Walking Dead - Série 7

(séria)
USA, (2016–2017), 12 h 44 min (Minutáž: 44–62 min)

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Hudba:

Bear McCreary

Andrew Lincoln, Lauren Cohan, Steven Yeun, Michael Cudlitz, Norman Reedus, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Christian Serratos (viac)

Rick a spol. byli příliš sebejistí. Teď bezmocně klečí na kolenou a čekají, kdo zemře. Nepřátelští Spasitelé mají výhodu několikanásobně větší přesily. Negan, který je vede, už se rozhodl, koho ubije k smrti hrozivou baseballovou pálkou omotanou ostnatým drátem. Začíná nová kapitola příběhu o Živých mrtvých. Hrdinové se musí vypořádat s další těžkou ztrátou i tím, že teď slouží krutým Spasitelům. Jak se k tomu postaví? Přestože jsou zlomení, v okolním světě objevují nečekaná překvapení. Napětí postupně roste. Připravuje se povstání? (TV Prima Cool)

pblicek

Tohle se mi fakt nelíbilo. Sedmá série opravdu, ale opravdu hodně zklamala. Ty předešlé teda nebyly o moc lepší, ale vždy z toho dokázali alespoň na ten závěr udělat hodně napínavé drama. Ale Tahle série? Předvidatelné a dějově naprosto hloupé. Chápu, že děj se odehrává v době apokalypsy, kdy je svět plný zombie, což už to je blbost, ale dobře, může být, jenže ty rozhodnutí jaké tam v každém díle dělají... naprosto nelogické a hloupé. Max 30%. ()

blatouchm

Tak první epizodu jsem měl v hlavě hodně dlouho. Nechápu, jak může Negan přežít noc, když si nadělá za den víc nepřátel než Hitler. Dokonce i ve vlastních řadách. Jeffrey Dean Morgan předvádí oskarový výkon a Rick polovinu série čumí jak Bulhar do mlátičky. Myslel jsem, že už je to za námi a jsme tam zase. Když už se Rick po 4 řadách konečně choval tak, jak by se měl chovat, tzn. nikomu nevěřit a postupovat logicky, začne najednou shánět zbraně pro nějaký houmlesáky, který zná sotva 5 minut. Tahle část mě fakt naštvala, jinak by měla série celkem smysl. Kromě posledních 2 dílů tam nebyly zbytečný natahováky a pořád se něco dělo. Hlavně z důvodu, že hodně postav se rozhodne jednat na vlastní pěst nebo hledají sami sebe. ()

K1K0

7. séria na mňa zapôsobila veľmi kladne zároveň načakane v prvom rade. Keď Rickovu skupinu objaví Negan ktorý im vyhrožuje, nemajú moc na výber a plný strachu sú na kolenách. Niekoľko ľudí z Rickovej skupiny Negan zbije na smrť čo ma dosť šokovalo čiže v seriáli končia. Objavujú sa však aj nové postavy ako kladne tak záporne, a trošku to tentokrát osviežuje celý pribeh série. Väčšina nemá na výber a musí slúžiť Neganovej skupine v inom prípade ako dodávateľ potravín a zbraní Negan si berie naozaj všetko dokonca aj to najvzácnejšie ľudí a životy ľudí. ()

MarekTulen

Snad nejlepší záporák, kterého jsem kdy viděl nastupuje na scénu s jeho legendárními hláškami. Je trochu divné v seriálu, od kterého čekáte že budou bojovat proti zombíkům, vidět že bojují vlastně mezi sebou, ale to neva, já jsem si to i přesto užil. Skvělá 7. série, ve které bylo víc aliancí než v Survivoru, byla pecka:D Zapomínal jsem že sleduji twd, protože poslední problém byli zombíci, a jak říkám, od Negana nikdy nikdo nevěděl co čekat, parádní. Několikrát jsem chválil hudbu v twd a musím i teď zmínit že hudba znovu perfektně sedla. Emoce postav a jejich dobrodružství na jedničku, i když se to hodně lidem nelíbí, je to prostě nová kapitola Živích mrtvích. ()