Lovec: Zimná vojna

• Česko Lovec: Zimní válka (viac)

Mladá ľadová kráľovná, ktorá má schopnosť zmraziť akéhokoľvek nepriateľa, strávila desiatky rokov v odľahlom zimnom paláci. Trénovala tu légiu lovcov – zabijakov. Zrazu však zistí, že dvaja z jej najlepších bojovníkov porušili jej prísne nariadenie: naveky uzavrieť svoje srdce pred láskou. (Cinemart SK)

Slon Hotovson

Dopisovat a rozvíjet klasické pohádkové příběhy není až tak jednoduché. Lovci se to docela podařilo, aniž by uhnul z žánru a udělal z příběhu o boji dobra a zla nějaký další postmoderní fantasy eintopf. ()

1mArc0

I share the blood of deep shite with the demons inside and the result of this... is...// hnusný hate a trápi mňa alebo vás? Nie. /15 %/ ()

Ramiraa

Z avizovaného prequelu je nakoniec sequel, ktorého kompletný dej vykecal už trailer. Zamrzí hlavne násilné vyškrtnutie Snehulienky a predvídateľný dej. Napriek tomu je to fajn fantasy jednohubka s krásnou výpravou a kostýmami, pri ktorej čas v kine rýchlo utečie. ()

RAFT

Něco jako letopisy narnie.Tento drhuhý díl vcelku ušel ,dobrá podívaná,sice na kvalitu prvního dílu ,to sice nemá.60% ()

TommyDiamond

Hloupé souboje, zbytečné postavy a naprosto stupidní příběh, který nikoho nezajímá. Lovec - zimní válka je hodně nevydařený prequel celkem úspěšné Sněhurky a lovce z roku 2012.... Je vidět, že tady nešlo o diváka, ale jen prachy z prvních promítacích dnů v kině. Dávám jednu hvězdu. ()

Maniik88

Charlize s Emily v jednom filme. Povedal som si wau, tak to si pozriem už len z tohto dôvodu. Navyše mám rád fantasy a tak som natešený pozrel na čsfd a tu biedne hodnotenie. Na nejaký čas ma to odradilo, no teraz som sa k tomu dostal. No a samotné spomínané sa vo filme moc neohriali, Emily si vystačila 90% s jedným ľadovým kukučom a Charlize sa tam len mihla ako mátoha. A tak som sa musel dívať na trochu dreveného, ale aspoň sympaťáka Thora a na jeho mierne odpudivú ženu Džesiku. Keď tak teraz premýšľam, moc sa tam toho za tých 114min neudialo. Nejaký ten tréning, odhalenie, chvíľkové trucovanie a záverečný súboj. Vtípky, najmä tie od trpazlíkov moc nefungovali, dej bol jednoduchý a potešili aspoň pekné súboje s dobrou choreografiou. Hodne priemerná rozpávka s hviezdnym obsadením, biednou réžiou a podpriemerným príbehom. Spočítané/podčiarknuté = slabší priemer. ()

Fildas

Nevím jestli za to mohlo víno, jenž jsem popíjel při sledování, nebo jen dobrá nálada, podle mě si takový hejt tento film nezaslouží, dost mě to bavilo a to jsem nic neočekával. Podle mě lepší jak ,,první díl" , Sáru i Freyu bych položil vedle sebe a s vervou oš.... Byla tam akce, efekty, humor a láska která mi po těch depresivních filmech a posledních dnech, příjemně ovinula srdíčko až jsem si málem učůrnul blahem. Navíc dám lepší hodnocení, abych naschvál vystoupil z obecenstva zdejších ,,odborníků" jenž rádi hodnotí stylem davové psychózy tzn. jen abych nebyl divný/á že se mi to líbilo, tak raději ohodnotím jako POMO, hormonální hybrid homosexuál VERBAL atd,,,,, Přeci je to jen gang z vyšších vrstev a navíc POMO je zde největší kápo, tak přeci vědí co dělaj. PS: Těmto uživatelům se omlouvám, pokud si myslí že jsem zneužil jejich svatyňky. Neútočím na Vás ! Jen mě serete. ()

TaNya_

Tak sice nám hezky zmizela Sněhurka, ale s Emily Blunt jsme si taky moc nepolepšili.S výběrem Freyi teda mohli sáhnout i někam jinam, ale na druhou stranu byl tenhle díl o hodně lepší. Co už, Chris Hemsworth to asi vždycky vynahradí jak roztomilým xichtem, tak nějakým tím šermováním... Koneckonců, já se opravdu bavila. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Mix Pána prstenů, Jeníčka a Mařenky, Hunger games a Ledového království. Z každého trošku, ale nijak výjimečné a příběh vycucaný z prstu. ()

EpsilonZet

Druhou hvězdičku dávám asi jen z chorého pohnutí mysli, nicméně nutno tomhle snímku přiznat, že se při jeho sledování fakt pobavíte. Jako já! Hehe. Je to, slovy mojí drahé polovičky, totální bizár. Postavy mění svoje rozhodnutí a pohnutky z minuty na minutu, rozjíždí se několik linek a jen pár z nich je dotažených do konce (a spíš omylem, než úmyslně), mrtví se znovu objevují (na tak malé ploše to působí mnohem hůř než Upíří deníky, a to je sakra co říct!), a tak bych mohla pokračovat dál. Vlastně by se o tom dala napsat celá studie. Scénář je v jednu chvíli tak hrozně špatný, až si toho všímá i jeho samotný autor (WTF), a tak nechává Chrise Hemswortha, aby to komentoval. Tomu se zasmějete, ale spíš tak jako tajně, do šály. Chris je vůbec táhnoucí oř celého snímku (což je taky na pováženou, protože za 114 minut stihne vystřídat asi jenom dva výrazy) a sekera mu sluší víc než kladívko. Sledováno uprostřed noci v usmrkaném módu. Nechci vědět, jak vysokou teplotu měli ti, co sázejí pět hvězd. Scénář: - 28%, Bizár: +215 Doporučuju! ()

Scraffy

Tento lovec sa mi páčil o niečo viac, ako jeho predošlý prvý diel. Vizuál je pekný, tempo je perfektné, akcia je štýlová a herecky je to tiež už o niečo lepšie ako predtým. Príbeh mohol byť o niečo viac premakanejší, kedže neponúka nejaký extra veľký zvrat a vezie sa skôr na takej pohodovejšej vlne. Fantasy je to ako stvorené a ja som sa celkom bavil, čo u mňa nebýva zvykom pri podobných filmoch. ()

MAAUZ

Jessica Chastain + Emily Blunt + Charlize Theron = orgasmus. Za režisérův debut tleskám. Pěkná pohádka s hezkými efekty a kostýmy. Líbilo se mi, jak Freya oblbla v odraze ledové zdi Erica i Saru. ()

Shitonit

No to teda sorry, jako ? Asi mi něco unoklo. Nebýt tohoto úniku, mohl jsem se asi dobře bavit. Ale pánžto mi asi uniklo něco dost podstatnýho, tak mě to místo bavení spíše sralo.. ()

papadoce

Toto je reálne prúser. Jeden z tragických prípadov hollyúdskeho prepadáku plného hviezd. A že ide o voľné pokračovanie tak o to horšie. Amatérska réžia a treťotriedne dialógy a je z toho jeden z najhorších filmov roka. Niektoré miesta boli doslova až komické. Napríklad keď Džesika Čestejnová liezla na ľadovú stenu. Bože, aspoň sa mohla tváriť, že je kolmo, ako to robil Tór, heh. A hudba, zlá hudba, hodne zlá hudba. Toto komentovať je v podstate strata času, ale neviem spať tak teda dobre. No a z pozitív, Charlize bola nádherne nalíčená v poslednej scéne, ale že úžasne. A Emilka tu hviezdila po celú dobu. A záverečná pieseň v titulkoch bola waw. To sú jediné pozitíva tohto omylu a tie aj ovplyvnili moje hodnotenie smerom nahor. ()

Kafemlejnek7

Ravenna nebo-li Charlize Theron je jako vždy úžasná a tak 5* patří hlavně jí. Chápu, že králové pro ní a díky ní padají jako kuželky na bowlingu. ()

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

Jessica Chastain se vrátí k akci

Jessica Chastain se vrátí k akci

03.08.2018

Od jejího posledního akčního filmu Lovec: Zimní válka už uběhly dva roky, teď se ale hvězda nadcházejícího pokračování hororového hitu To Jessica Chastain (Velká hra) k akci vrátí. Zahraje si totiž… (viac)

Lovec bez Darabonta

Lovec bez Darabonta

17.01.2015

A další krásný příběh s ponurým koncem. Prequel Sněhurky a lovce nazvaný The Huntsman měl režírovat věhlasný Frank Darabont (Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle), pár týdnů před natáčením jej… (viac)

Universal chystá Lovce a Mumii

Universal chystá Lovce a Mumii

02.08.2014

Studio Universal začíná sestavovat svoji filmovou nabídku pro rok 2016. Zatím pro nás chystá především pátého Bournea od Justina Lina (Rychle a zběsile 6), Warcraft od Duncana Jonese (Moon) a… (viac)