Raptor Island: Jašter útočí

(TV film)
  • Česko Raptor Island: Ještěři útočí (viac)
všetky plagáty

Námořní jednotka usiluje o dopadení mezinárodně hledaného teroristy a ozbrojeného pašeráka. Jeho stíhání zavede pronásledovatele až ke korálovým útesům v jihočínském moři, kde v zápětí všechny čeká zběsilý útěk před prehistorickými netvory. (oficiálny text distribútora)

jack_scott odpad!

Skvělé céčko, kde herci "zakopávající" o kládu ji překročí, a spadnou za ní. Kde nikdy neuvidíte lepší efekt než z cesty do pravěku, a když už se něco renderuje, tak se to díky slabému noťasu Unreal productions za 200 dolarů viditelně seká...Obecně je v tomto filmu "unreal" úplně všechno :-) Ale na filmu je skvělá i celá řada jiných věcí, psát by se o tom dalo hrozně dlouho, určitě je lepší to vidět. Už se těším na druhý díl. ()

Ronyk7 odpad!

No to už si znás diváků dělají filmaři snad prdel. Lamas je asi největší zoufalec když něčeho takovýho se zúčastnil. Triky jsou katastrofální-kdejaká hra na PC je na větší úrovni než efekty zde. To jim dělal snad nějakej bezdomovec, který zná základy programování. Když k tomu přidáte nějakýho čmárala a kus plastelíny tak hurá, může se točit. Kameraman asi měl pokročilý stav Parkinsonovy choroby. HRŮZA HRŮZOUCÍ 04.10.2006 ()

chaometic

Raptor island ---Měl jsem jako vždy pocit, že do první části filmu věděli co dát a do druhé části filmu si nevěděli co si s tímto průserem počít, raptoři byli všude. Co ta postava Zadir? Ta byla úplně zbytečná v tomhle filmu, pozorovat jak vzdechá a plíží se... Vizuální efekty bych jim odpustil, ale takto natočené? Tudy k úspěchu cesta nevede. Byl jsem milosrdný, a to jenom proto, že mám rád dinosaury. ()

matiisek

No tak toto je sila! Rád si pozriem takto ohodnotené filmy lebo tie efekty a neznáme herecké obsadenie (až na Lamasa) ma nutia k výbuchom smiechu... aj toto splnilo účel. Scéna keď išiel jeden z vojakov lesom a zrazu sa pred ním objavili 3 sliepky, ktoré boli od neho vzdialené dajme tomu 4m ale on ich zbadal asi o 10 sekúnd stála za to. Potom tam je scénka, kde tá 'agentka' chytila do ruky m4 a chcela zastreliť jednu sliepku, ktorá stála medzi 2 stromami a ona triafala všetko možné... proste stromy, listy, vzduch len nie tu sliepku. A vlastne toto robili všetci či už 'agenti' alebo 'terroristi'. Zbadali tie sliepky, ktoré mali vyhynúť pred niekoľkými miliónmi rokov a oni sa vôbec nečudovali ale brali to ako samozrejmosť. Celý čas ich nazývam sliepky lebo mi ich pripomínali... asi aj hmotnosť mali rovnakú lebo keď behali lesom tak sa ani lístok nepohol... až na jednu stopu v bahne, ktorú niekto spravil formičkou. Raz mi stačilo. ()

SOLOM.

Už při prvním záběru na letadlo bylo jasné, že se jedná o lacinou papírovou maketu, která se jen tak zmítá ve vzduchu. Tenhle film, který měl údajně rozpočet kolem dvou miliónů dolarů, se svým tvůrcům určitě nevyplatil a ani nepodařil. Efekty byly přímo otřesné: už jen zpracování samotných digitálních ještěrů bylo z říše těch nejhorších snů. V Jurském parku byly propracováni do nejmenších detailů, ale tady to byla katastrofa. Ani pořádně nebylo vysvětleno, jak vlastně ještěři vznikli, a to co nám řekl samotný scénář je spíš k pláči. ()