout (Lundgrenovy problémy se zrakem toho moc nezachrání) a práce s nováčky je těžce zoufalá. V lepším případě tu máme nezáživné náhradníky (50 Cent a Scipio) původně plánových herců (Crews a Banderas). A v tom horším Megan Fox jako sexy drsňačku. Před zhlédnutím bych nevěřil, jak moc může být její účast ve snímku katastrofální. Když má být sexy, je otravně afektovaná. A když drsná, je až směšně nepřesvědčivá. Ale hlavně má v každém záběru na ksichtě tolik mejkapu, že vypadá jako oživlá vyphotoshopovaná fotka nějaké druhořadé instagramové "modelky". Jednotlivé akční scény nejsou špatné (hlavní fight mi přišel vcelku ok), ale občas je kazí dost mizerné triky. Duo borců z Asie (Uwais, Jaa) se naštěstí podařilo využít vcelku uspokojivě, vizuální ošuntělost a celkovou lacinost tohohle sequelu by ale nedokázala patřičně vyvážit ani sebevětší herecká hvězda. 50 % ()

Kudly4

Hodně zbytečný a nejslabší pokračování, no nebýt tady Statham, na ty tři hvězdy by to ani nebylo. Když si vzpomenu, jaký boom tenkrát přinesla jednička a dvojka a důvod proč Stallone vlastně spustil tenhle projekt (nostalgické ohlédnutí za akčními filmy 80. let),  tak tohle oproti nim, působí jako nechtěná parodie, která byla natočena jen aby z téhle značky vyždímala ještě nějaký ten dolar navíc. CGI hrozný, vizuálně to celé působí dost levně (alespoň to Gore je celkem dobře natočené), nejslabší úvodní scéna, Stallone už vypadá hodně staře, ani se nedivím, že je tu jen na pár minut. Obsazení nebylo špatný, ale bylo těžce nevyužitý - Tony Jaa, Iko Uwais. Tehdy, když vyšlo ven, že záporáka v Expend4bles bude hrát Uwais, tak se mi splnil další akční sen. Iko vs Statham ? To bude nářez ! Jenže ten nářez tu ve finální bitce trval sotva pět minut. 50 Cent tu je jenom do počtu, jakožto Stalloneho kamarád z Escape Plan (potěšila skladba P.I.M.P) a Megan Fox, která (když už nic) tak alespoň  mezi ty starouše přinesla sex-appeal. Každopádně, Expend4bles: Postr4datelní - za mě docela velký zklamání a pokud případné pokračování nepřinese opět zvučnější jména, větší rozpočet a hlavně zkušenějšího režiséra, ať raději nic nevzniká. Thanks and bye Burney. ()

Frajer42

Spoilery! Mám pocit, že kdykoli Stallone potřebuje prachy na kurvy, chlast, drogy a chlebíčky, tak se objeví další díl této rychlokvašky. Zatímco první 3 snímky byly poměrně zajímavé, vtipné a správně ulítlé, tak tento je jejich velmi chudý příbuzný. Humor zde zcela selhává, děj je extrémně debilní, snadno prokouknutelný a nesmírně nudný, záporák je ubohý a k účasti na tomto snímku se Stallonemu podařilo překecat pouze pár herců, zbytek obsadil naprostým hereckým plebsem. Navíc lze tento díl chápat jako absolutní výsměch fanouškům, protože samotný Stallone se zde skoro nevyskytuje. Frajera bolela záda, takže se jednou projde do baru a párkrát je na něj záběr ve vrtulníku - to bylo zcela ubohé. Tento díl byl zcela postradatelný a nikomu by nechyběl. [15 %] ()

Chrustyn

Scott Waugh pokračuje v tom co naznačil v předchozím Hidden Strike a Kurt Wimmer opět dokazuje, že je jedním z největších omylů Hollywoodu. Čtvrtí Expendables jsou nejen zbytečným ale i šíleně špatným filmem, který už v ničem nepřipomíná to, čím předchozí Expendables byly. Prakticky celá parta je pryč, zůstává znuděný Statham a polomrtvý Lundgren a vše se snaží doplnit zapomenutá Megan Fox a rapper 50 Cent. Nebýt posil z Asie, nebylo by o co stát. Expend4bles jsou nudným a odporně vypadajícím filmem s nevýraznou akcí, vyblitým scénářem a herci, kteří nevědí co mají dělat. Film, který nemá je na velkém plátně omylem a ukazuje že dno špatného CGI je hodně hluboké. To co jsem v Hidden Strike přehlížel je v tomto případě v daleko horší podobě a upřímně doufám, že to bude konec Scotta Waugha, který potvrdil, že opravdu není dobrý režisér. Sbohem Expendables, už o vás nestojíme. ()

SeBig

Je to strašně tupý, levný béčko, ale já mám na sérii Expendables krásné vzpomínky a bylo fajn vidět (sice jen z části) zas partu po hromadě. :) ()

korbitch22 odpad!

Statham začíná být zárukou pěkných sraček. Dříve respektovaný a charismatický zabiják vyměnil drsnost za naprosto nesnesitelnou egoistickou nabubřelost bez jakékoliv sebereflexe a pomalu ale jistě se mění ve Stevena Seagala. Už chybějí jen ty kila v pase. Celá tahle sága měla navíc a měla být něčím naprosto výjimečným, jenže do prvního dílu Stallone prakticky nikoho pořádného nedostal, Arnold a Bruce si odkecali své minutové cameo a zbytek obsazení neměl kromě Stallona a Lundgrena žádný legendární status 80` VHS legend. Rourke navíc v pouze mluvené roli bez akce. Příběh stupidní, lokace na blití. Přesto jakýsi náznak kvalitní filmařiny, přeci jen je Sly řemeslné dobrý režisér. Slušný rozpočet, tudíž slušná akce, ale nějaká legenda? Ani náhodou. Druhý díl nabídne obsazení snů, kde chyběl už jen jako třešnička na dortu Seagal, respektive jako dýně na dortu. Jenže zase přišli ty věčné ale... příšerné lokace, ale na blití doslova krom počáteční akce. Neskutečně zabitý potenciál hlavního záporného hrdiny, kterého s naprostou grácií odehrál démonický Van Damme a strčil všechny do kapsy. Stallone jako by to dobře věděl a nechtěl se nechat zahanbit mu dá minimální prostor, nedá mu žádnou minulost, žádnou motivaci a nakonec vše zakončí mizerným a krátkým soubojem, za který bych se styděl i já se svojí cejchou smrti. Krvavá akce a hlášky nezachrání ten šílený potenciál, který Stallone a West zadupávají svojí leností do země. Když už ve trojce přijde vynikající Gibson, který navíc dostane prostor a historii která rozvine jeho postavu, přidá se Snipes a vůbec celkově je to režijně hodně dobře, vše zničí Lerner rozhodnutím zacílit na mladé diváky a poskytnout nám rating PG-13. To už sem se doslova nahlas smál a to nemluvím opět o naprosto odfláknutém finálním souboji. Trilogie, která s větší péčí, láskou a výběrem jiných lokací a bez lenosti kterou by vystřídala poctivá a tvrdá práce mohla být tou největší akční událostí v dějinách filmu se díky naprosto příšerným lokačním manažerům, mdlým scénářům, produkčními jalovými nápady a Stallonovou leností dělat osobní souboje pořádně změnila v obyčejné akční filmy, které vás doslova zničily svým rozmrdaným potenciálem. A ty píčo světě div se, přišel čtvrtý díl, na který nikdo nečekal, nikdo ho nechtěl a po zhlédnutí trailerů a obsazení se navíc každý bál a právem. Tohle byl takovej čuráckej a odpornej humus, že sem doslova křičel a prosil, ať už to skončí. Tak strašně zoufalá a zbytečná práce, že vám je při sledování doslova trapně za všechny tvůrce a prosíte je, aby okamžitě přestali, ještě líp, aby za tuhle odpudivou, stupidní a zvrhlou sračku skončili všichni v pekle. Příběh? Napsaný za den. Obsazení? Raper, který 15 let nepochopil že není dobrý raper, natož herec. Umělá ohyzdná píča, kterou byste jistým zvrhlým způsobem chtěly úplně sjetý kokainem zvrhle mrdat, ale jako akční herečku si dokážete představit lépe i Uršulu Klukovou. Garcia, který jakoby se objevil z nějakého prkenného artového dramatu. Lundgren před smrtí, upečený neupečený deseti minutový otec celé ságy, který zde pouze potvrzuje svoji osobní nabubřelost, která vnitřně tuhle sérii zničila a nedovolila jí být něčím víc než akčním výplachem a tryznou za 80. a 90. léta. Zasraný a nesnesitelný Statham. Pár bezvýznamných xichtů, jako asijská věc která má nejspíš kozy i péro, latinská parodie na Banderase a zabití Uwais a Jaa. A teď to nejdůležitější...efekty. Co to kurva je? Co to je 🤣🤣🤣 Tohle někdo myslel vážně??? Efekty jak z Medal of Honor na PS1. Běž jediné nadsázky či přehánění. Odporné, ubohé, směšné, nehodné jakékoliv dnešní produkce. DVD céčka se Seagalem nejsou v tak příšerném stavu. Skoro sem blil z toho ubohého humusu! Nebo ten herecký projev všech. Rozhovor Stallone a Statham byl jak situační studiová komedie. Chvíli sem měl pocit, že někdo omylem zavřel všechny ve studiu na deset let starém laptopu dodal efekty. Nejpřirozenější věcí na celém filmu jsou plastiky Megan Fox. Jestliže každý z prvních tří dílů měl navíc, čtvrtý díl neměl existovat a jeho tvůrci by zasloužili rozkopat držky. A to tahle banda buzerantů ještě stávkuje. Kdyby tady existovalo hodnocení "taková sračka, že nevíte jestli křičet, brečet nebo zvracet" okamžitě bych ho dal. Protože tohle není odpad, odpad je Rosalinda, Live Island, Master Chef. Tohle je doslova zrůdnost a naprostá diletantská zvrhlost. Tohle dát fanouškům do kin...tomu já říkám doslova čisté zmrdství. Nejhorší film v dějinách kinematografie a hodně smutný konec všeho, co jsme milovali na VHS. Bolestivé. () (menej) (viac)

mcb

The Asylum presents: 3xp3nd4bl3s. Nová nejnižší laťka filmové produkce překonána, tak příšerný střih, nenavazující scény, amatérská režie a odpudivé digitální triky jsou na kinofilm naprosto ojedinělým úkazem. Světelné míle i za nepodařenou trojkou. ()

Flego

Expend4bles sú klasickou akčnou jazdou, kde opätovne držíme palce starým známym (neznámym) psom. Film už neponúka v podstate nič nové a zrejme sa táto séria včas ukončila. So cťou. ()

BMW12

Nejslabší díl Expendables. Sylvester Stallone zde už kvůli věku hraje druhé housle, a tak to táhne Jason Statham, který je skvělý, avšak tvůrci udělali chybu s obsazením nových postav. Ty totiž do týmu vůbec nepasují, Megan Fox je tam úplně k ničemu, nic neumí, Levy Tran je na tom podobně, dále 50 Cent se mi vůbec nelíbil. Jediné plus co se týče obsazení uděluji za Tonyho Jaa a Iko Uwaise. Ze staré party hrdinů tak zůstali už pouze 4, přičemž jak jsem psal, Sly už tam nebyl, takže 3, a z toho z Lundgrena už je bohužel důchodce. Velice pravděpodobně poslední díl série a je to dobře, už není kam tu sérii posunout. ()

TheEvilTwin

Spíše než Expendables 4 je to Stathamova one man show, jelikož z původní party toho moc nezbylo. Sly se z filmu šikovně vyvlíkne už v úvodu, Lundgren je už přestárlý dědeček a zbylí nováčci jsou spíš jen do počtu a působí jen jako jakési křoví okolo. Iko Uwais jako hlavní záporák taky vyloženě nenadchne, dialogy jsou osekány jen na to nejdůležitější a jsou tak doslovné, že by je pochopilo i pětileté dítě a příběh tady taky hledat nemůžeme. Tím se dostávám k akci, což je aspekt, pro který jsme si do téhle série šli všichni vždy s chutí, ale ta je tady tak drasticky průměrná, až se mi tomu těžko věří. Předchozí díly sázely na jistou, krvavou, brutální akci, která byla rozmanitá, využívala všechny zbraně, prostředí, boj zblízka a podpořena skvělou, charismatickou partou dávala divákovi pocit, jakože je v boji s nimi. Zde ale tohle všechno chybí, všechny scény jsou až moc obyčejné a nudné, kromě jedné 1v1 knife scény tady nenajdeme nic výjimečného a všechny efekty, výbuchy a krev svou béčkovou, odfláknutou průměrností bijí do očí, až se divím, že je tohle pořád ta stejná frančíza. Zkrátka jak kdyby se tvůrci nechtěli moc nadřít a měli velmi omezený rozpočet… Zkouknout to doma, asi mám problém, ale takhle v kině jde stále o obstojnou akční popcornovku, která sice pozornost udrží, ale oproti zbytku série je to prostě šílený kvalitativní propad a objektivně si možná ani tu trojhvězdu nezaslouží. Ještěže mám tuhle sérii rád a i humor zde funguje místy dobře a pobaví… ()

honajz

Mankote, ta botoxová baba se sem dostala jak? Zvlášť, když má vést tým a působit drsně. Dobře jsem se koukal, má za celou stopáž jednu jedinou akci - vystřelí a skočí přes nějakého chlapa. 50 cent taky nechápu, proč do toho šel. Ono vůbec je to takové nedomrlé, bez ducha, nápadu (teda až na motorku a vrtulník přes palubu, ale pořád je to hodně hodně málo), takové unavené, jako z donucení. Pár hlášek je fajn a Lundgrenovy brýle mne pobavily, ale zase je to fakt málo. Nejlepší jsou asi ty asiatské kousky, ale kdejaký film s Bruce Leem má lepší, zajímavější a nápaditější choreografii scén, co si budeme povídat. ()

JASON_X

Velmi postradatelná hovadina. Jestli mě Statham před tímhle filmem už několik let "jen" nebavil, tak teď ho upřímně nesnáším. Vadí mi jeho dikce, vadí mi jeho permanentně afektovaná mimika, vadí mi jeho permanentní rádoby vtipné hláškování a exhibování. A jeho vzájemné infantilní špičkování se Slyem bylo tak bolestně trapné, až mi bylo stydno se na tu hrůzu dívat (štěstí, že nemělo dlouhého trvání). Film však poslala totálně do kopru především účast jakési bezduché, kýčovitě zmalované, vulgárně vystajlované a mimořádně nesympatické flundry v roli Stathamovy družky a posléze i velitelky týmu Postradatelných. V nějakém perverzním pornáči by jí to jistě mocinky slušelo, ale tady byla fakt úplně mimo mísu. A z dosud pouze průměrně trapné stathamovky se stala urážlivě ultratrapná stathamovka, čímž jsem o děj naprosto ztratil zájem. ()

becki_tu

Jednoznačně nejslabší díl série, který od vyloženého propadáku zachraňuje Statham. Bohužel v současnosti už není v kurzu ani Megan Fox (kde jsou ty časy prvních Transformerů) a účast 50 Centa je taky slušným krokem vedle. Pokud odmyslím i do očí bijící low-cost vizuální efekty, jde o nenáročnou akční jednohubku na nedělní odpoledne, nic víc. ()

luka4615

Tak tohle vážně hodně bolelo. Čtvrtí Expendables jsou totiž dokonalou esencí toho nejhoršího, co může populární akční značku potkat. Vše je zde očividně narychlo šité velmi horkou jehlou, příběh je neuvěřitelně stupidní, záporná postava je k smíchu a samotný tým je tentokráte složen z druhořadých jmen. Pomyslným posledním hřebíčkem do této rakve čirého zoufalství je pak vizuální stránka, která je, nelze to říct jinak, totálně a nechutně odporná. Jediným pozitivem tedy zůstává božská Megan Fox. Doufám tedy, že už tuto sérii nechají tvůrci nadobro spát, protože pokud hodlají pokračovat v tomto duchu, nic dobrého z toho vážně nekouká. „What a fucking mess this turned out to be.“ ()

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (viac)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (viac)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023