Brány Hotela Transylvánia sa otvorili ľudským návštevníkom a veľa sa toho zmenilo, odkedy tam po prvýkrát zavítal mladý Jonathan. S Drakulovou dcérou Mavis majú teraz utešeného synčeka Denisa, ktorý však nepreukazuje žiadne známky upírskeho správania. A to robí vrásky na čele jeho starému otcovi, grófovi Drakulovi. Keď Mavis a Jonathan odídu na niekoľko dní z domu a malého Denisa nechajú v dedkovych rukách netušia, že si zaumieni urobiť z vnúčika pravého upíra. A to za každú cenu. Medzitým do Hotela zavíta Drakulov otec, večne namrzený Vlad. Neverí vlastným očiam, že jeho pravnuk nie je ozajstný upír a z Hotela Transylvánia sa stala obľúbená atrakcia pre ľudí! (Itafilm)

Yoda sama

Spadá to do tej kategórie neškodných a ľahko stráviteľných animákov a nehovorím, že som sa nezasmial. Ale aj keď tam istá snaha o príbeh je, stále je to len zmes skečov a otrepaných srandičiek. ()

hroubek

Tohle není třeba dlouze rozebírat. Pokud se Vám líbila jednička, tak Vás dvojka nezklame. Je to pořád ta stejná zábava, kde se skrývá pro fandu hororů spoustu odkazu a a narážek. Příběh má morální poučení a v jistém smyslu i přesah. Je to zábavné, rychlé, dost barevné a i vtipné. Jako animák pro starší děti dobrá volba. Rodiče neurazí, děti neurazí, takže v podstatě, dobrá práce. ()

VasaX

Bohužel chabá snaha o podojení ohlasu prvního dílu. Hvězdný dabing (originální, samozřejmě že ne český...) nespasí to, že krátkých devadesát minut přijde jako věčnost kde se to od dobrého fórku k dalšímu táhne jak asfalt v létě. Nemůžu si pomoct a ač jsem měl první díl rád, tady mi tuctovost, co se posledních ... mnoho... let táhne za Sandlerem, přijde vyloženě hmatatelná. žádný moderní twist na staré téma nepřijde jako "překvapivý", každý popkulturní odkaz je spíš výstřel na slepo. Doufám že u druhého dílu Hotel Transylvánie zůstane, protože je to jeho poslední šance, s přivřeným okem, odejít trošku důstojně. ()

Imune

Podle mě o chlup slabší pokračování jedničky. Jak tu už zaznělo nic novýho, nic převratnýho tu nebylo, všechno se událo jako v pohádce. Povedených vtipů už tu divák taky moc nenajde, zasmál jsem se jen zřídka, bohužel víc času jsem se cítil spíš trapně a to jsem se na to díval sám. 3 jsem každopádně ještě ochotnej dát, ale s procentama musím jít dolů. 50% ()

Danny F.

Velikánsky skok dolů. Jde snad jen o tuctový animák oproti předchůdci. To vše zhodil samotný závěr, který byl sice povedený, ale rychlý a jen prosvištěl aby mohli naskočit závěrečné titulky. O tom byl celý film. 70% ()

Master19

U prvního dílu jsem se dožadoval příběhu a když ve dvojce přišel, jsem trochu v rozpacích. Největší sílu mají zase strašidla a jejich kreace, vtipy, gagy, narážky. Ačkoliv je tu oproti jedničce přelidněno, nemůžu se rozhodnout, jestli je dvojka lepší jedničky. Rozhodně ovšem není horší. ()

lykan9

Rozhodně lepší a zábavnější než první díl. Tentokrát jsem se dokonce tak bavil, že se těším na druhé pokračování. Jinak Hotel Transilvánia 2 potvrzuje, že vlkodlaci jsou prostě BEST, a to ať jsou v hraném filmu nebo v animovaném. ()

Sany33

Hotel Transylvánia skrýva záruku kvality toho že sa skvele pobavíte a máte k tomu všetkému ponúknutý aj pekný vizuál a mravné poučenie. V tejto rozprávke som si vyslovene užíval slovenský dabing kde bol fenomenálny Drakula ku ktorému sa perfektne hodil hlas PEtra Marcina. Inak čo sa týka obsahu, Jonathan a Mavis sa narodila ratolesť menom Denis. tento dejový zvrat ponúka nové možnosti na realizáciu a množstvo vtipných situácií, ku ktorým si buďte istý že príde. Objaví sa na scéne aj otec Drakulu, ktorý nie je tak celkom stotožnený s tým, že jeho vnučka sa zaplietla s obyčajným človekom. To a mnohé ďalšie veci v deji vo mne ešte teraz vyvolávajú úsmev na tvári. 89% ()

VanTom

Upírce a člověku se narodí dítě – vyroste z něj monstrum, nebo bude "normální"? Tímto jsem postihnul víceméně kompletní děj – poskládaný z trdlování původně hororových příšerek spokojených s tím, že nyní mohou žít moderně a mírumilovně. Zpočátku mě infantilně afektované vtipkování nebralo, ale nějak se svérázným postavičkám povedlo získat si sympatie – minimálně za neúnavnou snahu, pročež i fórky jim vycházely čím dál lépe. ()

kklepkaa

Jedničku jsem neviděla, ale zhruba jsem věděla o čem byla a stačilo to. Líbilo se mi to, až na tatínka ňoumu, který byl prostě až neuvěřitelný a celou dobu mě rozčiloval. ()

Kosmik 1

Celkem slušný a zajímavý animák a hodně mě pobavil na to, že jsem neviděl první díl. :D (Holt moc na ty animáky nejsem a v tomto případě mě vytáhla přítelkyně). Hodně ale zvažuji, že se kouknu i na první díl. Příjemně jsem se v kině bavil a nakonec jsem byl nadočekávání spokojen. 80% ()

vyfuk

Hele jakože, není to asi něco, co by se rovnalo klasické Disneyovce a nebo PIXARovce, ale hej, já myslím, že v Sony odvedli dobrou práci. Sám o sobě je originální a super i způsob rychlé a svižné animace, která dodává filmu potřebnou hravost a živost. Už jen za tento nápad pár bonusových bodů. No a humor je věc, která taky dominuje. Je fakt, že co se týče scénáře, tak bych pár "nechutných" věcí udělal jinak, ale v rámci vtipu si myslím, že tenhle film splnil super očekávání. Je to prezentováno jako film, který není jen pro děti a to můžu odsouhlasit. Já se bavil opravdu dobře, když se "přetrpí" prvních dvacet minut, které jsou i pro mne lehce prohnilé. Český dabing je perfektní. ()

KarKulA

2-ka rozhodně nezklamala a možná se mi líbila ještě o chlup více než 1čka. Adam Sandler jako Draco nemá v originále chybu :-D ()

Jaro.Krafcik

O triedu slabšie ako jednotka. Veľmi zlý začiatok kde som si povedal že už som na toto dosť starý. Aspoň velký otec drakula zlepšil film v druhej polovici. Skôr pre menšie publikum. 3* ()

Guzo

Určitě slabší než první díl, hlavně začátek byl hodně zkratkovitý a byl to takový slepenec jednotlivých scén. Jonathan tu nemá moc prostoru a místo "cool týpka" tu je většinu stopáže za blbce. Jeho rodiče v podstatě taky, tohle spojení absolutně nevyužilo potenciál. 55 % ()

Hollohlaway

Nebýt hromady vtipných odkazů a narážek , které ovšem dětskému divákovi nemohou nic říkat , byl by to nudný další příběh plný moralizování. Buď sám sebou , bla bla , rodina musí držet pohromadě , bla bla , být jiný je v pořádku... Bez toho bych se vážně už obešel. Několik scén a vtipů to naštěstí trochu zvedá , ale na víc než průměr to nestačí. ()

tommmy89

Myslím, že také isté bodové hodnotenie ako v prvej časti postačí, pretože vtipné scény sú zachované, príbeh je zaujímavý a doplnený o jedného upírika naviac :) Čo je milé a pre mňa zároveň dosť nečakané vystupňovanie príbehu - pozitívne. Koniec bol originálny a priznám sa, že som sa nevedel rozhodnúť do konca animáku, či je Denis upír a či nieje. Takže hodnotím dobre. ()

Trapper33

Noooo, co si budeme povídat, čekal jsem víc. Jediné co Hotel drží nad vodou, jsou vtipy, které už byly v mnoha dalších filmech. Od příchodu Vlada se Hotel zblázil, všechno začalo být přehnané a nakonec se dojem z filmu zhroutil jako domeček z karet. K tomuhle jde dodat jen to, že doufám, že už nenatočí další díl. ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu

11.09.2017

Nejspíš jste si všimli, že horor To o víkendu vládnul kinům. Adaptace slavného románu vydělala za první víkend v USA 117 milionů dolarů, čímž pokořila rekordní zářijový otvírák Hotelu Transylvánie 2 … (viac)