Do spárů nemilosrdného podsvětí plného peep shows, erotických klubů a sexu po internetu vstupuje ctižádostivý politik David Huxley (Johnathon Schaech Krevní pouto), který tím může ztratit vše. Je totiž tajně natočen během žhavých hrátek se svou snoubenkou Tish (Lori Heuring - Mulholland Drive) a překrásnou mladou modelkou (Zita Görög - Underworld). David teď musí dostat vyděrače, který po něm chce za negativy nehorázné peníze. Ale když honba za vyděračem končí vraždou a David je unesen, jeho snoubence Tish nezbývá než výkupné 5 milionů sehnat. Jinak přijde její milenec o slibnou kariéru nebo dokonce o život. (oficiálny text distribútora)

IceQueen

Nie je to až taký zlý thriller, akurát som celý čas čakala na paralelu s prvými milimetrami a keď neprichádzala, bola som sklamaná. Keby sa snímok nechcel tváriť ako mladší súrodenec úspešných a kvalitných 8MM, možno by dostal o čosi lepšie hodnotenie. Dalo by sa povedať, že zhoda mien je čisto náhodná. ()

Luke55

Nevím,kde začít s kritikou.Proč s kritikou?Protože tenhle film je od začátku až do konce úplná kravina.Je to zdlouhavé,je to nudné,má to dlouho dopředu tušenou pointu,je to prostě blbost.Pohybuje se to někde mezi soft-pornem a detektivkou a opravdu netuším proč se to jmenuje 8mm.S původním filmem to společného asi tolik jako Paris Hilton s Matkou Terezou.Asi se ted ptáte proč ty 2*.Tak zaprvé protože jsem chlap a tak ocenuju,že tam hrajou nahé,pěkné ženské(takže pro holky o * méně) a ta druhá je za celkem solidní soundtrack.40% ()

Vojťas

Jako milovník thrillerů se cítím ošizen, možná i naštván! U filmu jsem trpěl a měl sto chutí ho vypnout! Asi by se nic nestalo, kdybych tak učinil, ale na druhou stranu posledních 15 minut (i když silně předvídatelných) mé znechucení trochu zmírnilo! ....... Rozhodně filmu neodpustím název 8MM 2! (Kdyby se to jmenovalo jinak, možná bych 1* přihodil) ... Nebyl to ale ani dobrý thriller a ani (i když chvílemi člověk nevěděl, co si to vlastně pustil) porno! Když si budu chtít pustit thriller, pustim si thriller, když porno tak porno! ... Tohle ale znovu NE! ()

Tosim

Netušil jsem, že ten film má dvojku. Ale - je to vlastně dvojka? Jedničku to připomíná jen tím, že někdo něco natočil. Tady se asi někdo chtěl svézt na cizím úspěchu. Film se veze k (polo)očekávané pointě (ale byl to chytrej člověk!), takže jediným zajímavým a světlým bodem snímku jsou časté erotické, na mnoha místech až pornografické záběry. Unrated version, přátelé! ()

genetique

Toto fiktívne pokračovanie skvelého thrilleru a jeho pokus o zvezenie sa ne jeho názve si mohli tvorcovia naozaj odpustiť. Ktovie, možno by tým boli menšie očakávania, lepšií dojem. No, každopádne nebyť všetkých tých obscénností a až prílišnej sexuálnej nadýchanosti, film by sa skrátil asi o 15minút a bolo by to aspoň k veci. Ani nápad nebol zlý, ale lepší herci sa na takúto šialenosť asi nelákať nedali, čo je škoda, lebo potenciál bol väčší. 55%. ()

• Tvůrci chtěli nejprve snímek pojmenovat The Velvet Side of Hell. (Terva)
  • Natáčelo se v Budapešti (Maďarsko). (BMW12)

Pekelná a prokletá pokračování

Pekelná a prokletá pokračování

05.02.2007

Většina lidí, která tvrdí, že americký film je v krizi, svou tezi argumentují výčtem všemožných adaptací, předělávek a pokračování. Aby měli takoví jedinci na co nadávat a čím argumentovat i v… (viac)