sykorkar

Show, která mě baví, která se mi líbí, kterou mám ráda, a ve které už začínám mít své favority. A Jaro Slávik je opravdu charismatický sympaťák. Tady není co řešit, Prima s Jojkou se vytáhli a ode mne mají za perfektní pořad zasloužených 5*. ()

zodiak217

Očakávať niečo od talentovej show, ktorá už u nás na Slovensku bola je veľmi zvláštne, pretože človek vie ako to bude celé prebiehať. Ale čo nevie sú talenty, ktoré z tohto programu urobia buď jednotku na televíznom trhu alebo naopak len priemer, ktorý sa zrejme už neobjaví. Spojenie dvoch televízií z Čiech a Slovenska oceňujem, pretože po rozpade sme boli dosť izolovaní a každý sa vyvíjal takým svojím smerom. Po zhladnutí doterajších častí ma veľmi oslovila porota, ktorá je príjemná a kombinácia Kraus - Bíla - Slávik sa neskutočne dobre dopĺňa a rýchlo si sadli. Taktiež Picove projekty väčšinou končia úspechom takže je to už len na talentoch a tie vyzerajú rozhodne dobre, takže show tejto jesene je pre mňa Česko Slovensko má talent! ()

HennessyVSOP

Lepší než nova, Prima má původní koncept soutěže a i mnohem zajímavější porotu a moderátory. Na druhou stranu mi minimálně podle této soutěže přijde, že moho zajímavého talentu se u nás nepřihlásilo, takže ani moc není na co koukat, alespoň pro zatím. 50% ()

Kindernay

Je to originál,baví mě to ,nemám tomu co vytknout, ale Talentmania na Nově se mě líbí víc, například porota i moderátor jsou tam podle mě lepší,ale tohle je taky dobře udělanej pořad. ()

The_God

Po třech dílech první řady "Suprstár" jsem se přestal na takovýhle blázniviny koukat. Podle ukázek je to furt o jednom a tom samém, jen je to vždycky o něco rozšířenější. Proto nehodnotím, jelikož jsem neviděl jediný díl, jen informuju, že já na tyhle vohnoutoviny fakt nejsem. ()

KeiGe

Nevím co si o tom mám myslet. První byly reality show. Pak přišla superstar. Ta po čase začla všem lézt krkem, tak přišlo tohle. Kopírování americké show, která je plná cirkusáků a holek, které se snaží co nejvíc americky vyječet písničky. Porota se snaží samozřejmě co nejvíc americky projevovat a ječet. Amerika hadra. ()

Nerdvana

Rok od roku kvalita klesá a stává se obludnější estrádou a ódou na porotce, kteří v roli arbitrů vkusu dál tvrdošíjně prosazují zpěváky a tanečníky, po kterých za půl roku neštěkne ani pes. Samoúčelná masírka a továrna na rychlokvašky. ()

KukulienkaHO

Potom, čo som zistil, aké nekalé praktiky sa v tejto show robia (dokonca vo všetkých ročníkoch), som poriadne sklamaný a znechutený. Preto každému ročníku strhávam 2 hviezdičky navyše. ()