Príšerákovci

• Česko Příšerákovi (viac)

Animovaná rodinná komédie o prekliatí, ktoré možno pomôže jednej nie práve spokojnej rodinke nájsť šťastie. Aký kostým máš, tým sa staneš! Na karnevalovej párty zlá čarodejnica premení členov rodiny na Frankensteina, múmiu, upírku a vlasatého vlkolaka... (Magic Box)

kilobyte

Skoro při každém pokusu o vtip jsem se cítil trapně, že na takovýhle film vůbec koukám. Ale jelikož asi nejsem normální, tak jsem to dokoukal. Ještě že jsem tak učinil, jinak bych přišel o další morální ponaučení, tedy pořád to samé, o tom jak rodina musí držet pospolu. Film bych doporučil jen lidem co mají rádi prdění a nebo nemají rádi své děti. :D ()

Gogo333

Původně jsem myslel, že jde o USA film, ale až teď koukám, že jde o německý. To aspoň vysvětluje nic moc animaci a ten nudný děj. Jen nechápu, kde se tam vzali Frost, Isaacs a Watsonová, docela jich škoda pro takový film. Nápad docela i ušel, ale provedení bylo mdlé. Chyběl tomu nějaký humor a trocha akce by taky prospěla. ()

Likan7

Tady někdo koukal moc na Hotel Transylvánie, a chtěl se pokusit udělat přesně takový hit. Bohužel tu je vidět jak moc to Hotelem chtělo být a bohužel to nedosahuje svého staršího a slavnějšího bratříčka ani zdaleka. Za měsíc nebudu vědět, že jsem takový film viděl, poněvadž v něm není vůbec nic zajímavého a dobré vtipy a scénky by se dali spočítat na prstech jedný ruky. ()

Sany33

V dobe kedy existuje hotel Transylvánia je asi zbytočné natočiť niečo na rovnaké motívy, samozrejme s trocha rozličnými zvratmi a fungovaním celého univerza. Rodinka je o dosť nudnejšia, mravné ponaučenie číha na každom kroku a humoru to tiež veľa nepobralo. Na základe úspechu konkurencie sa jednoducho nedá stavať. Ak by aj predchodca neexistoval a my by sme reálne nemali s čím porovnávať jedná sa o veľmi priemernú rozprávku, ktorá síce mladších divákov poteší ale staršiemu publiku nemá moc čo ponúknuť. Vizuálna stránka je pútavá ale nad priemer snímka určite nerúbe. 41% ()

Sharpooter

Tento animák hold nenadchnul. Animace průměrná, nic revolučního, nebyly zde ani nějaké zajímavé lokace. Příběh byl špatný, takhle zprznit Drákulu. Jako ono není špatné udělat si z Drákuly srandu, ale nějak, aby to opravdu sranda byla, jako například v hotelu Transylvánie. Tady jsem se ani jednou nezasmál. V příběhu se taky opravdu nic zajímavého nestalo, více jak polovina filmu byla nudná. Pokud tento animák přeskočíte, tak špatně určitě neuděláte. 2/10 ()

• Film sa inšpiroval seriálom The Munsters (od r. 1964). Otec je Frankenstein, matka upírka a syn vlkolak. Jediný rozdiel je, že v seriáli je dcéra normálny človek a tu je múmia. (Scraffy)

Odstartovala zimní přehlídka BEST FILM FEST

Odstartovala zimní přehlídka BEST FILM FEST

16.12.2017

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 14. do 20. prosince tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé… (viac)