Pomocí převratné technologie vytvoří biotechnologická firma v Los Angeles dva dinosaury. Když však uniknou z expozice a začnou působit škody, musí bývalý požárník zachránit z nastalého chaosu svou dceru. V hlavních rolích tohoto akčního snímku uvidíte Kennetha Adamse a Joshuu Michaela Allena. (Universal Channel)

arowhill odpad!

Tedy neočekával jsem žádný zázrak...jenže ten finální výtvor nemá absolutně nic co by stálo za zhlédnutí.Po celou dobu jsem jaksi nechápal co tímhle výtvorem mělo být divákovi zděleno.Tohle je opravdu kandidát na titul nejhorší snímek roku.Možná kdyby to režiser pojal jako dokument o dinosaurech vyznělo by to mnohem lépe. ()

misterz

Dinosaury ma vždy lákali a filmy ako Jurský park som si vyslovene užil. Ale toto je aj na mňa moc. Tak strašná blbinka sa vidí iba málokedy. Nefungovalo to tak ako by malo, aj keď sa autori pokúšali vykradnúť už zmienený Jurský park ako sa len dá. Pobavila ma scéna, keď sa dievča ukrýva v kuchyni dole za pultom. Presne ako tam. A hlavne, videl som už aj lepšie urobených dinosaurov, herci tiež nestáli za nič a celé to bolo akési "inscenačné" a mdlé. No nič, našťastie tento film patrí k snímkom, ktoré po skončení majú tendenciu do 5 minút vyfučať z hlavy. 20/100 ()

Gothar

Na pomery Asylum skôr slabý priemer, Sharknado zatiaľ ostáva neprekonané. No ale k dinosaurom - zaujímavá blbinka s rýchlym spádom, kde sa nikto netrápi s nejakým vysvetľovaním a skoro hned od začiatku dinosaury útočia na všetko čo sa pohne a dávajú si záležať na tom, aby cez pol mesta prenasledovali hlavných hrdinov. Nájde sa pár nelogickostí, ale posledná naháňačka bola epická. No a rýchly záver je tiež cool, niečo na štýl X-Files. Bye, bye, birdie! 20% ()

Marty_cz odpad!

Jako velký milovník dinosaurů nemůžu ani přidat tomuhle filmu k dobru, že se v něj vyskytují dinosauři. Tenhle film udělal někdo, kdo o nich ví absolutní prd! Spinosaurus na mrakodrapu wtf? Řeknou, že dělají jenom masožravce a pak tam dají Triceratropse? OMG! Oni z nich dělali jenom pravěký monstra, co se snaží akorát sežrat lidi. Autor by se měl nad sebou vážně zamyslet jest-li by měl dále plodit filmy s prvky, kterým absolutně nerozumí. Jinak k filmu… Efekty příšerný a to hlavně na to, že je to film z roku 2013 to i naprosto amatérská tvorbě u běžného uživatele by dopadly efekty mnohonásobně lépe. Ve filmu jsou strašně velké logické mezery a to ať už od uvažování postav nebo zaostalostí filmu. Herci absolutně bez emocí naprosto nikdo tam nehrál dobře. Scénář katastrofa. Naprosto primitivní a hádám, že bez řádného rozpočtu. Hlavní postava otce mi spíše připomínala postavu vhodnou na dědečka. Film si, tak trošku vypůjčil s drobnou změnou scény z Jurského parku 1. Kdyby tenhle film nezkombinoval svůj viditelně malý rozpočet s przněním dinosaurů, tak hodnocení bych dal, alespoň na tu jednu hvězdičku, ale za těchto okolností nemohu opravdu hodnotit jinak než nejnižším možným hodnocením. ()

Godhaj

,,Varan upadá do šoku!“ Tenhle výtvor od Asylumu je poměrně dobrý. Je to stále céčko jak vyšité, ale je v něm hodně akce a vtipných hlášek. Dinosauři se nestydí, je jich mnoho, běhají po městě jako splašení a ukojují si na bezbranných amerických civilistech svůj obří apetit. Dcerka to řeší bezhlavým útěkem kamsi do podzemních částí budov, taťka už je trochu starší a nestíhá, a tak to jistí zezadu s brokovnicí, jak se na hasiče patří! Takže na dinosauří céčko se jedná o rozhodně nadprůměrný počin. ()

• Na začátku filmu Doug (Jose Rosete) nařídí technikovi Graham (Jennifer Robyn Jacobs), aby nechal Larryho přivést na operační sál. Je to herečka Kelly V. Dolan, kdo odpovídá, ale v seznamu obsazení je uvedena jako technik Rosario. (Johnny.ARN)
  • Natáčení probíhalo v kalifornském Los Angeles. Mnoho scén se natáčelo v blízkosti budovy American Apparel. (Terva)
  • Na stole v laboratoři je vidět nádoba s genetickým materiálem s nápisem: „Dodgson D N CE3K 06/09/93.“ Dodgson byla zlá postava ve filmu Stevena Spielberga Jurský park (1993), která získala původní dinosauří embrya. Zápis CE3K může být interním vtipem odkazujícím na film Blízká setkání třetího druhu (1977), další Spielbergovu produkci. (Johnny.ARN)