Elitní komando bojuje s nemilosrdnými dinosaury hluboko v džunglích Jižní Ameriky. Skupina vojáků se snaží vysvobodit rukojmí v džungli obývané dlouho neobjevenými dinosaury... Při návratu z vojenské expedice havaruje vrtulník se zásahovou jednotkou  v husté,  nedostupné tropické džungli - ve ztraceném světě obývaném dinosaury. Nyní musí najít cestu ven z tohoto izolovaného údolí, než se stanou kořistí prehistorických predátorů. (TV JOJ)

Trevor

Jeden z filmov ktoré sú v čiernych číslach úplne zaslúžene. Ak sa však človek k tomu postaví tak ako má že od toho veľa neočakáva dá sa to vydržať, ale ak by to bolo natočené 10 rokov skôr mohol by byť podstatne viac zhovievavý. Na úplné vypnutie hlavy to nie je zlé, povedzme o pol tretej ráno, ale inak by som to pravdepodobne vypol po 15 minútach a to som zvládol aj útoky niekoľkohlavého žraloka či sériu Sharknado. ()

Campbell

Co od takovýhleho filmu čekat? Totálně nic jen výplach. Já jsem byl připraven a možná proto jsem nebyl nijak zklamán, dostal jsem to co jsem dostal. Film je poměrně podobný filmu Raptor island(některé scény k tomu navíc dokonale pasují). Zápletka je tupá, vojáci+teroristi+náhodní civilisti(tady spadlé letadlo). Nicméně dinosaurů je poměrně plno takže žraní lidí je poměrně dost. Efekty? Ty jsou samozřejmě hodně špatné. Ale já se poměrně slušně bavil, tak dám 3*. ()

Astaroth12 odpad!

Musím mat veľmi silnú volu, lebo som mal nutkanie tento film vypnúť, ale vydržal som,aj keď tých 83 minút som mohol stráviť aj rozumnejšie. Vždy keď niekoho naháňal dinosaurus, tak ten dotyčný sa aj trikrát utkol a to sa opakovalo niekoľkokrát,to bolo už trápne.Keď nieje väčší rozpočet určite nezačnem točiť film o dinosauroch, lebo by to dopadlo presne tak ako tento film. Aj bitky v tomto filme vyzneli groteskne a smiešne. Amatérske spracovanie, amatérsky herci, úboho amatérsky príbeh a hlavne neskutočne amatérske triky,tí dinosaury boli na túto dobu veľmi zlé digitálne. Tak keď to zhrniem mi vychádza čisto amatérsky film, ktorý viac nasere ako poteší. ()

goauld

Jako "televizní" film by se to dalo ještě zkousnout. Dynosauři byly animačně na úrovní 90tých let, jednání čety na úrovni kadetů prvního ročníku a dialogy .... na to už jsem si u amíků zvykl... Takže nic - co by mě mělo výrazněji překvapit... Jediné co si zaslouží onu jednu * je alespon minimum "záchodové vaty" ;-) Takže na jedno zkouknutí doma - OK, ale ..... do kina bych za to 150,- nedal :-)) ()

Ketri odpad!

To bylo něco, parta - tedy naprosto skvěle organizovaná speciální jednotka - vojáků běhá kdesi v Belize po botanické zahradě po prohlídkovém okruhu pro rodiny s dětmi a díky dokonalé gestikulaci pro tichý boj, kterou doplňuje hlasitými výkřiky zbytečných frází, je postupně sezobávána prehistorickými predátory, kteří evidentně jen problikávají z jiné dimenze. Ale jinak je to i poučné. V titulcích ale píšou, že všechny postavy a události jsou smyšlené, takže mě to zklamalo prostě dvojnásobně. ()

• Příjmení profesora Roxtona (Michael Worth) je odkazem na klasické dílo Arthura Conana Doyla "Ztracený svět". (L_O_U_S)
  • Na obálce, která se používá na některých streamovacích platformách pro tento film, je zjevně ukradený dinosaurus ze hry „Turok Evolution“. (Johnny.ARN)
  • Když terorista vystřelí M72 LAW, raketa sleduje vrtulník, jako by to byla tepelně naváděná raketa, ale M72 ve skutečnosti taková není, je určena pro protitankovou střelbu a ne pro zaměřování. (Johnny.ARN)