Čeľuste 3D

• Slovensko Noc žraloka (viac)

Horúce flirtovanie a bezhraničná nekonečná zábava – nejako tak si Sara (Sara Paxton) a jej spolužiaci predstavujú dokonalý letný párty-víkend v prázdninovom domčeku jej rodičov na malom ostrovčeku v slanom louisianskom jazere Morris. Nálada je skvelá, voda lákavá, a tak asi neprekvapí, že sa priatelia krátko po príchode aj s wakeboardmi nadšene vrhnú do vĺn. Lenže nadšenie všetkých razom opustí, keď futbalová hviezda Malik (Sinqua Walls) precení svoje sily, zraní sa a krátko nato sa na súš doslova vytacká – bez ruky! Jeho viditeľne otraseným a patrične zdeseným priateľom neostáva nič iné, ako naložiť ho do malého motorového člnu a uháňať na pevninu do nemocnice. Až na vode si, žiaľ, uvedomia, že nešlo o nehodu a že v temnote kdesi hlboko pod hladinou na svoju príležitosť striehnu nemilosrdní krvilační predátori! Presnejšie, obrovské vražedné žraloky, ktoré ich môžu za pár sekúnd roztrhať na márne kúsky. Zúfalý boj o holý život sa začína... (TV Markíza)

Pajky3

Jo jednou za čas je třeba si pustit takovouhle blbost. Přesto se mi to zdálo až moc, když žralok prvně skočil, tak se mi hned vybavil legendarni scéna z Megasharka. Digižraloci fakt vypadaj hrozně a postavy se chovaj jako naprostý idoti. Všem jsem jejich smrt přál a některejm bych to i urychlil. ()

ivet.ka

Ne že bych čekala oslňující příběh, ale Noc žraloka toho ani co se týče hororu moc nepředvádí. Žádné vypjaté momenty, při kterých mrazí až vám vstávají chloupky na zátylku. Nejspíš za to může rating PG-13, kterému byl David R. Ellis podřízen, aby na jeho film přišla cílová skupina nevybouřených teenagerů. Obávám, že i oni budou zklamaní. Naprosto suché, příběhově, ale také "masakrálně". Kdo čeká scény, kde z obětí odletují kusy masa až se z toho divákovi zvedá žaludek, tak tady se nedočká. Přečtěte si celou recenzi. ()

Immortal17

Je tu další "podmořský" 3D horor, tentokrát jsem však nebyla tak ohromená jako u Piranha 3D. Jak už to většinou u filmech o žralocích bývá, nic moc zvláštního k vidění zde nebylo. Až na pár celkem zajímavých a poutavých scén, nestojí to ani moc za řeč. Takový slabší průměr, který ale zase až tak moc neurazí. ()

HorrFi

Nuda, nelogičnosti ve filmu, nesympatičtí herci, pořád jeden a ten samej námět, trapný teenagerovský dialogy,předvídatelnej děj ... Dívat se na to dalo, ale pro mě to bylo fakt zklamání :) ()

3n3my

To že je tento horor neuveriteľne hlúpy, bohužiaľ nie je jeho jediným mínusom. Tých je hneď niekoľko a ťahajú jeho hodnotenie až do odpadových vôd. No na rozdiel od podobných blbiniek som sa pri tejto aj celkom bavil. A po ďalšie si priznajme, že nič svetoborné sa od tohto teenage béčka čakať ani nedalo, takže žiadne veľké prekvapenie. ()

panMartin

Chtěl jsem se pobavit a to se stalo něco jako Piraňha ty nejnovější fakt ptákovina. Od začátku do konce mi bylo jasný co se tam stane kdo je ten grázl a kdo ten hodnej. Ale ńa ty prdelky byl krásnej pohled. ()

Doudis19

Ošklivá hlavní hrdinka, okatě digitální žralůčci, krvavé scény bez krve, připitomělá pointa, logika fuč, 3D z kterého leda tak bolí oči, o zhovadilosti celého tohoto projektu vypovídá, že i přes název se vše podstatné odehrává ve dne. Tragédie roku! ()

filmmovier

Moje srdcovka, nebudu říkat proč... Příběh sice zase není nic moc, ale já k tomu mám opravdu zvláštní důvody. Jinak triky solidní a 3D tomu asi taky neuškodí. ()

DivX

Tento rádoby "propadák" není pro kždého. Bohužel nebo bohudík mě má panická hrůza z těchto krvežíznivých tvorů donutila zajít si do kina. Samozřejmě je příběh opět okopírovaný a jednoduchý jak už to těchto hororů bývá a je docela rutinou. Mě se líbil jeden fakt a sice, že režisér se s ničím nepáral a pustil se do akce hned od začátku namísto toho abych půl filmu sledoval SLADKOU vodu očima žraloka, který i když může tak prostě stejně nezaútočí a napíná mě jak může! Bohužel mládí studenti, kteří proti této bestii bojují vypadají jako by snad měli minimálně základní výcvik Andrého Hartmana (specialista na žraloky bílé) a všechno řeší strašně dobře. Ale jak už to tak bývá, všechno zase poserou nasraní vidláci! 60% ()

DJ Rocco iNc

Ja ako milovník hororov, kde hlavnú úlohu zohrajú krvilační žraloci som hrozne sklamaný. Čakal som od toho viac už len kvôly tomu, že v dnešnej dobe je veľa vymožeností, ako vytvoriť vynikajúci horor. SHARK NIGHT 3D znie pekne ale výsledok hovorí o inom. Celý film mi pripomínal film JAZERO (LAKE PLACID) a jeho nevydarené časti JAZERO 2 A JAZERO 3. Myslím, že viac asi tie nevydarené časti. Scény vo filme boli predvídateľné, niektoré nezáživné, niektoré trápne a niektoré také, ktoré sme už videli v iných filmoch.Tri hviezdičky za žraloka. ()

ecceHOMMO

Poriadne klišé, obrovská absurdita, slabý príbeh bez poriadnej žraločej atmosféry....snímok akiste zapadne prachom, ale vidieť ho raz - dá sa. ()

Lachtaan

Jeden z těch hodně jednoduchých, nepřímo nízkorozpočtových natural hororů, který doslova "ušel". Žraločích přehlídek jsem viděl jako mladší nesčetně mnoho, spousta z nich mi v hlavě dodnes užírá rozum a stále se plácám po hlavě, proč jsem některým z nich obětoval hodiny svého života. Když se ale tady na profilu ohlížím, dokonce po letech zjišťuju, že kromě několika repríz na Nově se tenhle žraločí kousek dostal i do českých kin. Asi v nich moc vody nerozčeřil, v mém na krvelačná monstra rozsáhlém filmovém rejstříku ale vévodí vyšším příčkám. Neptejte se mě z jakých důvodů, k "hororům" tohohle typu se těžko vrací i jen skrze doprovodný komentář. ()

elanius

(23/2012, BluRay1080p) / Škoda, že žraloci nie sú môj top žáner, lebo iba v takom prípade, by sa dal prekusnúť tupý námet a kopa blbostí, ktoré tam zúčastnení napáchali. Ak by sa na takom parádnom mieste odohrala úplne obyčajná teenage vyvražďovačka, bol by som úplne spokojný :) ... 4/10 ()

lennyd

Sára (Sara Paxton) a její spolužáci (včetně Nicka (Dustin Milligan), který je do Sáry zamilovaný) si hodlají tento víkend pořádně užít. Náplní má být koupání, alkohol, pařba a možná i něco víc? Nikdo z nich ale nečeká, že to bude víkend, kdy budou (marně) bojovat o holý život, díky všudypřítomným žralokům, ale hlavně těm, kteří žraloky do jezera nasadili ... Uznávám veškeré argumenty všech těch, kteří filmu dali odpad či jednu dvě hvězdičky, a plně s nimi souhlasím. Ale mne se tento film tak nějak trefil do nálady, kdy jsem neměl chuť na žádné velké přemýšlení, a chtěl se jen hodinku a půl zabavit, a bylo mi jedno, jestli hlavní zábavou budou počítačoví (=rozuměj oškliví) žraloci, a nebo Sara Paxton v miniaturních plavkách. Pravda, není to jedno, Sara je asi tisíckrát hezčí než počítačoví žraloci. Takže jsem si více užíval první půl hodinku, kdy se po obrazovce promenádovala Sara v plavkách, než v druhé polovině filmu, kdy se ruce grafiků "předvedly" při tvorbě žraloků... ()

Duoscop

Žraloci nejsou vraždící bestie, které převracejí lodě, skútry a už vůbec vás nesežerou ve výskoku. A pokud je tak někdo chce prezentovat, tak by to měl udělat lépe než v tomto snímku, protože tady bylo špatně skoro všechno. ()

tere.z odpad!

Odpadem rozhodně neplýtvám. Proto se filmy, kterým ho udělím, vyznačují skutečně velkou mírou stupidity, nezábavy, antilogiky a vůbec všemi myslitelnými zhoubami filmového umění či průmyslu, jak chcete. Noc žraloka 3D postrádá jakýkoliv náboj, herci jsou unylí, dialogy trapné, děj totálně nelogický a to hlavní - žraloci a krev - nudné. Nekoná se ani žádná parodická švanda. Film s asi největším množstvím WTF?! momentů tohoto roku. Gratuluji! ()

Blue.Poison

Totální tupost na entou! Režisér a scénárista si zřejmě vzali dovolenou a nechali partičku pubertálních spratků, ať si pohrají. Jinak si totiž neumím tenhle pokus o horor vysvětlit. Absolutně nechápu volbu formátu 3D.. Proč, když jsou "efekty" horší než v Čelistech?? Herci jsou zoufalost sama (navíc jsem měla to štěstí, že jsem vychytala verzi s dabingem - největší výsměch), děj je..no děj to vlastně moc nemá, nápad to nemá, zábavné to není... ()