Maggie a Sasha sa po šokujúcom stretnutí s Neganom presúvajú do komunity Hilltop, kde by Maggie mohla nájsť potrebné bezpečie pre svoje tehotenstvo. Maggie sa preberie v ordinácii u lekára, ktorý jej oznámi, že dieťa ešte žije, ale čiastočne sa oddelila placenta. Lekár navrhuje, aby Maggie po dobu tehotenstva zostala v osade a mohol jej pomôcť v prípade ďalších komplikácií. Gregory obom ženám dáva jasne najavo, že v Hilltope nie sú vôbec vítané. Situáciu musí zachrániť Ježiš, ktorý Maggie a Sashu ukryje, keď do dediny vstúpi nebezpečná skupina Spasiteľov na čele so Simonom. Sasha plánuje pomstu Neganovi. (TV JOJ)

Necrotongue

Předchozí epizoda ve mně vzbudila určité naděje, aby je pátý díl opět pohřbil. Hned ze startu jsem si mohl "užít" dojemné chvíle nad hroby, ale správný WTF? moment přišel ve chvíli, kdy vzplály vatry, rozeřvalo se rádio, otevřenými vraty se potáceli trupíci a hádejte, komu to bylo jedno? Celé komunitě, výjimku tvořily jen obě akční hrdinky z Alexandrie, a rázem bylo jasné, že si scénárista něčím vylepšil dietu. Zbytek epizody jsem už bral jen jako komediální vsuvku, ale odpověď na jednu otázku bych přece jen rád našel. Kde vzala Enid hélium? ()

Furmi

Zatiaľ okrem prvého dielu sa tam ešte nestalo nič podstatné. Zombie už nehrajú druhé ale až tretie husle. To by mi tak nevadilo keby nebolo toľko hluchých a nudných miest + strašne hlúpe a nelogické udalosti. Cítim že 7. séria pôjde v šľapajách slabej trojky a ešte slabšej štyrki, dokiaľ sa rozhýbe. ()

Najt

Pro změnu jsme zase v Hilltopu a dozvídáme se co je s Maggie. Trio Maggie, Sasha a Enid vypadá na semknuté ženské trio, které by se mohlo ujmout vedení Hilltopu. Konečně se objevují náznaky nějaké reakce na chování sračkoneganů. Závěrečný cliffhanger je překvapením. Už se těším, že začne vznikat aliance a ten dement i se svou bejzbolkou budou rejt držkou zemi. ()

classic

Konečne to prišlo. Na myslí mám zlepšenie 7. série, zatiaľ najlepšia časť, ktorá sa zaobišla bez debilného Negana, za to namiesto neho prišiel jeho zástupca, ktorý mieril so svojou skupinou do Hilltopu, kde sa schovávali zdrvené, „bývalé nevesty” Maggie so Sashou. Mali šťastie, že tam bol chlapík, menom Ježiš, ktorý si ich zastal, lebo zbabelec Gregory, ktorý tomu tam velí, to chcel zahrať do autu, lebo to on si ich všetkých najal, aby vyvraždili Neganovu družinu, počas spánku v predchádzajúcej, 6. sérii. Ak by sa to dozvedeli, tak AMEN. Chvíľu tu je Rickov syn, Carl spolu s jeho frajerkou Enid, všetci majú rovnaké záujmy, a to, kde je Negan, a ako ho sakra zabiť ? Perfektná je nočná sekvencia za doprovodu hudby so živými - mŕtvymi, ktorých vpustil do Hilltopu, Neganov zástupca, ako že skúška. Duchaprítomná Maggie to vyriešila svojským spôsobom. TRAKTOR urobil kus roboty. Vynikajúce aj po scenáristickej a hereckej profesie, ktorá ma ohromila. Možno, že bol na PN - ke Negan, tak preto som si túto časť vychutnal. Týpek Ježiš, je podľa mňa, náhrada za Abea, alebo Glena, dúfam, že správny chlapík ? Bojím sa, že potom príde opäť Negan, a bude mi liezť na nervy ? No, veď sa ešte uvidí... Možno už nebude taký DEBIL ? ()

• Naběračka, kterou má Maggie (Lauren Cohan) v ruce, se najednou změní na vařečku. (Duoscop)