Nová generácia hviezd sa pripojí k najlepším svetovým akčným hviezdam a spoločne prežijú adrenalínové dobrodružstvo vo filme Expend4bles. K Jasonovi Stathamovi, Dolphovi Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesterovi Stallonemu, ktorí sa znovu stretávajú v úlohe tímu elitných žoldnierov, sa prvýkrát pripájajú Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipi . Vyzbrojení všetkými zbraňami, ktoré sa im dostanú do rúk, a schopnosťami ich použiť, sú Expendables poslednou obrannou líniou sveta a tímom, ktorý je povolaný, keď sú všetky ostatné možnosti mimo hry. Noví členovia tímu s novými štýlmi a taktikami dajú "čerstvej krvi" úplne nový význam. (Forum Film SK)

kareluh

:( jen díky těm hercům to jakš takš stálo za to. Teda hlavně díky Silvestrovi a Kurýrovi. Ale to je jak C-čkový film. Jde vidět snad vše, co je dělané počítačově. Dobré, horší Béčkový film. Škoda. První dva díly super, třetí taky ještě šel. Ale takový propad mě mrzí. :( Ať sa vede. ()

peppe

Co je moc, to je moc, ale tohle už je fakt moc. Nevím, co, nebo kdo se mi v tomhle spektáklu líbil. Ale vím kdo ne - Megan Fox děs a běs. Škoda a tak to byla prima série. ()

moovaha

Slabé, slabé! Dá sa povedať, že lepšia časť filmu je taká klasická Stathamovka, ktorú oživia dvaja ázijskí kámoši, ale ich potenciál nebol zďaleka využitý. Pôvodný koncept mužských hrdinov tu opäť rozbíjajú gender tlaky (Fox, Tran), pričom Megan by sa skôr hodila do porna. Fiftyho rád počúvam, ale nerád pozerám, lebo nie je na čo. Do celkovej úrovne štvorky však zapadá. Silený humor, naivný scenár. ()

gggggg

Tento film už radšej ani nemal vzniknúť. Páčilo sa mi, že tvorcovia chceli priniesť nejaký živý vietor a snažili sa či už omladiť gardu, tak aj zmeniť priebeh deja. Stalo sa to najhoršie - obsadili hercov bez štipky talentu. Tí, ktorých som si obľúbil z predošlých dielov zmizli, alebo pôsobili biedne ako Dolph Lundgren. Dejovo film nemá poriadny záver, lepšieho záporáka a ani súvislú peknú uveriteľnú akčnú scénu. Jediný svetlý moment bol Jason Statham, ktorý ako jeden z mála podal slušný herecký výkon. ()

horcrux7

B-čkové pokračovanie kultovky nesklamalo, no ani ničím neohúrilo. Megan Fox opäť raz zvádza pohľady svojím sexapilom (nie herectvom), maskulinita vo filme na oplatku poteší mužské publikum lačnejúcemu po akcii;  a čuduj sa svete, najlepší (herecký) výkon tu zasa(!) podáva Statham (aj keď neprekvapivo hrá len sám seba)! ()

petr2

Jsem totálně zklamaný. Je mi zle z toho filmu. Úplně mi to zkazilo náladu... Debilní scénář, postavy, dialogy a o vizuálních efektech ani nemluvím. 1 hvězdičku dávám za Stathama, který mě baví, i když hraje v hrozným filmu (třeba i nedávný Meg 2). Rozhodně zklamání roku a asi i nejhorší film 2023 (100 lidí - 100 chutí) ()

Jimyk odpad!

Jako opravdu takhle si Sly představoval odejít z jeho projektu!! Jako jeho obrovský fanoušek, tohle už vidět nikdy nechci a pokusím se zapomenout co, že jsem to viděl. Když vyšla jednička, neuvěřitelný. Nečekal jsem, že takový biják ještě uvidím, pak dvojka taky cajk, jen tak dál a ať někteří remcaj a i když už nepřivedl tolik co se čekalo i ta trojka ušla……Ale tohle Rychle a podělaně nemělo nic :( Možná toho Dolfáka, ale jinak to teda byla taková blbost a točený někde na dvorečku s par kulisama a dvěma iMacky PRO kde dodělával někdo grafiku. Tohle opravdu ne.  Zlatá Stůj nebo Maminka vystřelí !!!! ()

tein odpad!

Už prvních 5 minut ukáže o jakou děsně smradlavou sračku se bude jednat, a ono to pokračuje ještě hůř. Toto je ostuda celé franšízy a není divu, že je zde už jen tak málo zvučných jmen. Stallone a Lundgren jsou už očividně zoufalí a melou z posledního, aby na sebe ještě upoutali aspoň trochu pozornosti ale Statham, jež je z "o generaci" mladších filmů, působí jako levnej prostitut co pro peníze udělá cokoliv, protože si asi už lidi všímají, že neumí vůbec hrát. Do toho všeho jsou zde neustále neskutečně dementní dialogy a samozřejmostí totální nesmyslné chování postav. Zápletku a scénář nemá ani smysl komentovat. Příště si něco takového raději odpusťte. Statham by mohl třeba jít dělat striptéra nadřženým ženám v předdůchodovém věku, kde by možná předvedl lepší výkony než v tomto nechutném odpadu. ()

Gilmak

Film už dávno ztratil původní lesk a nyní tomu nepomohla ani Megan fox. Strašná akční chujovina, kde prostě přežijou všechno a ten jevětší hajzl, je vždy přítel. 10% ()

Honzyg

Tak jsme si ten kalich museli dopít až do hořkého konce. Žádné odražení ode dna se bohužel po trojce nekonalo a čtyřka už je jen taková podprůměrná střílečka bez přidané hodnoty. Že by se ve filmu objevila zajímavá skvadra akčních legend, to se opět říct nedá. Vlastně je tu jen Statham, protože Stallone už na to asi fyzicky ani nemá, a tak se před kamerou moc nezdrží. Pak je tu banda nezajímavých ksichtů, kterým vévodí zoufale nepěkná a nepřitažlivá a k tomu bídně hrající Megan Fox. Čtvrtí a údajně poslední Postradatelní jsou skutečně tím nejpostradatelnějším z celé série. ()

Hidoshito odpad!

Sly se definitivně zbláznil!:( Po zábavné trojce přijít s touhle bezduchou sračkou, to mě až urazilo. Herecké obsazení je vyloženě trapné, ty dvě šťabajzny totální úlet, asijská sekce komická a 50 Cent s tím mladým "komediantem" to zabili úplně. Příběh stupidní, děj veskrze žádný, jen tupá střílečka bez špetky originálnosti či jakéhokoliv humoru. ()

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (viac)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (viac)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023