Ve filmu Motel smrti 2, který dějově předchází Motelu smrti z roku 2007, se seznámíte s krvavou historií hotelu pana Smithe. V hlavní roli se představí Agnes Bruckner (Vzorek pro vraždu). Caleb, jeho přitažlivá snoubenka Jessica a jejich nejlepší kamarád - sarkastický Tanner neočekávají od motelu Meadow View Inn nic víc, než tvrdé matrace a nevkusnou výzdobu. Nikoho z nich by vůbec nenapadlo, že to ve skutečnosti není žádný obyčejný motel, ale děsivá past. Ubytovaní hosté jsou tu brutálně mučeni a vražděni, zatímco sadistický maniak pan Smith a jeho chtiví kumpáni krvavá jatka za účelem zisku natáčejí. Začíná smrtelná hra kočky s myší, ve které musí tři mladí přátelé bojovat doslova o holé přežití. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Škoda že se tvůrci asi moc pozorně nedívali na původní film, kterému se rozhodli natočit prequel. Nápad to byl dobrý o tom žádná, ale to provedení….Diváci by se pak nemuseli dívat na tuhle šaškárnu. Jo je zde sice několik zajímavých úmrtí a magor s nožem, ale člověk tu ani o pořádné napětí nezakopne. Těch několik rádoby lekaček asi nikoho nevystraší. Herecké výkony jsou ještě horší než v jedničce a co ten podělaný konec? ()

eraserhead666

„Ježíš by ty dva pustil.“ „Protože ví, že kdyby ho podřízli, tak za tři dny vstane!“ Sílu prvního Motelu to nemá, navíc to má trochu blbej, nelogickej a při troše zamyšlení i dost nepochopitelnej (s ohledem na první Motel, který na toto navazuje) konec, ale dá se to, je tu pár dobrých scén, nějaké to napětí, krev, humor. Nic extra, ale vůbec nijak to neurazí. ()

Matros

Mohlo to být mnohem horší. Celkem sledovatelný prequel, který je o něco málo slabší než jednička.A navíc se mi zdálo, že hlavní hrdinové vzali občas rozum do hrsti, ale žádná sláva to nebyla. Upřímně jsem ale byl překvapený, že zrovna motel smrti nezůstane jen u původní jedničky.. A třeba to nakonec bude trilogie. Kdo ví ?.... ()

Sfinkter

Pokračování, fakticky však prequel, je trochu jiným filmem než jeho předchůdce a dává vyšší vklad na samotné vrahy. V mnoha ohledech se jedná o čtyřhvězdičkový horor, hned první vražda je dosti šokující a ani další masakr není žádný čajíček. Několik klišé vrací film do vod blízkým průměru, ale celkově velmi koukatelné a znepokojující. ()

Dubro

Video film, ktorý mal čo robiť, aby dosiahol aspoň úroveň svojho staršieho brata. Na pľac poslali hrať nevýrazné „kyslé ryby“ a prvá polovica bola ukážková prácička profesionálnych amatérov. Po polčase sa tá kopa pohyblivých obrázkov aspoň trošku rozbehla, no smerom, ktorým behajú tisíce podobných priemerne podpriemerných "bu-bu" filmov. 49% ()