Sedemnásťročná Mia Hallová (Chloë Grace Moretzová) má všetko, o čom kedy snívala - úžasnú rodinu, milujúceho priateľa a práve ju prijali na prestížnu hudobnú školu. Stojí však pred vážnym životným rozhodnutím - bude nasledovať svoj sen o kariére violončelistky, alebo dá prednosť svojej láske a zostane s milovaným Adamom (Jamie Blackley)? V jedno zimné ráno sa však všetko zmení a Mia príde o milovaných rodičov aj brata. Zrazu vidí samú seba, ako leží na nemocničnej posteli napojená na prístroje a pred očami sa jej odvíja celý život. Vidí všetkých svojich blízkych a hlavne Adama, ako ju prosí, aby sa vrátila k nemu. Včera riešila svoju budúcnosť, dnes stojí pred jedinou osudovou otázkou: Zostanem? (TV JOJ)

Stuck

Náběh dobrý, hlavní hrdinka celkem pohledná, ale atmosféra jak ve Stmívání a poslední hodina natažená jak DaVinci na skřipec..škoda ()

bonovox

V druhej polovici som úpenlivo čakal, kedy konečne hlavná hrdinka skoná, aby film skončil, je to morbídne, ale žiaľ, takto som to vnímal. ()

kolodej1

nebyl to špatný film, zajímavý nápad s vnímáním Mii v nemocnici, i když jinak ten příběh až tolik vyjímečný nebyl. Ke kladům přispěla i příjemná muzika, docela pěkná romantika mezi dvojicí Mia a Adam. Co bych ale viděl jako mínus je střídání lidí u postele Mii a přednášení dlouhých monologů k ní, což je, když se nad tím člověk zamyslí, zcela nesmyslné a tak nějak americky patetické. To mi přišlo hodně přepálené. Jinak se na to dalo celkem s potěšením koukat ()

axel01

Tenhle film je poměrně kontroverzní. Pokud bych ho měla hodnotit vzhledem k ostatním filmům, nejspíš dojem neudělá. Nicméně jsem zaznamenala několik odlišností proti průměru, navíc herecký talent hlavní hrdinky byl příjemný. Na to, že je to americké, docela fajn změna. A teď ke kritice - na mě to bylo místy až moc přeslazené. Kdyby tu a tam proběhla nějaká změna kýčovitě romantických scének, dalo by se na to víc koukat. Hodně se mi líbil mezičasový prostor, prolínání scén. Ovšem pokud jde o roli ,,ducha", připadla mi naprosto šílená, jako by tam nepatřila...Přehnaně hrála na emoce, až přehrála. Celkové hodnocení tedy cca *** s tím, že už to znova vidět nemusím. ()

Ironhead

Trosku tu tlacej s tema slzickama na pilu, skoro celej film, ale predevsim diky hlavni rpedstavitelce a vetsinou podevede hudbe a pisnickam se to dokoukat da, az k ocekavanemu konci, pomerne v pohode ;) ()

SuzieS

Clovek na to musi mit tu spravnou naladu. Poprve jsem to vypla asi po 10 minutach. Pak me to netflix nabidl znovu, a vlastne se mi docela libil i ten zacatek, co predtim ne. Zajimavy napad, ze to proletnuti naseho pribehu v dobe klinicke amrti muze slouzit k tomu, abychom bud zabojovali, nebo nasledovali to krasne svetlo. ()

Ace.A.T.L.

Na slaďárny nijak moc vysazenej nejsem. Ale dost fandím Chloë a tak jsem to sjel, jako její fanda a musím uznat, že mě to hodně mile překvapilo. Děj, kdy rozdílnost hlavních postav je zajímavej prvek a parádní sjednocenost rodiny, ten další, je hodně fajn. Tak nějak jsem se do toho zakoukal. Neříkám, že bych na to šel do kina, ale doma jsem byl spokojenej. Rozhodně to neurazí a určitě znám větší kraviny a zbytečnosti podobnýho typu. Tohle má i smysl. Za mě pěkný 4* a DOPORUČUJU ()

PTuranyi

Sladká tínedžerská romanca s existenciálnou zápletkou. Obaja milujú hudbu. On je rocker a ona čelistka. Ona má perfektnú rodina a on otca ožrana. Milujú sa, chcú byť spolu, ale ona má šancu sa dostať na prestížnu školu. To sa stáva dôvodom ich rozchodu. Jej život však rozbije autonehoda a ocitne sa  v kóme. Film je tak vlastne rozprávaný jej dušou spomínajúcej na minulosť. Hlavným problémom je ezoterická myšlienka, v ktorej má hlavná hrdinka na výber či to prežije alebo nie. Stávame sa tak svedkami všetkých krásnych aj smutných chvíľ v Miinom živote, aby sme skončili v šťastnom finále, ktoré sme čakali od začiatku. ()

De Large

Klasické hollywoodské (skoro) klišé, ale dobre vybratí herci a Chloë už je extratrieda... (ako herečka, ale áno, je aj fakt krásna žena) ()

1denis17

Príbeh veľmi nadanej Mii bol na začiatku celkom fajn. Avšak po nehode, to pre mňa išlo trochu dole vodou. Stále menenie sa dejov mi liezlo na nervy, ale malo to aj svoje ruže. Pretože po nehode ma to "naplo" že čo sa vlastne bude ďalej diať. Či zomrie alebo nie, či pôjde na vysokú alebo nie. ()

Smoulinka

Četla jsem knížku ještě předtím, než se koukla na tento film. Knížka byla velmi dobře zpracovaná, a během chvilky jsem byla u konce knížky a měla to dočtené. Brečela jsem také u knížky, a abych pravdu řekla, nikdy se mi tady toto nestalo, abych jak u knížky, tak u filmu měla mráz na celém těle, a probrečela tak hodně. Během celého filmu mi naskakovala husí kůže. Film je úžasně zpracovaný a také hrály skvělé písně, a proto dávám 5 hvězdiček..v žádném případě bych nemohla dát nižší hodnocení !!!! :) ()

KatnissEver

Vlastně mi to nic nového nepřineslo. Všechno bylo předvídatelné, přesto se mi to líbilo. Taková oddychovka, pro holky, kterou jsem zrovna potřebovala. Nic tu nechybí ani nepřebývá. ()

Dejna

Normálně bych dala 2 *, ale přidávám třetí za Míiny cool rodiče (inspektorka Linden, jak byste ji nečekali :-)) a za jam session u ohně s "today", tahle scéna neměla chybu a docela mě i dojala.. Jinak takový slabší průměr, dokoukala jsem až na podruhé, ale asi to i stálo zato. :-) ()