Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Dráma
  • Akčný
  • Komédia
  • Horor
  • Animovaný

Recenzie (1 725)

plagát

Srbský film (2010) 

Právom kontroverzná legenda, ktorú buď ľudia milujú alebo nenávidia. Radím sa do prvej skupiny. Srdjan Spasojevič dokázal explicitným spôsobom vykresliť odpudzujúce „umenie“ snuff filmu a vyvolat vo mne znechutenie i hnev, aký som pri filme dlho nezažil.

plagát

Mučedníci (2008) 

Originálny námet, explicitné a desivé spracovanie. Mrzí ma len, že koncept tajnej organizácie nebol dotiahnutý do konca a našlo by sa v ňom veľa logických nezrovnalostí.

plagát

Volejte Saulovi - Fun and Games (2022) (epizóda) 

Po akčnej a napínavej osmičke prišla emotívna a dojímavá deviatka. Už teraz sa neviem dočkať ako na toto neuveriteľné tempo tvorcovia nabehnú a ukončia sériu s plnou parádou.

plagát

Banda - Série 3 (2022) (séria) 

The Boys patrí v súčasnosti medzi najlepšie seriály. Tvorcovia od prvej série posúvajú latku stále vyššie a vždy dokážu prekvapiť.

plagát

Čierny telefón (2021) 

Atmosferické v rovine kriminálnej, ale aj v duchárskej. Vedľajšia línia so sestrou ma bavila rovnako ako tá s hlavným hrdinom. Zakončenie by som si však vedel predstaviť lepšie. (Forum Cinema, Lotyšsko, Riga)

plagát

Banda - Herogasmus (2022) (epizóda) 

Herogasm splnil očakávania v explicitných scénach a uspokojil ma aj skvelým finále. Som veľmi zvedavý, ako tvorcovia naskočia na takto kvalitne rozbehnutý vlak. Latka je nastavená ozaj vysoko.

plagát

Muž z Toronta (2022) 

Klišé priemer bez nápadov s overeným Woodym Harrelsonom a prevareným Kevinom Hartom. 5/10. Viac v recenzii.

plagát

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál) 

Obi-Wan má naozaj skvelé, emotívne scény plné nostalgie, ale aj množstvo omáčok a nelogických krokov postáv. Tvorcovia z potenciálu, ktorý má príbeh po SW III, vyšťavili naozaj málo. Ako verný nadšenec tohto sveta sa však viem tešiť aj z maličkostí. Objektívne 6/10, subjektívne 7.

plagát

Obi-Wan Kenobi - Časť VI (2022) (epizóda) 

Časť s útekom slabá, s Revou prvoplánovaný priemer a súboj hlavných postáv naopak emotívny a plný napätia.

plagát

Spiderhead (2022) 

Film chce v niektorých momentoch diváka pobaviť, v čom však zväčša absolútne zlyháva, a na druhej strane to hrá na vážnu strunu. Ani v tomto bode však nie je úspešný, pretože nedokáže dostatočne gradovať napätie a od začiatku až po záverečný, príšerne natočený súboj vieme, čo nás čaká. 4/10. Viac tu.

Reklama

Reklama