Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

sNeDy

Otřesná blbost, to si musíme přiznat. Ale místy vtipná, camea jsou úžasná,Charlize je klasicky nádherná a jako oddechová komedie film funguje docela obstojně. ()

Wardan

Dva klobouky sraček na jeden klobouk skvělých vtipů. Chtěl jsem dát dvě hvězdy, ale pak tam na konci nakráčel Jamie Foxx a já se rozhodl přidat tu třetí, i když jen malou a olámanou. ()

TaanStari

116 minut je moc a to, co může fungovat v Griffinech, občas v hraném celovečeráku vyznívá trapně. Spousta dobrých míst ale taky spousta zbytečných. ()

warrenur

Strasna haluz. A i ked niektore "gagy" mi prisli trapne, ci prilis fekalne pre prostoduchych, vtipne vystupy a hlasky a sem-tam i satiricke, to vyvazili. Perfektne boli vystupy hospodskej "devecky" Silvermanovej a i scenka, ked sa ukazal "cely dolar". :) Ako celok vsak len kolisavo zabavny priemer. ()

Matli

Těžko říct, silné tři, slabé čtyři. Podruhý bych se na to asi už nekoukal. Sprostý to je až až, což je sympatické, i těch ftipných scén tam pár je, párkrát jsem se lehce zasmál, to zase jo, ale celé je to v podstatě bez scénáře, což se ani nedivím, když se jeden člověk míchá do scénáře, režie a hlavní role současně. Spousta známých tváří potěšila a má to i potitulkovou scénu:-) 64% ()

sandinista

Takové pěkné prostředí divokého západu a taková sračka. Jeden fekální vtip za druhým, no to byla fakt prča. Hlavní hrdina mi byl sympatický asi jako týden trvající zácpa. Doufal jsem, že to bude dobrá komedie, ale opak je pravdou. Blahořečím si, že jsem upustil od prvotního úmyslu jít na tuhle žumpu do letního kina. Nikdy víc! 720p ()

heihatchi

Tak člověk si chce po delší době pustit western, přecik jen je to komedie, tak to nemůže být tak hrozné... No, bylo... Já se snad ani pořádně nezasmál, no dobře, asi 2x, poprvé když jsem slyšel píchat tu židuli a podruhé na úplném konci, když jsem uviděl obrázek černocha žrát meloun a do toho přišel Django. Zbytek byl dost trapnej a předvídatelnej. Ale jinak neberte mé hodnocení vážně, nesnáším westerny. ()

joudas

Spousta vtipů už klasicky hozena do trailerů a do filmu samotného už kromě nich zbyly více méně jen ty průměrné a fekální (doslova). Pár překvapivých cameí, pár dobrých scén, fešná Charlize Theron, nesympatický Seth (ten člověk možná umí psát, dabovat a režírovat (byť mu to tentokrát moc nevyšlo), ale jako herec u mě zkrátka ne), Liam je Liamem (a pořád mu to žeru), Neil Barneym, ale jinak žádná sláva. ()

Bozvav

Naprosto šílená parodie snad úplně na všechno co se divokého západu týče. Ano je to přisprostlá hovadina, ale neskonale vtipná a svěží. Pravda, moje matinka profesorka by se mnou jednoznačně nesouhlasila, ale já se skvěle bavila. Výborné obsazení, slušné dialogy a lacinost v únosné míře a slušná muzika, to je dost na to, abych dala 90% a komu se to nelíbí .... „Přilož si na to sojku“ . ()

Extrakritik

V celku trapný humor.Čekal jsem tedy větší pecku od tohoto rejži.Dal bych možná i tři hvězdičky,ale jelikož nemám rád Neila Harrise,uberu jednu hvězdičku. ()

Monisek

Celkem jsem se bavila, ale některé vtipy mi přišly prostě až moc, že jsem se spíš ušklíbla, než zasmála.. Ale jiný zas byly boží, takže výsledek takovej celkem průměr... Super byl štěk z Návratu do budoucnosti. A když tak koukám na obsazení, některých herců jsem si tam ani nevšimla! :-D Zachytila jsem zastřelení Reynoldse a v závěru Djanga, ale bohužel mi unikl např. Patrick Stewart, Ewan McGregor nebo Kaley Cuoco.. Ještě to musím trochu prolustrovat :-D ()

bagetka007

Ted byl nechutný, ale nějak mi to v tom filmu nevadilo. Co se týče tohoto filmu, nemůžu říct, že bych se párkrát neusmála/nezasmála (většinou ohledně analogií typu Django nebo Neil Patrick Harris, který je známý svými muzikálovými vystoupeními), ale jinak to byla trapárna na entou ve všech ohledech. ()

mclovin077

Řekl bych, že film je povedený... vtipných momentů je tam požehnaně. To, že humor bude drsnější je jasné jak z názvu filmu, tak i z traileru, tak nechápu, že se někdo pohoršuje nad semenem, ovčími penisy, průjmem atd. Dávám 4* ()

Puol

Hodne nenáročná zábava plná fekálneho humoru, kde polovica vtipov nefunguje alebo nemá žiadnu pointu a kde je hlavný hrdina totálne nesympatický. Lenže tá westernová atmosféra, vedľajšie postavy, cameá a hlavne krásna Charlize Theron (v nezvyčajnej úlohe) vyťahujú tento film na celkom pozerateľnú úroveň a ku konci som sa už bavil takmer kráľovsky (a v kine som nebol rozhodne sám). ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)