Hotel Transylvánia: Transformánia

(neoficiálny názov)
  • Česko Hotel Transylvánie: Transformánie (viac)

Když se Van Helsingův záhadný vynález zblázní, Drak a jeho kámoši se promění v lidi a z Johnnyho se stane příšera! Drak a Johnny ve svých nových, nesourodých tělech se musí spojit a najít lék. S pomocí Mavise a Drakovy party hledají způsob, jak se změnit do původní podoby, než se jejich proměna stane trvalou. (Prime Video)

Xmilden

Těžko říct jestli kvalita vzrostla, rozhodně neklesla. Zajímavější příběh než minule, lidé se dokáží měnit v monstra a opačně. Adam Sandler tentokráte chybí, Drákulu mluví poprvé někdo jiný. Vůbec mě to nevadilo, protože u nás doma běžel dabing. Pokud by Transylvánie měla připutovat i za další 4 roky v podobné kvalitě, tak je to určitě lepší a méně strašidelné než další díly Doby ledové. 50% ()

Shakers

Prvé dva diely mi prišli celkom fajn, trojka ma už menej bavila a tato Transformánia je na podobnej úrovni čo sa kvality týka. To znamená, že pár dobrých vtipov sa tu nájde, ale ako celok to moc neohúri. Našťastie je to krátke, tak to celkom dobre odsýpa a zas vyložene nuda nehrozí, no predošlým prvým dielom sa toto tretie pokračovanie a celkovo štvrtý diel, nevyrovná. 60% - 3* ()

filmmovier

Minule jsem ještě dal čtyři hvězdy, teď už (ač nerad) musím nechat ty tři, protože kouzlo je holt poloviční. Výchozí nápad je sice zase ohromně fajn a děj v hotelu zase šlape na jedničku, jenomže jak se rozjede výprava, je to už o něco slabší, vtipů je méně a spíše je čekáte a zároveň se mi zdá, že potenciál není ani zdaleka využit tak, jak mohl být. Postavy jedou svůj standard, jsou pořád výborné, ale ačkoliv je to čím dál větší blbost, pořád si to docela užívám, krásně se na to kouká, ale další díly už prosím opravdu ne, protože ta druhá půlka byla fakt už trochu utahaná. Ale Hotel je pořád jedna z nejlepších animovaných sérií a i ke čtyřce se budu rád vracet. 65%. ()

Sany33

Príbeh: Johnny pri túžbe stať sa príšerou, nešťastnou náhodou premení všetky príšery na ľudí. Musí svoj omyl odčiniť a tak sa vydáva aj s Drakulom do Amazonského pralesa aby našiel diamant premeny. Prevedenie: Zeman štúdia a režiséra nie je vôbec poznať a naša obľúbená Transilvánska partička to opiť celkom dobre roztáča. na dejovej linke je vidieť, že už im celkom dochádzajú nápady ale na celkovej dávke humoru to nijako nie je cítiť. Pridaná hodnota: Ďalší zaujímavý a vtipný príbeh s Drakulom a jeho rodinou a priateľmi. Dúfam, že ich bude ešte viac mám toto univerzum veľmi rád. 78% ()

Likan7

Uřvanější, naspeedovanější a hlasitější animák jsem nejspíš ještě neviděl. Místo toho odešel humor, vtip a všechno sympatický, co udělalo jedničku tak příjemnou a zbytek série se na tom ještě jakžtakž svezl. Tady se už ale nepohybujeme na neutrál, ale spíš stojíme. Je to šíleně z rychlíku, vtipy nevyzní, nebo na ně divák nemá ani čas a celý to vypadá prostě lacině. Jen jako snaha vytřískat ještě nějaký ten dolar. ()