Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

Merkin

Když si chcete v pětatřiceti stupních ve Valencii koupit lístky na koridu a oni vám řeknou, že musíte počkat, až skončí siesta a prodavači se vrátí z oběda, tak jdete náhodou kolem kina, kde je navíc zrovna cenová akce, a řeknete si, co budu do těch pěti dělat? Víte, že všechno bude dabované a nejspíš tomu porozumíte ze slabých 80 procent, takže si vyberete komedii...Nehodláte čekat, jelikož je horko a toužíte po doušku koly, takže vezmete to, co dávají nejdřív a hle! Normálně bych podobný snímek zavrhla po prvních dvou minutách, ale v podobných případech budiž vše odpuštěno...Navíc po dlouhé době se ukázal Magua z Posledního Mohykána a to vedle Barnyho z How I met your mother.....El mustacho :) ()

Ledkodlaq

Po delší době vynikající komedie s prvky parodie, super vsuvky a odkazy na jiná díla, takhle upřímně jsem se dlouho nepobavil (u filmu). Scéna z podoby vysraného Bárnyho tam už být nemusela, asi to MacFarlana vzrušuje či co, no co už. ()

Greenpeacak

Žiadna komédia sa nemôže zaobísť bez telných tekutín a výparov, a v tejto boli takmer všetky - mozgovomiešna tekutina, krv, sliny, spermie na tvári, moč na tvári, výkaly v klobúku, prdy od starcov... pravda, musím sa priznať, grganie a vyvrátené žaludočné šťavy som tam nezazrel. To, čo som na Dospelákoch 2 oceňoval, sa tu vymklo spod kontroly. ()

divak84

prvních cca 15-20 minut = pure komedie. skvělé, boží. pak když nastoupí na scenu krásná charlize theron tak je to jenom o ustřední dvojici a trochu to nudí. Liam si střihl po dlouhe době (nebo snad poprve?) zaporaka a byl fajnej. film má plno superních postav, barney, ribisi+jeho holka, všichni sou skvělí. film ma trochu nudne pasaže, hlavně zpěv, tanec apod, ale humor a smích vítězí. odbočka na navrat do budoucnosti je fenomenální, i was like, DAAAAAAAMN :) skvělá komedie, super příjemné překvapení. ()

Tessie

Tenhle až příliš otevřený humor moc nemusím. Jednak protože byl většinou nechutný, ale hlavně proto, že prostě není vtipný. Nasrat do kloubu ani pohádka o děvce, která chtěla čekat do svatby.. Pár světlých a překvapivých momentů tu bylo, díky nimu se z Westu stává slabší průměr. ()

dopita

Ach jo, velmi nevyrovnaná komedie. Seth MacFarlane se ve filmu angažoval ve třech pozicích. Jako herec nestojí za řeč, neboli stojí za hovno (třeba to v klobouku). Jako scénárista několikrát mocně přestřelil, ale několikrát, co se mě týká, trefil terč (a ani to nemusel bejt střed, jak by titulní záporák Liam Neeson jistě rád potvrdil). No a jako režisér mě zaujal nejvíc. Především proto, protože i přes to, že je ve filmu několik opravdu dementních a zbytečných scén, podařilo se mu udržet mojí pozornost bez problémů až do konce. Takže jsem se párkrát ušklíb, párkrát zasmál, párkrát i naštval, ale v podstatě se dá říct, že mě to pobavilo. Ale ani nechci pomyslet, jaká to mohla bejt bomba, kdyby nebyla úroveň humoru tak strašně nevyrovnaná. ()

tom.nosek

A Million Ways to Die in the West je opravdu hodně nevyvážený. Na jeden dobrý vtípek je jeden průměrný a jeden mizerný a na můj vkus se to až moc přehání s přízemním a prvoplánovitým humorem. Na druhou stranu, postavy jsou fajn, herecké složení je opravdu dobré a za to cameo Christophera Lloyda prostě jednu hvězdu přihodit musím. ()

Hanys_

Ted byl geniální, Všechny cesty už jsou jenom hodně dobré. Nebýt pár suchších pasáží a fakt dost zbytečné dějové linky s "počestnou" Silverman, byl bych ještě spokojenější...7.5/10 ()

Jierl

MacFarlane má určitě na víc, jak nám už nejednou ukázal, ve filmu je sice spousta vtipných momentů, ale hluchých míst není o nic míň ... ()

POciSEM

Pár fórků bylo slušných ale esli si myslí McFarlene že se z pár vtípků o vagíně a věčnym šoustání všichni posereme,tak je na omylu.Má to docela tempo ale ty věčný kydy o šuku a ztvrdlim péru už sem slyšel 1000krát.Jináč je to docela pěkná komédie kde se podávaj prášky na sraní před soubojem na bouchačky :D Když se nebude Mc vrtat jenom v hovnech a mruknaci tak by z něj mohl vyrůst týpek kterej nás ještě dokáže trochu rozesmát a to se cení.Bohužel tady se mu to až tak moc nepovedlo ()

ti88na

Čakala som komédiu s vtipným scenárom, dobrými hercami a zábavou v atraktívnom prostredí divokého západu. Ale dostala som len dobrých hercov a prostredie divokého západu, ktoré nepôsobilo atraktívne, ale umelo. Nebola to komédia, ani western, skôr akási nepodarená karikatúra oboch, a čo je najhoršie nebolo to ani vtipné. A to ma už dožralo, dokonca viac ako krajne neznesiteľný Seth MacFarlane v hlavnej úlohe. Tie dva podarené vtipy to u mňa nezachránili takže 40 %. ()

HArna

První polovina mě bavila, černý hůmor a kupa úmrtí. Druhá polovina je padlá na hlavu a děsně nudná. Ani krásná Theron to nezachránila. 50% ()

kolemjdouc

na to aby to bylo na pět je to trochu nedovařené.Chvílemi trapný humor (asi záleží na překladu)např.prostitutka která trvá na sexu s nastávajícím až o svatební noci.No nezasměj se :-( Ale vidiny Indiány zhuleného Setha fakt neměly chybu :-))) .Bitka v lokálu mi silně připoměla Limonadového Joea.Ale celkově to ušlo.Toho debílka v hlavní roli by opravdu někdo jiný zahrál líp ()

F.W.Colqhoun

I suck at sheep. There was a sheep in the whorehouse the last week. Wandered in there, and then when I went to pick it up, somehow it had made 20 dollars. Při zpětné rešerši jména Seth McFarlane mi došlo, že mě v nedávné minulosti jen zázrakem minul dost ošklivý hype. To mi nyní znemožňuje docenit opěvované kvality. Nebo mi to umožňuje vidět čistě. Seth MacFarlane si na každý pád jistě myslí, že je Woody Allen YouTubové generace, tedy kromě toho, že je Woody Allen kompletně. Ve svém pokusu do jisté míry uspěl - především v tom, že jeho film připomíná pilot streamovaného seriálu. Řada vypocených vtipů spočívá v tom, že hlavní hrdina, typicky nerdovský sheepboy, do prostředí divokého západu nezapadne - ani dobově, ani topograficky, ani společensky, ani psychologicky sem nepatří. Učitelce vykrvácí po poranění ostřicí [panika z přírody], uprchlé ovce vydělávají v místním bordelu podstatně víc než on [prcání ovcí], komentáře pohraničního barbarství jakoby vypadly z úst nedoceněného newyorského intelektuála. Film sice sympaticky necituje konkrétní westernové tituly a občas paroduje žánr celkem trefně, ale celkově působí dojmem, že produkuje humor bez ladu a skladu, ber kde ber. Na rozdíl od bohatých zkušeností s Woodyho cc 50ti filmy, kdy jsem neměl nejmenší problém, mi došlo, že zde je identifikace s hlavními postavami naprosto nemožná. Generační problém? Woody (promiňte, že ho pořád připomínám, ale do nutnosti srovnávání se MacFarlane vmanévroval sám) je neurotický, ale nikdy hysterický. Jestliže lze roztěkanost a podivínství jednoho považovat za sympatické, Macfarlanovu křečovitou snahu, jakkoliv příležitostně úspěšnou, vyprodukovat žádoucím počtem fórů za minutu, nikoliv, a dost ruší. She moved to town a couple of years ago to take over the schoolmarm job. Our old schoolmarm got her throat slit by a fast moving tumbleweed. ()

Harapes

Velmi vtipná komedie o divokém západě.Ten nápad se zarostlou ovcí byl báječný.I další gagy,třeba "Mila Kunis"atd.Co ale podle mě film dost stahuje je různé narážky na vyměšování či záběry na výkaly...Vůbec by nevadilo,kdyby film měl kratší stopáž.Tvůrce do něj narval strašně moc vtipů,ale čeho je dost,toho je příliš. ()

angloumene

Oproti všem očekáváním mě tehle film (proč jen někdo vymýšlí tak dlouhé názvy?) mile překvapil velkým počtem zdařilých a opravdu povedených momentů na poměrně nízký počet hloupých, fekálních vtipů pro děti do 7 let (které na něj navíc ani nemůžou chodit do kina, tak proč!?). Mírná násilnost vcelku i prospívá a závěrečné splněné přání mě dost zabilo :D No celkově se tahle komedie prostě povedla. ()

peetriss

MacFairlane na chvíli odložil svého "nekorektního" plyšáka a přenesl se na Divoký Západ ve stopážově roztažené taškařici, ještě fekálnější, vulgárnější a hrubozrnější, než předchozí Méďa. A to je špatně, protože právě na tom u mě Ted krachoval. Pokud se MacFairlane nedokáže obejít bez sekretů, ovčích penisů, neustálého omílání slova fuck, sex apod., jimiž se snaží suplovat vtipnost, tak jej nepovažuji ani za komika! Tentokráte se navíc ukázal ve filmu v celé své kráse a to je druhý kámen úrazu - je špatným hercem, bez charismatu. Všechny cesty vedou do hrobu velmi tápají v první čtvrtině, kdy ze sebe srší jeden primitivní (ne)vtip za druhým, z odpadní hrozby však poté film vytáhne překrásná Charlize Theron, která vydá charismatu za dva, navíc v romantické roli kámošky, jakou by chtěl snad každý. Potěšil i Liam Neeson jako záporák. Vcelku je tento film velmi nevyrovnaný, vyskytují se i dobrá parodická popíchnutí, fóry a rýpnutí - ty mimózní však výrazně převažují. ()

Perverz

Že tomu hodí někdo tři, ok, ale 2 hvězdy? Smích. Tohle bude ten případ, kdy příjde pár chytrálků, napaří tomu po dvou hvězdách, a všichni za nimi běží a papouškujou jaká že to byla sračka. No, Sethe, ty fakt neumíš hrát. Ale ani mi to tolik nevadilo. Přitáhl jsi do svého filmu super partu, hlavně Charlize, že jo, ehm. A ostatní taky bomboví. Western je husté prostředí pro komedii. Jo, jo, má to mouchy, ale ani vteřinu! jsem se nenudil, nevadí mi nechutné vtipy, ani ty které se točí kolem prdů a hoven a hnusu, přijdou mi vtipné. Museli jste se nasmát při natáčení, a navíc chvilkama jde vidět opravdu dobrá režijní práce. Hudba, paráda. Jsem rád že jsem to viděl. Po traileru se každý asi těšil, a já ani zklamán nebyl. ()

Lefty86

ze začátku jsou scény vtipné a praštěné, ale po čase už to omrzí a ani tam moc vtipů není. Na takovou ptákovinu je to zbytečně moc dlouhý. Liam Neeson jako nejobávanější pistolník se objeví na začátku aby odjel a byl pro celý příběh úplně zbytečný, pak se teda vrátí na konci. 60% ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)