Láska stojí za všetko

• Česko Všechno úplně všechno (viac)

Madeline má sedemnásť a veľa číta. Nič iné totiž robiť nemôže. Jej imunita nedokáže bojovať s vonkajším svetom, a preto je stále zavretá doma vo svojej sterilnej izbe. Spoločnosť jej robia iba matka a ošetrovateľka. Všetko sa zmení v okamihu, keď pred domom v susedstve zaparkuje nákladné auto a vystúpi z neho Olly v čiernom tričku. Keďže sa nemôže so záhadným novým susedom stretnúť, začnú si vymieňať emaily. Madeline si čoskoro uvedomí, že jej život nie je skutočný a naberie odvahu všetko risknúť... (Forum Film SK)

Phietros

Krásný příběh o dívce, která žije za skly svého domu, díky zvláštní nemoci, dokud se nepřistěhuje soused do kterého se zamiluje a změní její život. Docela šok se dozvědět po 17 letech, že Vás máma držela doma, jen kvůli tomu aby o Vás nepřišla. Hlavní postavy super, romantika jak má být a konec bez umírání... Za mě 75% ()

MikyAff

Příjemný snímek, který poskytne nejednu věc k zamyšlení. Místy je možná až moc sluníčkový a sem tam se najdou i věci, co vám nezapadají dohromady a postrádají logiku. Proč se tím ale trápit. Hlavní pár je hrozně sympatický a Amandla nabízí jeden z nejhezčích úsměvů momentálních teenagerovských filmů. ()

alisa.upir

Tenhle film mi přišel mnohem uvěřitelnější a celkově se mi líbil víc, než žánrově podobné Fault in our stars. A hlavní hrdinové působí asi až moc realisticky a připomínají mi tu dobu dospívání, kdy prostě člověk ovládaný hormony nemyslí na nic jiného než na tu svoji druhou polovičku... ach, kde že ty časy jsou. ()

Reesam

Trochu zklamání, a trochu očekávané. Tak nějak nevím. Určité pasáže byly milé a úsměvné, chytly za srdce a bylo to sladké. Některé bych si zase dokázala představit, že by tam vůbec nebyly. Snaha o udržení nějaké zápletky docela marná, o Ollym víme velký kulový. Nebylo to špatný, ale teď vím, že bych asi byla akorát naštvaná, kdybych za to ty peníze do kina dala. Furt nějak tápu, zda se mi to vlastně líbilo, anebo ne. Zatím jsem přikloněná spíš k tomu, že jo, a doufám, že to není jen proto, že Nick je tam sakra sexy, a být Madeline, taky zdrhnu z domu. Celkový dojem je takový, že knížku asi ani nemám potřebu číst. ()

Filmmaniak

Závěrečnou pointu jsem správně odhadl po prvních patnácti minutách a pak už jsem jen čekal, až dojde k jejímu naplnění. Z tohohle námětu přitom mohlo vzniknout zajímavé a silně emotivní romantické drama, kdyby ovšem nebylo tak naivní a hloupé, a kdyby se jeho hlavní hrdinka nechovala jako sebevražedný blázen. Snová vizualizace SMS konverzace je sice zajímavým tahem, leč velmi špatně natočeným. ()

• Ve filmu Maddyina matka říká, že Olly (Nick Robinson) potřebuje ostříhat. V knize má však Olly hlavu oholenou. (michy9073)
  • Hodinky, které Olly (Nick Robinson) nosí, jsou Casio F-91w a nyní je vlastní fanoušek z New Yorku. (TaNya_)
  • Ve filmu je několik rozdílů oproti knižní předloze. Ve filmu má Olly (Nick Robinson) oči hnědé, ale v knížce jsou důrazně popisovány oči modré jako oceán. Dále je v knížce uvedeno, že hlavní dvojice si posílá e-maily, kdežto ve filmu využívají textové zprávy. (TaNya_)