Terra Nova

Ukážka z filmu 1
Dobrodružný / Mysteriózny / Sci-Fi
USA, 2011, 9 h 36 min (Minutáž: 41–45 min)

Hudba:

Brian Tyler

V roku 2149 hrozí vyhynutie všetkého života na Zemi. Svet je na pokraji ekologického kolapsu. V snahe za­chrániť ľudskú rasu vedci vyvinuli portál umožňujúci vycestovať späť v čase do 85 miliónov rokov vzdialenej minulosti, aby v nej ľudia vybudovali novú civilizáciu v nádhernom nedotknutom svete prehistorickej Zeme. Rodina Shannonovcov má tri deti, čím porušila zákon a musí vycestovať do minulosti. Pripojí k osadníkom Desiatej pútnickej kolónie na Terra Nova. Netušia však, že nový idylický svet a jeho bujná panenská príroda ne­opísateľnej krásy ukrývajú aj mnohé tajomstvá a nepredvídateľné smrteľné hrozby. Kolóniu ohrozujú gigantické mäsožravé dinosaury. Shannonovci zistia, že hrozba nečíha len spoza múrov kolónie, ale pri­chádza aj zvnútra. Niektorí zo samotných osadníkov totiž nezdieľajú rovnaký názor na záchranu ľudstva než väčšina tých ostatných. A tak hrozí, že nová Zem zanikne skôr, než sa ju podarí obnoviť. (TV JOJ)

korbitch22

Prapodivný a předražený mix všeho možného,který nemá žádnou šanci zaujmout širší publikum.Chybí výraznější herecká hvězda,která by seriál táhla,casting je víc než otravný,hlavně co se puberťáků týče.Příběh jedno velké klišé bez pořádné štávy a a ipřes solidní rozpočet,až příliš viditelná lacinost...taková secondhandovost.Vůbec se nedivim že seriál skončil,stejně rychle jako začal a někdo v něm vypral solidní várku ukradených peněz. Nebýt skvělého Stephena Langa,šel bych snad i o hvězdu níže. 35% ()

Nettrass

Co mi to ti hambové udělali. Nadšení upadalo a upadalo, až všechno opadalo. A z hvězdiček se staly komety a začaly odlétat a pokud bych se díval dál, tak by jich asi moc nezbylo. ()

Stanislaus

Po první a vlastně nejspíš jediné sérii čistý průměr, který (jak už bylo v mnohých komentářích řečeno) vykrádá všelijaké seriály nebo filmy, čímž působí místy nezajímavě a příliš klišoidně, avšak na druhou stranu, co mají dnes tvůrci vymýšlet. Nejlepším charakterem byl Taylor v podání Stephena Langa, který výborně seděl do své role. Navíc jako milovník Jurského parku nepohrdnu nějakou tou druhohorní potvorou, i když tady byly někdy až moc počítačové a umělé. Seriál, který má své klady i zápory, a působí průměrným dojmem. ()

honajz

Pilot mne navnadil, mělo to docela chytrý scénář, kulisy i triky. S přesunem do Terra Novy jsem ale čekal něco víc, než jen souboj dvou frakcí, navíc naprosto nesmyslný a nelogický, když se nad tím zamyslíme. Ten svět se asi nesoustředí jen na kus lesa a jednu osadu a jeskyni, je rozlehlejší. Když portálem dopravili auta, proč ne drony nebo malá letadla na průzkum? Jistě by se našla místa, kde by si jedna skupina v pohodě drancovala zdroje, a druhá se rochnila v kytičkách a na zahrádce. Takto je to celé postavené na hlavu. Navíc motivace postav mi přijdou také takové podivné a často z prstu vycucané. Je zde vidět inspirace jinými seriály a filmy, některé zápletky jako by vypadly přes opotřebovaný kopírák z Hvězdné brány, dinosauři za plotem mají asi podobnou funkci jako mutanti ve Wayward Pines - prostě tam jsou a sem tam někoho zabijí nebo sežerou. Na to, co vše by se mohlo odehrávat za zajímavosti v novém světě, se děj vleče pomalu, nudně a nezajímavě, a teprve těsně před koncem trochu nabere obrátky, dojde na pár (rodinných) zvratů a je zde cliffhanger pro možnou druhou sérii. Ale celkově je seriál takový nedomrlý a postavy takové buď moc kladné, nebo moc záporné, nic mezi tím. ()

jonyyy

Ze začátku to vypadalo originálně, postupně se z toho stával Avatar s problémy z Lostů a Hvězdné brány. Je to strašně předvídatelné, některé efekty jsou parádní, jiné vypadají jak z nějaké hry. Postavy jsou velice naivní, citově labilní a některé vzájemné vztahy mi připadají na hlavu. Ale po první sérii nemůžu říct, že bych se nudil. Základna, stroje i příroda jsou propracované, určitě to muselo být na seriál drahé, možná by ještě jedna série stála za to. 71% ()

Kailo

Máme tu seriálového Avatara? Ano, Houstone, máme! Výprava v tomhle seriálu je tak neskutečná, že jsem nachvíli zapomněl, že vlastně koukám na seriál a ne na celovečerák. Herci jsou sice lehce nevýrazní a většinou čumí, jak prdel z křoví, ale holt to mají těžký když vedle nich hraje trochu jiná herecká liga S. Lang. Ten byl v Avataru cool, tady je maximální kabrňák. Pilotní díl se stal nejdražším pilotem v historii seriálu, první místo si drželi LOST. A je to hodně znát. Steven Spielberg, I tototally love you! 90% [HD] EDIT: Čekal jsem, že infantilní jednání si vyhraje jen v prvních dílech. Seriál směle degraduje. ()

ARI50

Menši zklamáni tam ale serial po všech stránkách zajímavý, některé díly i celkem dobře našlapnuté některé naopak zase ne, ale po celkovém dojmu jsi myslím že by jsi to i druhou sérii zasloužily ale rozhodně zvětším nádechem dinosauru, příběh je svým způsobem super herci jsou dobří ale škoda že to nedrží to skvělé tempo jako v úvodu. ()

becki_tu

Většinou hodnotím seriál až po celé sérii, ale vývoj zdejšího hodnocení mě přimělo k hodnocení už po pěti dílech. A právě pátý díl naplno ukázal, že Terra Nova by mohla mít daleko větší přesah než se z prvních dílů zdálo. Update: Po finále je jasno. Spousta lidí Terra Novu odstřelilo po pár dílech, ale ti, kteří byli věrni od začátku do konce, byli po zásluze odměněni epickým a promyšleným finále. Druhá série prostě být musí. Bez debat. 90% ()

Lacike

Hodnotenie po desiatom diely: mne tento serial najviac pripomina film/serial Stratení vo vesmíre. Tiez je to o rodinke stratenej vo vesmire, ehm na Terra Nove. A aj ked tentoraz nie osamotená, ale okrem nej sa tam nachádza cela kolonia, tak sa vacsina zapletiek toci okolo jednotlivych clenov tejto rodinky a to bohuzial v tom najuniverzalnejsom bezzubom rodinom prevedeni. Takze namiesto poriadne dramatickych zapletiek, ktore tema ponuka, sledujeme hlavne jednoduche peripetie tejto rodinky typu: randenie sympatickej dcéry s pohladnym vojakom, besiedka najmladsej dcéry, synove nedovolene opustenie kolonie za ucelom vypalenia si trochu chlastu a podobnych trivialnych hovadin, ktore od tohto typu serialu nikto neocakava a najskor ani nechce. Vysledok mohli aspon trochu zachranit trikove sceny, kedze to vraj produkoval Spielberg a rozpocet teda asi nebol najmensi. Vacsinu rozpoctu evidentne vrazili do vybudovania exterierov, ktore vyzeraju celkom slusne, ale akonahle sa na scene objavi nejaky dinosaurus, tak je jasne, ze na aspon prijatelnu uroven trikov by bolo potrebne niekolkonasobne navysit rozpocet. Nastastie s pribudajucimi epizodami trapnych scen s dinosaurami ubudalo. A nakoniec je pre mna sklamanim aj Stephen Lang u ktoreho sa definitivne ukazalo, ze aj ked ma urcitu charizmu, tak viac ako jednu Avatarovsku polohu nezvladne. 4/10. ()

maseer2

seriál s obrovským potenciálem, který po velmi slibném pilotu zabředl na několik dílů do vod tuctových dílčích zápletek.. z těch se mu pak sice ve druhé polovině první série podařilo především díky přeorientování na vcelku zajímavou hlavní dějovou linku vyhrabat, ale výskyt klišovitých, infantilních a místy dokonce telenovelových prvků to příliš neovlivnilo.. hrozně mě celou dobu iritovalo, jak je základním kamenem děje jakási "typická americká rodinka", jak jsou zde dinosauři čistě pro "cool" efekt a jak to celé ve výsledku působí hrozně uměle a vykonstruovaně.. samotné finále pak mělo rozhodně něco do sebe a jeho závěr správně navnadil na případnou další sérii, přesto je ale fakt, že mi je vlastně jedno, jestli další série vznikne nebo ne, jasným důkazem toho, že je něco špatně.. míra propracovanosti (děje i charakterů), gradace, vcítění se do postav, vtáhnutí diváka do děje a těšení se na další díl (potažmo sérii) se například s takovými Ztracenými absolutně nedá srovnávat a nezachrání to ani fakt, že Terra Nova jako celek působí velmi sympaticky a pohodově - zkrátka jako taková rodinná podívaná, což mi ale k žánru "sci-fi s dinosaurama" prostě nesedí.. do druhé série (pokud vznikne) by si tvůrci měli ujasnit, jaký žánr vlastně chtějí divákům servírovat.. ()

BigDeal

Pilot (40%): Dinosaury, cestovanie časom, krásna príroda a technika z budúcnosti? U mňa išlo o najočakávanejšiu novinku tejto jesene a preto ma neskutočne mrzí, že sa z nej vykľulo najväčšie sklamanie sezóny (zatiaľ). Už pri Person of Interest som písal o sklamaní. Tam však bola chyba v tom, že som čakal niečo úplne iné, než som dostal, zato Terra Nova je presne taká, ako by si ju človek predstavoval. Len to spracovanie je celé otrasné a obrovský potenciál nevyužitý. Máme tu prírodnú dedinku, v ktorej sa isto mohlo nachádzať množstvo zaujímavých netradičných a svojských postáv (stačí si brať príklad z LOST), namiesto toho sa ale musíme pozerať na problémy americkej rodinky. Prečo preboha? Veď to vidíme v každom jednom rodinnom filme! Nemôže byť aspoň v sci-fi dino príbehu niečo originálnejšie? Keby sa aspoň každý člen rodiny nesprával tak, ako v milióne iných seriálov/filmov.. ale nie! Syn má opäť niečo proti otcovi a dostane sa do problémov. A rodičia? Jeden je policajt, druhá doktorka. Povedomé? Pravdepodobne ste nedávno videli Flashforward, alebo Inváziu. Aby som sa ale odtrhol od postáv, horší od nich je scenár. Nepamätám si, kedy som sa naposledy pri počúvaní dialógov tak často chytal za hlavu, rozčuľoval, vrčal. Kto môže tak hrozne písať? A najmä - ako to, že sa pri skúšaní textu nikto neozval s tým, že "no tak, takúto sračku by predsa žiadna živá bytosť zo seba nevydala!"? Ale fajn. Postavy a dialógy sa dajú do určitej miery tolerovať, pokiaľ sa môže človek kochať akciou a efektami. Lenže ani tu to nie je žiadna sláva. Vidieť dinosaura je vzácnosť, ktorá za ten čas vôbec nestojí a akcia je väčšinou chaotická a totálne bez akejkoľvek logiky. Šancu odo mňa Terra Nova ešte určite dostane. Tešil som sa na ňu pridlho na to, aby som ju rýchlo odhodil, no obávam sa, že ak v nasledujúcej epizóde neprestane písať dialógy T-Rex a nezožerie 80% osadenstva, bude to len horšie a horšie. ()

McClane

Hodnocení pilotu: První letošní novinka, která mi padla do noty. Je to sice mišmaš všeho možnýho, jak si lze přečíst i v dalších komentářích, ale mě jako fanouška sci-fi a mystery to baví. Alespoň zatím 70%.____Druhý díl byl o třídu horší, uvidíme, co dál.____Po první sérii musím jít o hvězdu dolů, Terra Nova trpí velkou klišoidností a nenápadností scénáristů, škoda. 60%. ()

Terva

PILOT - ČÁST 1 a 2 - NOVÝ ZAČÁTEK: Na začátku 22. století je svět na pokraji ekologického kolapsu. Vyřeší tento problém cesta do minulosti? V současnosti je nutné regulovat populaci aby nedošlo k přelidnění. Vzduch je plný jedovatých zplodin. Jsou vybrány určité rodiny a odeslány do hluboké minulosti, aby zde mohli žít. CITÁT - Rodina jsou čtyři......... Sledujeme cestu z "pekla" do "ráje" jedné konkrétní rodiny, která chce začít nový život. Ne vše proběhne tak jak by mělo, ale nakonec se do minulosti dostanou. CITÁT - Do předsíně by se pro začátek hodil malý běhoun z dinosaura........... Jenže žádný začátek není lehký, protože vás nejen ohrožují dinosauři, ale i lidé samotní. Scéna se stonožkou mě rozesmála. První setkání s dinosaury je sice zábavné a hezké, ale jsou to jen býložravci. Poteče i krev. Společnost nazvaná Terranova začíná svůj nový život. O filmu se dá s trochou nadsázky říci - že zde "včera znamenalo zítra". Pilotní příběh, který mimo jiní produkoval Steven Spielberg, který má s dinosaury už své skušenosti, je povedený a navnadil na další pokračování těchto lidských osudů. Hudba - Brian Tyler. ČÁST 3 - INSTINKT: Režie - Jon Cassar. CITÁT - Jak můžeš mít hlad, když jsi právě čistila záchod??!!........ Příběh o tom, že přírodě se nedá moc rozkazovat a že zvířata i lidé mají své instinkty. A tak obyvatelé Terranovy čelí těmto instinktům. O lásce a rozmnožování, dalo by se říci. CITÁT - Byla to krušná noc, půjdu si zdřímnout.......... ČÁST 4 - NÁKAZA: Režie - Nelson McCormick. DIALOG: DOKTOR - Už jste ho našli? VELITEL - Jen jeho boty. DOKTOR - To chodí venku bos? VELITEL - V botech byly i jeho chodidla........... Nemoci, jejich svízele a jejich léčení, to je téma tohoto příběhu. CITÁT - Zapomněl jsem o čem jsem mluvil........... ČÁST 5 - UPRCHLICE: Režie - Jon Cassar. CITÁT - Má kytku, co žere brouky.......... Skupina nazvaná Šestky (šestá výprava do minulosti) opět dělají problémy. Příště už by to mohla být i válka. Příběh o špionech v Terranově. ČÁST 6 - VYHOŠTĚNÍ: Režie - Nelson McCormick. CITÁT - Ikdyž máte zásobu kuřat, krvavým biftekem nepohrdnete......... Tento příběh má kriminální nádech. Terranova prožívá první vraždu. CITÁT - Jak zabijete někoho dinosaurem?.......... ČÁST 7 - SOUMRAK: Režie - Jon Cassar. Elektromagnetický výbuch vyřadí veškerou elektroniku. CITÁT - V takovém případě si člověk uvědomí, že jednodušší věci jsou lepší.......... Tento příběh obsahuje devíti metrovou tasemnici v žaludku - hnusné. ČÁST 8 - DŮKAZ: Režie - Bryan Spicer. CITÁT - Když jsem přišel do Terranovy, tak ryby bylo to jediné, co jsem mohl lovit a ne naopak.......... Kdo je Hexton? Další příběh s kriminálním nádechem. ČÁST 9 - STŘET: Režie - Bryan Spicer. CITÁT - Když vám budu vyprávět vše, co nevím, tak tu budeme pěkně dlouho........... V tomto příběhu je použita vážka jako poštovní holub. Tento příběh doprovází poctivost, spravedlnost a důvěra. Je zde nalezena mrtvola neznámého člověka. Kdo to je a jak zemřel? Také se dovíme jak vznikla skupina nazvaná Šestky. ČÁST 10 - TEĎ MĚ VIDÍŠ?: Režie - Karen Gaviola. Je možné zprůchodnit portál oběma směry? Trochu již omletý scénář. Zde opět někdo vydírá někoho tím, že drží jeho blízkého a hrozí mu ublížením. To už tady bylo několikrát. Tohle je trochu profláknutý příběh. CITÁT - Tohle je seznam. Špion je na něm. Jen ho najít........... ČÁST 11 - ODHALENÝ: Režie - Karen Gaviola. CITÁT - Mám zaracha od té doby, co jsem prošel portálem.......... Zde se řeší samotná existence Terranovy. Dojemný příběh, kde jsem uronil i slzu. ČÁST 12 - SOUKROMÁ ARMÁDA: Režie - Jon Cassar. Očekávaný příchod jedenácté výpravy by nemusel nadejít. Místo ní by se totiž mohla objevit soukromá armáda a začít zabíjet lidi a drancovat nerostné suroviny. Ano minulost obsahuje spoustu nerostných surovin a ta je cílem několika magnátů z budoucnosti. CITÁT - Bombáááááá!!!!........ Tady si tvůrci trochu zahráli na divákovo city. Tohle je nejsmutnější příběh. ČÁST 13 - HNUTÍ ODPORU: Režie - Jon Cassar. CITÁT - Jste snadno ovlivnitelný hypochondr, měl by jste navštívit lékaře........... Příběh o dětech, obětech a obětování. CITÁT - Přemýšlím, kolik lidí ještě musí zemřít, než tohle skončí??............ Tak jo. To je konec. Sice je pár otázek nedořešených, ale jakž takž je to u konce. Divák lačnící po dalších dílech bude zklamán. Bylo rozhodnuto, že se v seriálu nebude "zatím" pokračovat. () (menej) (viac)

JohnCZ

--- PRVNÍ SÉRIE --- Je to sice strašný mnohokrát viděný klišé, ale mě to přesto neskutečně baví. Mám z toho seriálu takový zvláštní pocit. Nevím jak to popsat. Má to duši. Možná proto, že mi to až moc připomíná Stargate. Příjemní herci, krásná hudba, pěkné prostředí a trocha toho tajemna. Závěrečný dvojdíl byl perfektní. Hit sezóny, jak jsem původně předpokládal, to sice není, ale za druhou sérii bych byl rozhodně rád. Popravdě, chtěl bych sérií hned několik. Ten seriál má potenciál a je natolik pohodový, že bych vydržel koukat dál a dál... "Welcome to Terra Nova!" ()

Kryton

Po 4 dílech zhodnocuji zatím běžící seriál (jak dlouho?). Moc sci-fi s tématikou cestování v čase se moc neobjevuje. Pokud se v nich spojí i téma dinosaurů, pak to (aspoň pro mě) má atraktivní potenciál. Terra Nova je o cestování lidí z budoucnosti, kteří cestují do hodně vzdálené minulosti (to by měl doktor Emmett Brown radost!). Každé sci-fi padá a vzlétá s triky a tak to je chtě nechtě. Na televizní poměry jsou triky koukatelné. Ač by člověk rád realistické dinosaury alá Jurský Park (skoro 20 let starý!), tak se celkem dinosauři povedli.Oni tam beztak ani moc nejsou, takže nečekejte nájezdy Tyranosaurů a velicoraptorů na osadníky. Obsazení seriálu má pár sympatických jmen. Všechny však předčí Spethen Lang alias ten z Avatara co chtěl vymlatit šmouly. Ostatní a především mladší herci je skoro sbor ochotníků. Pilotní díl skvěle navnadí, ale u svatého dinosaura co ten scénař?! S postupem dalších dílů se téměř nic neděje. Vazby mezi osadníky jsou křečovité a místy trapně k smíchu. Korunu tomu dal čvrtý díl, který jsem neměl ani chuť dokoukat. No jsem už vážně na pravážkách zda má cenu ten seriál dokoukat. Potenciál tam je, ale pokud začnou díly postupně kvalitativně klesat, pak klesne i můj zájem.Update po 5.díle: Tak tohle je už vážně k smíchu. Trapnost scénaristů nezná mezí. Ten seriál odpískávám. Na více jak jednu sérii to ani stejně nebude. ()

maddy

Bol to jeden z mojich najočakávanejších seriálových počinov roku 2011, ale po prvej cca 80 minútovej epizóde nastupuje skôr sklamanie. Herci pomerne slabí, scenár plný klišé a zbytočného pátosu, z postáv mi ani jedna neprirástla k „srdci“. Miestami dokonca až hlúpučké a priveľmi naivné. Je vidieť, že v tom má prsty Spielberg, no tentokrát to s tou jeho tradičnou nálepkou „pre celú rodinu“ prestrelil = kladné postavy sú vždy kladné, záporné majú len tie záporné vlastnosti, deťom sa nemôže nič stať, rodičia pre nich urobia všetko a pod. Žiaden závratný zvrat v príbehu alebo napätie. A vraj najdrahší pilot v dejinách seriálov? Takéto CGI efekty som videl už aj v roku 2005, takže ani po tejto stránke absolútne nič nové. Navyše sci-fi prostredie mesta budúcnosti v úvodnej 20 minútovke sa mi páčilo oveľa viac ako neskôr nastupujúci pravek. Moju pozornosť si to udržalo hlavne z dôvodu, že niečo podobné som na seriálovom poli už dlhšie nevidel (a keď aj áno, tak seriály s dinosaurami okupovali väčšinou Béčkovú až Céčkovú kvalitatívnu kategóriu). Napriek všetkým tým negatívam, ktoré spomínam sa prvý diel dal bez problémov pozrieť a dám seriálu šancu aj ďalej, ale čakal som viac, OVEĽA viac. Na amerických TV staniciach bežia teraz naozaj kvalitnejšie premiéry ako bolo tá k Terra Nova. Čistý priemer = 3* (ale stačí to na dlhodobé sledovanie snímku?) / Update po prvej sérii: nestačí! So seriálom končím a znižujem na 2* ()

Bakllazaan

UPDATE: takže zatím oba dva díly po pilotu jsou totalní Fillery. Málo charakterů, se kterýma by se člověk vžil. Lang je herecky úplně jinde, než většina osazenstva, který jen vykuleně čumí do zeleně. Výprava je ale ohromná a efekty se drží průměru...uvidíme ()

MartinezZ

Pilot S01E01+E02 - Zřejmě každý seriál musí mít nějakou emocionální složku, tady tedy rodinku. Rodinku bych si dokázal naprosto bez problémů odmyslet, včetně idiota synátora. Stejně tak hudba mi k tomu, co se odehrávalo, nějak moc neseděla (příchod do rezervace, např.). Obecně příběh postrádá logiku, co se návratu do minulosti týče - proč zrovna 85 milionů let k dinosaurům? Aby to bylo cool, co taky jiného. ~~~ Efekty jsou televizně levné, ale proč ne. Jen mohli odchytat chybky (dino se sápe po větvičce, která v záběru ale nikde není...). Ujde to< na TV produkci, akorát se bojím, že to zase spadne do standardních zajetých kolejí, díky rodince, znakům, matematice, dvěma partám atd., atd... ~~~ Svůj domov jsme zničili. Ale dostali jsme novou šanci. Šanci začít znovu... ...a podělat všechno od samého začátku znovu a lépe. ~~~ S01E03 - u seriálů, tedy příběhů na pokračování, mám obecně rád, když během jednoho dílu je nějaká situace otevřena a taky vyřešena. Tady se zatím stále jen něco otevírá a zbytek možná uvidíte příště. Navíc se obávám, že scénáristé sklouznou do klišé, kdy manžílek má za úkol najít špeha a informátora, kolem manželky se začne ochomítat Malcolm, který ji sem možná dostal s nějakým záměrem, manžílek na něj začne žárlit a pak zjistí, že špeh je on. Ale manželka tomu nebude věřit a usmyslí si, že to manžílek se žárlivostí přehání. Manželská krizička. snad se mýlím, ale 3. díl mě nijak nenadchnul, protože mě v seriálu stále poněkud vadí zbytečná dějová linka s rodinkou. zatím stále **, ale má to na kahánku. ~~~ S01E04 Tak scénáristé si zřejmě dělají srandu, protože tohle je tisící první variace na již milionkrát viděné. Hodnocení snižuji a zatím to vypadá, že příští díl "na jistotu" bude tím posledním. Nemusím ztrácet čas každou jasnou blbinou. ~~~ Změna. další díly začaly nabírat obrátky a to až do aktuálního finiše. Zasloužené ** tak zůstávají. Ano, je to konina, ale celkem ucházející. Jen nechápu, když jde vše o krky, včetně jejich rodin, že prostě nikdy nikoho nenapadne dát ránu jistoty. ()

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Skončila nám podzimní televizní sezóna a kabelovky vyhodnocují čísla sledovanosti. Které seriály dostanou povolení pokračovat a které budou nemilosrdně zaříznuty? Nejdříve k těm úspěšným: Dexter bude… (viac)

Spielbergova Terra Nova odložena

Spielbergova Terra Nova odložena

14.03.2011

Na „televizní Jurský park“, nebo lépe řečeno „prehistorický Avatar“ si budeme muset počkat déle, než se myslelo. Ještě superbowlový TV spot nám tvrdil, že pilotní film Spielbergem produkovaného… (viac)