Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

Prochy38

Vím, že tomu hodně pomohla kino atmosféra, a že doma u pc bych se třeba tolik nebavil, ale o tom si myslím, to je.... Spokojen. Byl to hodně risk, jít na podobný film. Dávám přednost velkofilmům postavených na efektech, hudbě, hercích, .... a tento upřímně snad jen na ty herce lákal. Ale tak proč nezajít ryze na komedii.... S tímto jsem do kina šel... A? Dostal jsem pohodovou parodii na westernové filmy s hodně, hodně dobrým S. MacFarlanem. Sice je ten jeho humor už pro mě dost na hraně. Ony ty fekálie tam asi dnes být musí, nebo co....?? Ale stejně se mnohem víc bavil, než že bych zhnusen odvracel zrak. Lehce mi to zprotivila A. Seyfried, ale později dostávala takovou sodu, že mi ani nevadila.... Naopak Ch. Theron jasně dokázala, že i ve svém věku je nádherná ženská a herečka pořád na úrovni! Hodně pobavil N. P. Harris, ze kterého jsem byl nervózní, ale jeho píseň o kníru... no sorry, top byla bomba :D. No a nesmím samože opomenout L. Neesona, který film zvedá herecky a jako drsňákovi mu to sedne... Celková opravdová spokojenost, rozhodně nejde o vyhozené peníze.. ()

Mitin

Perfektní komedie plná hlášek a scén, který vážně stoji za to. Jeden by čekal, že u dost scén film šlápne vedle, ale to se nestane. ()

DarkKnight

Jedna z nejlepších komedií a rozhodně nejlepší dílo Setha MacFarlana. Komedie, jejíž scény by se klidně mohly stát podobně veřejně známé jako ty z Návratu do budoucnosti (tato narážka snad není třeba vysvětlovat, stejně jako objevení Jamieho Foxxe). Alternativní název tohoto seriálu by měl zkrátka jednoznačně být: Milión způsobů, jak při sledování filmu zemřít smíchy. ()

vander19

Seth MacFarlane každoročne pre mňa pripraví strelenú komédiu, na ktorej sa dokážem fakt dobre pobaviť. Inak tomu ani v tomto prípade nie je. Je jasné, že kto očakáva seriózny humor tak MaFarlane nie je vhodný tvorca. Film disponuje vynikajúcimi hercami, ktorím jednoznačne dominuje prekrásna Charlize Theron. Netreba zabúdať na Neila Patricka "Barneyho" Harrisa. Opäť mi dokázal, že je to všestraný herec a dokonca podobne ako v HYMIM aj tu predvedie tanečné kreácie. Mám pocit, že tak trošku sa scenáristi inšpirovali filmom Blue Barry a meskalínom :-). Nehovorím, že sa jedná a typickú kvalitnú komédiu, ale presne tento štýl mi prišiel na chuť a preto je to zatím naj. komédia tohoto roka. ()

ondrula

Nedávno mě napadlo, že humor Family Guye je v posledních dílech už hodně špatný a vyčpělý. No a zoufalý, debilní a fekální humor Setha MacFarlana je opravdu krásně vidět v jeho novém filmu. Navíc jeho neherecký výkon doplněný jeho nesympatickou držkou mě přiměl k zoufalému úpění. A když se na monitoru zjevila i mongoloidní Amanda Seyfried, musel jsem to vypnout. Americký humor je holt asi souzen jen Američanům. ()

Asmodin

"U všech Skotů!" nepobíhal tam někde i Marty (M. J. Fox v Návratu do budoucnosti)? Velkým kladem je neokoukaný herec v hlavní roli Seth MacFarlane a jistě i jiný hvězdy, který se ztratily ve vedlejších rolích. Třeba jsem vůbec neobjevila, že by tam hrál Ewan McGregor, Ryan Reynolds nebo Kaley Cuoco-Sweeting. Velmi mě pobavila scéna z hospodské rvačky a hláška: "Naše rvačka je daleko hustější než ta vaše." :oD Kdo neviděl jak se pánové perou, tak nepochopí. :o) Jinak příjemnou podívanou občas pokazil i dost nevhodný "vtip" nebo černý humor. Škoda jinak by to mělo na dobrou komedii jako třeba další z westernžánru Manituova bota. ()

jasiska

Až na tie fart jokes a pod. bohovská sranda. Navyše sa mi páči, že hlavným cieľom zosmiešňovania je realita toho, čo väčšina westernov len romantizuje. ()

Schuldiner

Tohle je taková blbina, že je potřeba to brát podle měřítek blbin. A v těchhle blbinách je to vzácně neomšelá a neskutečně oddychová, odpočinková, originální a víceméně zábavná podívaná s dostatkem vtipných míst, někdy i dost vtipných. Navíc je tam pár takových těch nenápadných vtipů, které pobaví o to víc. Asi by se normálně slušely hvězdy tři, ale seru na to a zvyšuji zdejší ČSFD-hodnocení. Mimochodem Charlize Theron - ´´ouvouuu..´´ krás(k)a nesmírná i vesmírná!!! ()

Hadriel

Celkem slabota. Slabší než Ted. Ale jsou tu dobré momenty u kterých jsem se opravdu nahlas zasmál. A pár slušných vtipů. Potěšilo mě vidět posranýho Harrise, trapák jeden. A samozřejmě Charlize Theron, to je zlatíčko, ta potěší vždycky. Na jednorázové zabití času je to pohoda.. ()

bloodcountes

Výborný počin, místy vulgární a puberťácký, ale celkově mě to neurazilo (ještě že jsem u toho nejedla:)) a sedlo mi to jako prdel na hrnec.)) Humor ovšem není jenom puberťácký, ale i vyspělejší, odkazy na jiný filmy a citace pobavily, camea potěšily. Seth mě nijak neučaroval, ale hrál dobře, pochválím i Giovanniho. Liam je můj miláček a SPOILER vidět ho s kytkou v zadku je nezapomenutelné:)) Charlize mám ráda ani nevím přesně proč, ale vždycky ji ve filmu ráda vidím. Smrt na Západě stokrát jinak prostupovala celým filmem a člověk se ani na minutu nenudil:) A bacha, "Na pouti se umírá!". Jo a vydržte až do úúúúplného konce konců a ještě dál:)) ()

Jaro_slav

Proboha, tolik negativních recenzí? Úplně jak u Osamělého jezdce. Taky mám pocit, že slovy Enšpígla: "někteří zdejší uživatelé tady hodnotí sami sebe a ne ty filmy" - a je to jak davová psychóza, hlavně nevyčnívat a držet pózu intelektuálního snoba. No nic. Jestli něco z tohoto filmu ční nade vše, je to poctivá "westernová" orchestrální hudba, která za pomoci retro titulků na začátku spolu se záběry na Monument Valley skoro vžene slzu do oka. Radost poslouchat. Tolik zdůrazňované fekální a penilně-vaginální vtípky tam opravdu nejsou tak často, jak se píše, jen poněkud bijí do očí/uší, protože zbytek děje šlape jak hodinky - ty švýcarský, tzn. tu a tam to škobrtne a na japonský to zatím nemá. Střídání vážné, romantické, akční i dramatické tóniny je časté a přitom vybalancované, přístupnost není baby-friendly, takže dvě tuny ledu hlavu doopravdy rozdrtí a krk po násilné instalaci torza skleněné láhve krvácí - místy diváci v multiplesku odvraceli pohledy, protože násilí je dnes ve filmech zobrazováno hojně, avšak nikoliv jeho následky a lidi si odvykli. Některé slovní hříčky hraničí s genialitou (dabing je naprosto jistě zabije) a některé wtf vtípky taky, především SPOILER!!! cca pětisekundové cameo DeLoreanu z BTTF3 (a je jedno, že se asi o tři roky sekli) KONEC SPOILERU. Největší radost je ale pohled na Charlize Theron, která čím starší je, tím krásnější je, a skvělá herečka pro jakoukoliv roli je jakoby mimochodem. Odvážně v ní vidím budoucí Helen Mirren. Mimochodem, zahraje si tam Django a zazní tam Mila Kunis. Oba dva, jak jinak, wtf stylem. 80% - 70 film a celejch deset navíc za tu HUDBU. ()

Ollie235

Podobné pocity jako u Teda. Sethovi zase vychází tak polovina vtipů (z nichž většinu prozradily už trailery) a je silně znát, že se jeho styl humoru hodí spíše na kratší seriálovou stopáž. Jinak jsem ale spokojen. Bavily mě bez výjimek všechny postavy, stejně tak množství odkazů na známé filmy. S trapnějšími scénkami jsem už tak nějak počítal, takže je ani kritizovat nebudu. Zásadní problém ale je, že i když beru A Million Ways to Die in the West jako sympatický počin, nic mě nepřesvědčilo k tomu, abych hodnotil více než silnými třemi. ()

H4ku11 odpad!

Hrôza! Toto mala byť vážne komédia? Veď to boli jedny z najnudnejších 2 hodín môjho života. Nezasmial som sa ani raz, čo sa mi ešte asi ani nestalo, nech už bola komédia akokoľvek zlá. ()

Nethar

No tak žádný velký zázrak, ale přece jenom pár vtipných scén se najde, že jsem se až pousmál! :-) To je co říct ;-) Na můj vkus až příliš záchodového a prdícího humoru, což je většinou podúrovňovka filmů, co fakt nevědí, co by kde by. Hlavní postava (MacFarlane) rádoby vtipná, ale spíš nudná, film drží nahoře Charlize Theron i Neil Patric Harris, Liam Neeson je třešnička na dortu, ale když on je to dobrák od kosti, tak je zloduch v jeho podání zvláštní. Horší tři hvězdy. ()

NJD

Konspirační teorie: Charlize Theron se ve filmu až nápadně podobala Cersei Lannister z GoT a přitom se dala dohromady s chlápkem jménem Albert Stark. Podle mě jasnej důkaz o tom, že v 5. řadě Lannisterové a Starkové uzavřou mír :)) ()

Zombi

Pohodová atmosféra divokého západu, kde vás může zabít milion věcí, a všechny jste viděli v traileru. Pár slušných vtípků, několik zbytečně nechutných. Charlize fajnová, Neeson správnej parchant a McFarlane snesitelnej, nejvíc mě ale bavil Harris a jeho knír, mee. ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)