Walking Dead - Season 7 (2016) (séria)

Studňa (S07E02)

(epizóda)
Z nakrúcania

Morgan Jones a Carol Peletierová vyviaznu z bezvýchodiskovej situácie a zachránia si životy. Útočisko nájdu v komunite zvanej Kráľovstvo. Vyzerá veľmi neohrozene, ale nebude v tom háčik? Komunite vládne kráľ Ezekiel, ktorý vlastní tigricu Shivu ako domáceho maznáčika. Morgan dúfa, že táto komunita môže byť nádej pre nový život. Ale nič nie je také, ako sa zdá. Aj táto skupina je v područí Negana. Aby prežila, musí mu za ochranu platiť každý mesiac výpalné a dodávať vypestované plodiny, suroviny a odchované zvieratá. Medzitým Carol aj napriek Morganovej snahe komunitu opúšťa, ale na ako dlho? (TV JOJ)

Z nakrúcania

Najt

Druhý díl sleduje Carol s Morganem, kteří objeví další osadu. Ta má stejný problém. Sračku jménem N. Epizoda není špatná, ale není tu žádný element, kterého se chytit. Carol patří mezi moje nejmíň oblíbený postavy a to její fňukaní mě nebaví. Nejdřív je největší vražedkyní, pak jí to strašně vadí, opustí nejbližší. Na jednu stranu chápu, ale je to sobecké. Naštěstí Ezekiel vypadá na normálního člověka. 3 osady, 3 stejné problémy, to vypadá na alianci. ()

mzss1

Rozhodně jsem spokojen. Nebylo to tak dechberoucí jako první díl, ale to jsem ani nečekal. Spoustu lidí si tu stěžuje, že následující díly se budou zaměřovat na jednotlivé postavy a případná porážka či epizody s Neganem budou natahované atd. Přece by byla blbost, aby vše skončilo v nějakém 4 či 5.díle, ne? Takhle mi to naprosto vyhovuje. Další díl bude asi jen s Darylem a už nyní se nemůžu dočkat. Co se týče tohoto dílu, tak tu máme Carol s Morganem a k tomu poznáme krále Ezekiela. Máme tu dost zajímavých scén. Dokonce i jednu nadlehčenou s prasaty. ;) Pár mrtváků tu zde také je, takže se nemusíme obávat, že současné TWD postrádá nemrtvé. Spokojenost. ()

ALIENka_

No tak tohle byl snad nejotravnější díl z celýho TWD. A to to vypadalo tak dobře po prvním díle. Král bůh ví jak se jmenuje mě začal srát hned jak spustil ty svoje řeči, dialogy už vůbec nechápu, Carol se snaží o.. o co se to vlastně snaží (?), a řeči jako "jdi, ale přitom nejdi" vůbec nedávaj smysl. A CGI tygr? To se už do seriálů nedávaj ani skutečný zvířata nebo co? Když už CGI tak ať to aspoň vypadá opravdově, ne jak od Disneyho. ()

classic

Akýsi Ezekiel, s digitálnym TIGROM SHIVOU, s ktorým tentokrát budú len Morgan a Carol, tak to smrdelo prehnaným n-a-r-c-i-z-m-o-m, okolo „novodobého Mesiáša” . Jestvuje ďalšia komunita skrývajúca sa kdesi, mimo dosahu nebezpečenstva, pričom aj tak im ide o život, z pohľadu inej komunity, s ktorými majú akúsi dohodu, že niečo za niečo, potom vás necháme na pokoji. „Opäť som sa strašne kochal všetkým, čo mi scenáristi, herci ponúkajú, také nemastné - neslané MENU” ... Ochutnať ho, znamená väčšinou extrémne bolesti brucha, hlavy... ()

Necrotongue

Nůůůůůůdááááá. Ano přesně takhle byl natahovaný děj druhé epizody. Proč nebyla tygřice Shiva kreslená? Byla by stejně reálná jako to digitální neštěstí a ještě by to bylo vtipné. Vždycky, když Morgan roztočí svou hůl, nevím, jestli se mám smát, nebo brečet, Carolina snaha o poustevnický život je otravně stupidní a celek na mě působil strašlivě únavně. ()