Negan a jeho ľudia sú opäť v Alexandrii. Čakajú na Ricka a jeho úlovok. Rick s Aaronom skúmajú okolitú oblasť a objavia loď s užitočnými zásobami. Spencer si chce vybudovať dobré vzťahy s Neganom a navrhne, aby mu odovzdal velenie v Alexandrii namiesto Ricka. Negan ho nabáda, aby Ricka zabil a zaujal tak jeho pozíciu. Keď Spencer odmietne, Negan mu rozpára brucho. Pohŕda ním, pretože jednal za Rickovým chrbtom. Vraždou vyprovokuje Rositu, ktorá na Negana vypáli z utajenej zbrane. Neganova pomsta je krutá, opäť musí zomrieť niekto nevinný. Rickovi dôjde trpezlivosť a definitívne sa rozhodne - je treba zabiť Negana! Začína vymýšľať plán na jeho likvidáciu. (TV JOJ)

ALIENka_

Konečně se po dlouhý době nudnejch a otravnejch dílů začlo v TWD něco dít. Negan je snad nejlepší postava z celýho seriálu. Když je v díle Negan je to jako záruka lepšího kousku řekla bych. Osobně bych byla ráda, kdyby to tam Negan Rickovi vyzabíjel s Lucille a děj se přesunul k Neganovi, však Negan má aspoň smysl pro humor sakra! Rick se má co učit. :D ()

Lampasak

SPOJLER: Konečně jsme se dočkali dalších větších zvratů, které nás donutí napjatě čekat na druhou polovinu série, která si myslím bude hodně nabitá. Především hlavně Rick pochopil, že takhle to dál nepůjde a bude muset začít zbrojit a snažit se o připojení dalších skupin proti Neganovi. K tomu Daryla vystřídal Eugene, který bude nejspíše zásobovat celou skupinu Negan náboji do zbraní. Tohle se povedlo :) ()

Loki_Six

"You know, I'm thinking, Spencer. I'm thinking how Rick threatened to kill me, how he clearly hates my guts. But he is out there right now, gathering shit for me to make sure I don't hurt any of the fine people that live here. He is swallowing his hate and getting shit done. That takes guts. And then there's you The guy who waited for Rick to be gone so he could sneak over and talk to me to get me to do his dirty work, so he could take Rick's place. So I got to ask - if you wanna take over, why not just kill Rick yourself and just take over?" ()

Nikolas__

Přestože byl díl skvělý, shrnul bych pár negativ. Tenhle díl zrovna mohl mít klidně i 40 minut, protože scény s  Carol a Morgenem mohli být v díle jiném, nebo kratší. To samé Sasha / Maggie / Enid. Zápletka s Darylem a jeho útěku trošku zklamala. Měl jsem trošku problém s Neganovým chováním v jedné ze scén (spoiler: zabití Spencera). Na druhou stranu, vše ostatní bylo výtečné, a Negan jako vždycky super. Díl se rozjede až v druhé polovině. Jak je díl s Gregoryho osadou, nebo ten o Taře, nepopulární, tak tohle je zase trošku přehypované. Ale i tak to bylo dobré. ()

Necrotongue

Stalo se to, čeho jsem se obával. Postavě Negana zoufale chybí nějaký vývoj, jeho chování je příšerně stereotypní/ předvídatelné. Je to škoda, protože jsem doufal, že právě Negan dodá příběhu tolik potřebnou šťávu. Na druhou stranu mě potěšil Daryl, který mi ukázal, že i při zabíjení lidí lze najít Ježíše. ()

• Poranění Carlova (Chandler Riggs) oka se několikrát změní. Jednou má vystřelené oko celé, jednou jenom částečně. (Axarus)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (BaBca_)