Battle at Big Rock

Celý film

Rodinný výlet do přírody se pro pětičlennou rodinu změní v zoufalý boj o přežití. Jejich karavan se totiž ocitl přímo v místě, kde dojde k souboji dinosaurů a pláč nejmenšího z dětí přiláká nechtěnou pozornost. (SOLOM.)

Celý film

classic

V tých ôsmych minútach sa toho udeje požehnane, a stále sa je na čo pozerať, aj keď v typicky americkom štýle, a la Hollywood, čo dosť bilo do očí, ale našťastie je to veľmi stráviteľné, asi aj kvôli tomu, že je to nadštandardne nakrútené, až sa mi na samom konci zatajoval dych, ako to celé skončí (dopadne) ? , keď už v samom záveri, v titulkovej sekvencii, sú použité dokumentárne zábery, a tie len podtrhli celkovú atmosféru, čo už bola vlastne taká čerešnička na torte... V krátkosti načrtnem dej z pohľadu päť-člennej, afroamerickej famílie, ktorá kempuje, kdesi v horách, pričom na návštevu zavíta „nevítaný hosť” , a z prvotného singuláru nastane nebezpečný plurál, a tak budú mať všetci trochu narušený, dovtedy, vskutku pohodový večer... _V dinosauroch sa budú ešte asi dlho vŕtať ? ()

Dallon

Naprostá bomba, mám pocit, že takhle napínavá nebyla v celém Jurském světě 2 ani jedna scéna. Pokud se třetí film bude držet toho, že dinosauři jsou stále divoká zvířata, bude to super. Akorát mi přijde smutný že mi tenhle kratas přišel lepší než Zánik říše : ). Tohle byl totiž skvělej návrat ke kořenům. Napětí od začátku do konce. A závěrečné titulky.... skvělé. 8/10 ()

korbitch22

No aspoň trochu to napravilo pocit z příšerného druhého dílu. Doteď nechápu, co se jim všem honilo v hlavě. Jurský vesmír jsem měl vždycky docela rád a jestli se nepletu, od prvního dílu jsem všechny hodnotil stejně a to 4*. Ale Zánik říše byl ten největší Hollywoodský humus, že i Assvengers jsou proti tomu artový masterpiss. Z tohohle kraťasu je cítit ta stará škola i atmosféra. Akorát se musím smát obsazení. Samozřejmě černoch, manželka latina a děti mixíček a samozřejmě nikdo neumře. Ta korektnost nás zabije. Snad se trojka povede. 80%. ()

Stanislaus

Po událostech druhého Jurského světa jsem celkem zvědavý, jakým směrem se tvůrci vydají, a jednou z možných cest je právě tento kraťas. Jakým způsobem se vyrovná lidská populace s naprosto běžným a každodenním výskytem tvorů, kteří vymřeli před 65 miliony let? Tato "jurská jednohubka" nabízí vcelku slušnou akci, minimum děje a zajímavě pojaté titulky. Celé to však hodně sráží otravné herecké výkony. ()

yeniczek

Ten feeling prvních dvou dílů PARKŮ je až neskutečný a doufám, že se třetí díl SVĚTA ponese v podobném duchu. Trochu cheesy, trochu over the top, ale takovým tím správným způsobem. Konečně to, kam celá série směřuje už od roku 1997 :) 8/10 ILM válí i na poli krátkometrážních filmů a upravené známé záběry z youtube v titulcích jsou jen třešnička na dortu. ()

• Snímek obsahuje potitulkové scény. (Duoscop)