Nikto jej neverí. Nič ju nezastaví.
Jill jedného dňa zistí, že jej sestra bez stopy zmizla. Sériový vrah, ktorý Jill uniesol pred rokom, sa zrejme vrátil a chce sa jej pomstiť. Aby zachránila sestru, Jill musí celkom sama vypátrať únoscu a znova mu čeliť tvárou v tvár.
Pred rokom uniesol Jill záhadný muž a vrhol ju do hlbokej jamy plnej mŕtvol svojich predchádzajúcich obetí. Ako jedinej sa jej podarilo únos prežiť, pretože spoznala páchateľovo tajomstvo. Rok po tragickej udalosti rovnako záhadne zmizne aj jej sestra Molly. Jill je presvedčená, že únosca sa vrátil. Jej sestru zrejme čaká rovnaký osud a do zajtrajšieho dňa môže byť mŕtva. Polícia jej, tak ako predtým, neverí a Jill nezostáva nič iné, len začať pátrať na vlastnú päsť. Podarí sa jej však do dvanástich hodín nájsť vraha a zachrániť sestrin život? (TV JOJ)

Velislav

Mám rád oči (a prdel) Amandy Seyfried, ale toto je bieda po všetkých stránkach, najmä scenáristickej a prispieva k tomu mierou vrchovatou aj výkon hlavnej hrdinky, ktorý je... nijaký. Istú dávku originality nemožno uprieť, ale tam sa dá pri hodnotení hneď aj skončiť. Všadeprítomná nelogika a absurdnosť v thrilleri, ktorý sa berie seriózne. Toto nie. 1/10 ()

roboroz

"Babička, prečo máš také veľké oči?" "Nevidíš, že seriem!" - asi takto... Film neprekvapil vôbec, ale vôbec ničím - všetko tu už bolo. Kľudne ho môžu dávať v televízii (pre deti) v nedeľu poobede. Predstaviteľka hlavnej hrdinky by mala v ďalších filmoch vystupovať jedine v prilbe na motorku! ()

Snakefinger

94 minut komplexní nudy. Počet nových nápadů = 0, počet inteligentních dialogů = 0, jenom stupeň napětí není nula ale tak mínus 100. Tohle je film k uzoufání. ()

nakamura

Není to vůbec špatný thriller, má to zápletku, chvíle akce i napětí, ale.... Ale je tam taky spousta nesrovnalostí a podivností v ději, které působí tak nějak chaoticky a nepropracovaně. Tak například "hodný" policista - k čemu tam vůbec byl? Na začátku to vypadalo, že bude nápomocný a že nás čeká klasický příběh oběti, které nikdo nevěří, a toho jediného správného policisty, který uvěří a bude napomáhat hlavní hrdince v odhalení pravdy... Jenže ouha, policista sice vyjádřil důvěru v její příběh, párkrát jí ještě zavolal, ale tím celá jeho spolupráce skončila, opravdu nechápu význam této postavy. Chvíli jsem se domnívala, že by mohl být oním tajemným únoscem, pak by alespoň jeho postava získala nějaký smysl, ale takhle opravdu nevím. Také chování a jednání hlavní hrdinky je místy dost nelogické až hloupé, policie působí naprosto neschopně a když se konečně hrdinka propracuje po dlouhém hledání a běhání k závěru, žádné velké odhalení se v podstatě ani nekoná. SPOILER - kromě místa nalezení její sestry, které bylo přece jenom překvapením, jsem byla dost zklamaná zakončením, které nepodalo žádné hlubší vysvětlení, kdo je vrah (není to nikdo známý, kromě té jedné chvilky v restauraci nebyl nikde vidět, žádný příběh na pozadí, proč dělá to, co dělá, prostě nic... To mi opravdu celkový zážitek pokazilo, jsem přece jenom zvyklá z ostatních filmů tohoto typu více nahlédnout do mysli vraha, obvykle je to i někdo, s kým byla oběť často ve styku a koná se tak velké odhalení, no tady prostě nic, nedá se nic dělat. Ale co bych naopak pochválila je konečné vypořádání se s únoscem, to se ve filmech zas až tak často nevidí, ale přesto mám pocit, že je to nejlepší možný způsob, jak se s ním vypořádat, a také celkem reálný - kdo by to koneckonců udělat nechtěl, že? ()

waclaf

Nenastalo žádné překvapení, mělo mě trknout už to, jak jí podivín navedl na dodávku zámečníka a ona zrovna tu samou dodávku potkala na druhý křižovatce, když se jí vydala hledat. Jo a jak to bylo, vrah si půjčil dodávku, kde našla účtenku z baumaxu, ale v tom baumaxu byl v červeným Chrysleru? Strašně jednoduchej děj, až si člověk myslí, že to snad ani tvůrci nemůžou myslet vážně. Naprostá ztráta času! ()

camomilla

Venku prsi, jsem sama doma, co si tak pustit abych se moc nebala.. Jo, tenhle film mi sedl. Nebyl narocny, ale presto napinavy, stopaz me neobtezovala. Dej mohl byt vice propracovanejsi, ale precejen se nasly momenty kdy jsem si rikala, ktery z postav co nam ukazali je vrah. A jestli nejaky vrah je. Jednoduchy thriller, ale mne proste fakt bodnul. ()

draxxi

Odvážná dívčina, co běhá v noci po lese trauma netrauma... Chvilkama se tomu prostě nedalo věřit.... Jednohubka na kterou dorána zapomenete.... 21/5/2020 60% ()

Mukade

Mhmm, vo filme ktorý nemá veľmi spád (čo nemyslím kriticky) a ani veľa postáv a väčšinu času kamera berie jedinú hlavnú postavu, obsadiť do tejto postavy ultra eye-candy herečku, to je ono, tak sa to má robiť!! haha. Vďaka tomu som sa nenudil ani chvíľu. Dúfam že Amanda dostala za to dobre zaplatené........... <-- toto som písal niekde v prvej tretine filmu. Neskôr sa ale ukázalo, že je to skutočne aj dobrý film, napätie sa postupne vystupovalo vysoko a aj dynamické oživenie bolo (naháňačky)................ btw, autor predlohy, scenára asi nemá rád policajtov lebo tí boli vlastne ukázaní ako imbecili, hehe ()

Pythonator

Já byl mile překvapen, jak kulantní thriller se tu upekl. Samozřejmě stojí především na výkonu sličné herečky, ale celkově to tak svižně odsýpá, že jsem se u jinak u mě neoblíbeného žánru ani nestačil nudit. Amanda to táhne na svých bedrech statečně. ()

Chlo0opek

Zaujal mne popis, o čem film je a tak jsem mu dal šanci. A musím říct, že mne nezklamal. Dějově i herecky dobrý (i když chlápek na skejtu vypadal hodně divně 😁, na druhou stranu hlavní představitelka mi přišla vyloženě sympatická a také po herecké stránce v roli uvěřitelná), ale na jistě nízkonákladový film to bylo vyloženě slušná práce. Napjatej sem taky byl po celý film, bavilo mne i vymyšlené historky, díky kterým se hlavní představitelka dostávala ke požadovaným informacím. Jen ten úplný závěr to trochu zkazil. Ale za to napětí i ten děj si ode mne 4* zaslouží. ()

Aduella

Velká očekávaní jsem neměla, takže jsem rozhodně nebyla zklamaná. Naopak, film byl při tak nízkém hodnocení pro mne příjemným překvapením. Mimořádně zdařilý byl závěr v té jámě. Přesto bych vytkla několik nedostatků: 1. Pozoruhodně neschopná a laxní policie, která se nenamáhala cokoli dělat. 2. Nedozvěděla jsem se nic o motivech takových brutálních zločinů, natožpak o vrahovi samotném. 3. Při křehké Amandině konstituci je zvláštní, jak rychle Jima v obou případech přemohla. Jistě, ve druhém případě měla za sebou roční kurz sebeobrany, ale stejně to bylo podivuhodně rychlé a jednoduché. To byl vrah takový nýmand? Nebo Jill tak silná a ostatní oběti slabé? Čekala jsem mnohem delší a vypjatější souboj. V každém případě film stojí za vidění. ()

Mažňák

Tak Amanda je pěkná holka, co si budeme povídat. Proto jsem si ten film užil. Má lepší dedukci a pátrací metody jak Colombo. Některé postavy mi tam přijdou zcela zbytečné...celý detektivní team, ale co. Je to neoriginální thriller, ale jak jsem psal, mě tam bavili hlavně holky. Peníze za kino či DVD bych za to nedal, ale pokud člověk nemá co dělat v sobotu večer a dávaj to zrovna v TV, tak proč ne. ()

pravda1

Najlepší z celého filmu bol asi ten les na začiatku.Scénar slabý dajme tomu že od začiatku sa to ešte nejako snažilo zaujať ale ako má film gradovať tak tento ku koncu absolutne odišiel.Vrah predhodený len tak z rýchlika, poriadne o ňom ešte nič nevieš a už umiera a ešte k tomu ako lacno a jednoducho.Proste žiadne nervy a napätie jednoducho pac pac a je po vrahovi a ide sa domov.Pre mňa rýchlokvasený film ktorý sa tvári ako thriler maximálne na jedno pozretie. ()