Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

bloody21 odpad!

někdy tam byly doopravdy strašné trapasy, ja nechapu jak se tím nova může zabývat, jako ani náhodou se to nemůže rovnat té první superstar! lidi tam aspoň nečo předvedli a nebyl to trapas, udelali z toho sračku ()

CoreyTaylor4 odpad!

Superstar,ČSMT,Talentmania.....všechno je to stejný a stejně trapný a ubohý a nyní je ještě Hlas česka nebo co to je.Fakt hrůza kdyby to aspoň bylo trochu přibližné americké superstar,ale že tam přijde nějakej blbec co zazpíva 2 tóny a porota si z něho uboze utahuje to je prostě hrůza ()

kubilov odpad!

Parazitování na konkurenčním Česko Slovensko má talent, jen aby náhodou jeden rok Nova nic neokopčila, fakt strašný přes jaký mrtvoly jdou, chtělo by to zamyslet se. ()

AdrianaLarman odpad!

Je to prostě odpad. Neuvěřitelná fraška v čele s ubohou porotou a ještě ubožejším Marešem. Leoši, nezlob se na mě, ale mám pocit, že už ti odzvonilo. Opravdu špatné kopírování Got Talent! ()

moviepill

To sa musíte už strašne nudiť, aby ste toto pravidelne sledovali. Jediný pekný moment, či skôr dojemný, bol keď sa ten malý prezlečený za Michaela Jacksona postavil na vlastné nohy (áno, je inak odkázaný na vozík) a sľúbil, že raz v šou zatancuje... To bolo fajn. Ale inak nútené dialógy, trapas. Takže tá jedna * za toho malého a tradične dobrého Leoša. ()

FosaCZ odpad!

Nova nikdy talent neměla, takže ho sotva může hledat u jiných. Snad si Rumuni po tomto fiasku uvědomí, že krást se nevyplácí. ()

megajalec odpad!

Ma ma ma mánia :) :) :) Keď už nemáme licenciu, tak tomu spravíme megakampaň. A aby toho nebolo málo, drbneme to na 5 dní v týždni. Moje rozhodnutie nepozerávať TV je tak definitívne. ()

bobin odpad!

Zcela výjimečně se vyjadřuju k t.zv.talentové show Novy . Je to totiž taková příšernost , že ani hodnocení " odpad " zde nestačí. Tupá cirkusová podívaná , kterou velkohubě komentuje Mareš se svými oplzáckými řečmi a porota jako vystřižená z voskového panoptika je taková příšernost , že všechny dokola kolem varuju ! ()

Anu.a

Jeden z nejubožejších pořadů, které se kterým v poslední době Nova přišla. Hvězdu za to, že se občas pobavím nad hloupostí "talentů". ()

lulu37

Markíza s Novou sa popravili prvým úvodným dielom. V jednoduchosti je krása a to bohužial nepochopili. Načo skupina ZAPA, načo tanečníci v parochniach? Načo Dominika Stará? Leoš je fajn, porota tiež, teda až na Alenu. Ešteže je pekná, pretože či už vtipom alebo intelektom zaostáva za ostatnými. Talentov jej dosť, tak uvidíme, ako to bude pokračovať... ()

BradleyT odpad!

Muhehe, ovšem občas nezaškodí podobný skvost shlédnout, aby člověk věděl, kde je taky ta druhá hranice. :-) Ještě přidám, že vrcholem trapnosti bylo přivést do pořadu Mr GS, tím tomu Nova nasadila takovou korunu, že i soutěžícím je při jejich komentářích tak trapně, že to jde na nich víc než vidět. ()

Honzus

Nespatřuji žádnou zábavu ve vysmívání se nemocným lidem. A že tvůrce Kameňáků a Z pekel štěstí posuzuje talent ostatních je skutečné úsměvná představa. ()

kviczala odpad!

Trapnost nad trapnost! Stačilo mi pár minut zhlédnutí a prosím: "Ne, děkuji!" Divím se, že vůbec někdo má rád humor Suchánka a Genzera, a nechápu, že tyto dvě nejtrapnější postavičky českého humoru (jestli je vůbec možné je zařadit do humoristické sekce) někdo ještě zve do nějakého pořadu (a už vůbec mi nejde do hlavy, že mají i vlastní pořad!). Zbytek osazenstva (Troška, Habera. atd.) jen podtrhují totální ubohost tohoto šíleného nováckého odpadu hrajícího si na něco skvělého a jedinečného. ()